First Malbork Team "WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ JESIENNA 2020"

Impreza została odwołana

!SZANOWNI PAŃSTWO !
CHCIAŁBYM WAS POINFORMOWAC,IŻ IMPREZA PN"AKTYWNOŚĆ JESIENNA 2020"ZOSTAJE ODWOŁANA.POWOD ODWOŁANEJ IMPREZY JEST TAKI ,IŻ POGORSZYŁ SIE STAŃ NASZEGO DZIECKA ,POTRZEBUJE PILNIE OPERACJI KREGOSŁUPA.OCZYWSCIE PO WSZYSTKIM IMPREZA ZOSTANIE NA NOWO ZORGANIZOWANA .MAM NADZIEJE ,ŻE MOJA DECYZJE ROZUMIECIE.PROSZE WAS O WYROZUMIAŁOŚĆ WIECEJ SZCZEGOŁÓW ZNAJDZIECIE NA STRONIE FIRST MALBORK TEAM.
PRZEPRASZAM I POZDRAWIAM WAS SERDECZENIE !!

REGULAMIN AKTYWNOŚCI

“WIRTUALNA AKTYWNOŚC JESIENNA 2020 “

 

 

 

Organizatorzy:
Dawid Bieńkowski
First Malbork Team
Stowarzyszenie DzierzgońTeam

 

CAŁY DOCHOD ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA ZAKUP SPRZĘTU DO ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH 

 

DLA  100 UCZESTNIKA Z STATUTEM OPŁACONYM  CZEKA DARMOWY UDZIAŁ W RUNMAGEDDON TRÓJMIASTO (KTORY ODBĘDZIE SIE W DNIU 15.05.2021 ) 
DARMOWY UDZIAŁ OBOWIĄZYWAC BĘDZIE W KATEGORIE REKRUT !!! 

ZA NAJPIEKNIEJSZE ZDJĘCIE  PODCZAS WYKONYWANIA AKTYWNOŚCI JESIENNEJ DLA UCZESTNIKA ZOSTANIE WYSŁANA Z MEDALEM NAGRODA SPECJALNA 
(Zdjecie musi nawiązywac aktywność JESIENNA ) 

(W ZAŁACZNIKU JEST DOSTEPNY DO POBRANIA  CAŁY WIDOCZNY PROJEKT MEDALU ) 

 

Cel Aktywności:

*Popularyzacja Jesiennych porządków

*Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia

*zachęcenie do aktywnego spędzania czasu

*Upowszechnianie biegania wirtualnego  

*Umożliwienie uczestnikom  współzawodnictwa   

 

TERMIN I MIEJSCE:

  • Aktywność fizyczna ze względu na swoją formułę będzie realizowana przez uczestników w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie… .
  • Aktywność fizyczną realizujemy do dnia 22.11.2020  
  • Dopuszcza się możliwość innej aktywności fizycznej takich jak bieg lub marsz (każdy wybiera sobie tą dyscyplinę, która najbardziej lubi rower, wrotki, pływanie ect.)

 

 

ZASADY UCZESTNICTWA  : 

*Wirtualna aktywność  ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce .

*Aktywność fizyczna ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans lub ćwiczenie  które bedzie wykonywał  .

*Wirtualna aktywność  odbędzie się w wyznaczonym terminie .Oznacza to, że aktywność fizyczna  można wykonać  jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym, albo na raty przez kilka dni. 

*Posługujemy się określeniem AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA , ale wybraną aktyność fizyczna  można także pokonać w każdy sposób,jak kto woli .

*Uczestnik  zobowiązują się wykonac jaka kolwiek aktywnośc fizyczna,sam sobie wybierzę jaka chce . 

 

  • W Aktywności fizycznej mogą brać udział osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową oraz osoby, które nie wniosły opłaty lecz dla nich, nie będzie wysyłany medal pamiątkowy.

*Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.

*Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów.

 

*Po ukończeniu aktywności fizycznej  uczestnicy proszeni są o przesłanie screenów logów lub zdjęć z aktywności na adres emaila lub na Facebooka: 

Organizatora :

Fb- Dawid Bieńkowski      ///     First Malbork Team

  dawidxe123@wp.pl z dopiskiem“WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ JESIENNA 2020 “

 

Opłate  Startową  :


Wpłacać można na :

Dawid Bieńkowski  

 NR KONTA BANKOWEGO: 

 97 8310 0002 0011 3641 3000 0010

 z dopiskiem  "Jesienna Aktywność 2020” Imię  i Nazwisko Uczestnika !!!

 

ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA:  

*Organizator zobowiązuje się w terminie 30 dni od daty zakończenia wirtualnej aktywności  dostarczyc pamiątkowy medal na podany adres uczesnika  (do tego dnia przyjda medale)           

 

POSTANOWIENIE KOŃCOWE :    

  1. POLITYKA PRYWATNOŚCI:

 

  1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 1781) Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w Biegu oraz Marszu NW. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora.

 

  1. Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane: GRUPA FIRST MALBORK TEAM ul.Aleja Wojska Polskiego 477B/7 82-200 Malbork • w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW, • w celu przyszłych działań marketingowych dotyczących działalności, produktów i usług Organizatora oraz podmiotów z nim powiązanych zgodnie z z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz 1781) 3. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom informacji handlowych i marketingowych od podmiotów powiązanych z Organizatorem. Uczestnik upoważnia Organizatora do przetwarzania danych osobowych na przekazywanie Uczestnikowi za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na wskazany adres e-mail i/lub nr telefonu, informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.). 4. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom w dowolnym czasie wiadomości w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW i funkcjonowania Strony internetowej (przypomnienia, komunikaty systemowe, powiadomienia techniczne, ważne ogłoszenia). Dane osobowe Uczestnika będą wykorzystywane w celu informowania Uczestnika o przyszłych imprezach Organizatora, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych. 5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa zbiór danych osobowych i jego przetwarzanie zgłoszone są do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. 6. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności oraz zasad korzystania ze strony internetowej odpowiada Organizator. Dane kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej.

  

  

   

Z POWAŻANIEM   

ORGANIZATOR :

 DAWID BIEŃKOWSKI   

GRUPA BIEGACZY FIRST MALBORK TEAM

 Stowarzyszenie Dzierzgoń Team

Wyświetleń: 1121

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ