VI Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 65/+80/+160KM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stypułkowski Piotr Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
2 Nowakowski Norbert Gdynia Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
3 Ziętek Daniel Ziętek Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
4 Zajdel Adam Kraków Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
5 Pazda Pozorska Gosia Słupsk Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Poltarex opłacono
6 Kostera Tomasz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Vege Runners opłacono
7 Węgiel Bogdan Bolechowice Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
8 Doroszuk Cezary Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Napędzany Kebabem opłacono on-line
9 Albiński Tomasz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
10 Oleksy Jarosław Tymbark Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Ks Forrest Limanowa opłacono on-line
11 Palkij Aleksandra Dobra Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
12 Leszczyński Marcin Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km TiM Małego opłacono on-line
13 Lorenc Joanna Wąsosz Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km ENDORFINY WĄSOSZ opłacono on-line
14 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Sparthatlon opłacono on-line
15 Pura Mirosław Siemiatycze Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
16 Paczkowski Paweł Paczkowski Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
17 Pietrus Maciej Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
18 Chiliński Karol Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
19 Urbanek Jakub BIAŁYSTOK Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
20 Czartoryjski Dariusz Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
21 Małaszczuk Piotr Grodzisk Mazowiecki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
22 Bajdała Robert Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
23 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
24 Samojlik Daniel Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
25 Skolimowska Katarzyna Żabokliki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Yulo Run Team Siedlce opłacono on-line
26 Siemieńczuk Robert Siemieńczuk Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
27 Korzeniecka Klaudia Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Modeste opłacono on-line
28 Konopko Kacper Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Modeste opłacono on-line
29 Gołębiowska Marta Miłków Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km OstroBiec opłacono on-line
30 Godlewski Andrzej Borawskie Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegamy dla Zdrowia opłacono
31 Pazio Jakub Ostrołęka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegam bo lubię Ostrołęka opłacono on-line
32 Sarbinowska Anna Czempiń Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kościan Team opłacono
33 LasOK Sylwia Lublin Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Sylvetta Księżniczka Wiatru opłacono
34 Leszczyński Krzysztof Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Bo żona kazała... Podlasiaki Team opłacono
35 Majchrzak Jacek Koscian Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kościan Team opłacono on-line
36 Józefowicz Edyta Kościan Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kościan Team opłacono on-line
37 Przywecki Lech Kościan Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km ULTRA TRAIL Kościan opłacono on-line
38 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegam aby nie zwariować opłacono on-line
39 Głowacki Stefan Głowacki Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
40 Kaszucki Piotr Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
41 Šakys Augustinas Vilnius Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Love Streams Running opłacono
42 Borkertaitė Viktorija Vilkaviškis Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
43 Bezrukovas Nerijus Vilkaviškis Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Love Streams Running opłacono
44 Niewiarowski Paweł Wojeniec Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Gladiators by Rmf4racingTeam opłacono on-line
45 Jakimiuk Adam Łosice Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono on-line
46 Kalita Cezary Biała Podlaska Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km KB Biała Biega opłacono on-line
47 Więcko Grzegorz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
48 Łuszczakiewicz Tomasz Lubin Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
49 Czekalski Mariusz Białobiel Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
50 Korzep-Czekalska Dorota Białobiel Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
51 Taranta Daniel Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
52 Stachowiak Marcin Poznań Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km #biegiemwlas opłacono on-line
53 Więczkowski Wojciech Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
54 Kozaczuk Dariusz Siemichocze Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
55 Cegiełka Dawid Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km KS Bachmaty opłacono on-line
56 Ochab Janusz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
57 Piasek Piotr Ostrołęka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
58 Walatek Piotr Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
59 osiecki grzegorz Olmonty Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
60 Zmorzyński Jakub Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
61 Biernacki Sylwester Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
62 Ugryn Maciej Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
63 Strychalski Darek 18-100 Łapy ul. Wąska 7 Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
64 Grabowicz Mirosław Sokółka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
65 Witos Rafał Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Nazwa Drużyny opłacono
66 Kierzkowski Adam Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
67 Sienkiewicz Piotr Supraśl Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km RC Supraśl opłacono on-line
68 Nizioł Marian Piaseczno Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
69 Dąbrowski Tomasz Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
70 Nigot Krzysztof Gorło Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Wataha Świetokrzyska opłacono on-line
71 Pieńkowski Adam Dębica Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
72 Wąsik Izabela Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
73 Wądołowska Justyna Tykocin Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
74 Krause Dariusz Radlin Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
75 Lewonik Małgorzata Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono
76 Ruszczewski Andrzej Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Vege Runners opłacono on-line
77 Borawski Juliusz Wysokie Mazowieckie Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Vege Runners opłacono
78 Saczuk Andrzej Biała Podlaska Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
79 Ferenc Adrian Pisz Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
80 Woźniak Ryszard Borzychy Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Politechnika Warszawska opłacono on-line
81 Iwaszkiewicz Bartosz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Vege Runners opłacono on-line
82 Krakowczyk Adam Gliwice Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Bracia Pietrzak Running Team Gliwice opłacono on-line
83 Gawrylik Joanna Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
84 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Vege Runners opłacono on-line
85 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km RKB Hajnówka opłacono on-line
86 juszczak marcin Bielany Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km KB Biała Biega opłacono on-line
87 Panek Piotr Zielonki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Pato Biegi opłacono on-line
88 Zabrocki Andrzej Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Podlasiaki Team opłacono on-line
89 Iwaniuk Piotr Hajnówka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
90 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
91 Pająk Tomasz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Vege Runners opłacono
92 Konarski Andrzej Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
93 Wujda Mirosław Dębno Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Erni Rulez opłacono on-line
94 Kufel Marcin Mysiadło Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Git Ekipa opłacono
95 Ciski Piotr Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km opłacono on-line
96 Zaniewski Karol Olecko Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegam, bo chcę być trzeźwy !!! opłacono on-line
97 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km BiegamBoLubię Białystok opłacono on-line
98 Kiezik Anna Olsztyn Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Ultra Way Team opłacono on-line
99 Kurowski Michał Gliwice Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Bracia Pietrzak Running Team opłacono on-line
100 Kęciek Marcin Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Git Ekipa opłacono on-line


Wyświetleń: 27805

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ