VI Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 65/+80/+160KM
Ultra Bladzina +160km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bereznowska Patrycja Wieliszew Ultra Bladzina +160km Wieliszew Heron Team opłacono
2 Kosiński Tomasz CHOROSZCZ Ultra Bladzina +160km opłacono on-line
3 Konopacki Wojtek Białystok Ultra Bladzina +160km EYEYE Polska opłacono
4 Dąbrowski Karol Kijów Ultra Bladzina +160km W Pogoni Za Duchem opłacono on-line
5 Świętoń Grzegorz Strachów Ultra Bladzina +160km www.facebook.com/ultramarzenie opłacono
6 Dziedzic Piotr Inowrocław Ultra Bladzina +160km opłacono
7 Sawicki Piotr Warszawa Ultra Bladzina +160km Git Ekipa opłacono
8 Miłaszewski Przemek Koszalin Ultra Bladzina +160km Ambra Polska opłacono on-line
9 Czapliński Michał Ostrołęka Ultra Bladzina +160km opłacono on-line
10 Radziszewska Marlena Dobre Miasto Ultra Bladzina +160km opłacono on-line
11 Żak Robert JACHRANKA Ultra Bladzina +160km opłacono
12 sędecki piotr Skierniewice Ultra Bladzina +160km biegam więc jestem opłacono
13 Troc Marek Bielsk Podlaski Ultra Bladzina +160km opłacono on-line
14 Wawreszuk Wiktor Białystok Ultra Bladzina +160km opłacono
15 ANDRZEJEWSKI ARTUR KOŁO Ultra Bladzina +160km FLORENTYNA TEAM opłacono on-line
16 Feltowicz Jacek Białystok Ultra Bladzina +160km opłacono on-line
17 GOLON Marlena Sicienko Ultra Bladzina +160km Golon Team opłacono on-line
18 Bartoszewicz Kamil Białystok Ultra Bladzina +160km Napieram Na CEL opłacono
19 Nochowicz Mateusz Poznań Ultra Bladzina +160km TRIGAR.PL opłacono
20 Panek Michał Bialystok Ultra Bladzina +160km FACECI W RAJTUZACH opłacono on-line
21 Kardas Piotr Pabianice Ultra Bladzina +160km O co biega/Team Elwart opłacono on-line
22 Masny Dawid Garwolin Ultra Bladzina +160km Truchtacz.pl opłacono on-line
23 Gajewski Szymon Ostróda Ultra Bladzina +160km Skazani na sukces opłacono on-line
24 Brzęk Szymon Brzęk Ełk Ultra Bladzina +160km Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki,, Sekcja Zero " opłacono on-line
25 Pliszka Bartosz Ostrołęka Ultra Bladzina +160km OLA TEAM opłacono on-line
26 Strzęboszewski Piotr Strzęboszewski Zabki Ultra Bladzina +160km Biegam Bo Lubię Ząbki Team opłacono on-line
27 Nejfeld Hanna Ząbki Ultra Bladzina +160km Ząbki Team opłacono
28 Dołęga Anna Białystok Ultra Bladzina +160km opłacono
29 Bartosiński Mariusz Warszawa Ultra Bladzina +160km Szczyt za Szczytem opłacono
30 Pietruliński Mateusz Warszawa Ultra Bladzina +160km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
31 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK Ultra Bladzina +160km Eyeye Polska opłacono
32 Tymoszuk Michał Biała Podlaska Ultra Bladzina +160km KB Biała Biega opłacono on-line
33 Wapa Marek Biała Podlaska Ultra Bladzina +160km KB Biała Biega opłacono on-line
34 Juszczak Mateusz Bielany Ultra Bladzina +160km KB Biała Biega opłacono on-line
35 Lachor Krzysztof KŁODNE Ultra Bladzina +160km Na Świeżości
36 Pazda-Pozorska MALGORZATA Kobylnica Ultra Bladzina +160km Poltarex
37 Niedbała Marek Suwałki Ultra Bladzina +160km PGK Suwałki TEAM
38 Grochowski Paweł Ostrów Mazowiecka Ultra Bladzina +160km Ostrów Biega / Spartanie Dzieciom
39 Szczepański Norman gdansk Ultra Bladzina +160km
40 Szanecki Jakub Warszawa Ultra Bladzina +160km Zapierdalacze
41 Bukowski Michał Ostrołęka Ultra Bladzina +160km Biegam Bo Lubię Ostrołęka 85.00 PLN
42 CIEŚLAK DOMINIKA Rabka Zdrój Ultra Bladzina +160km Biegiem przez góry
43 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka Ultra Bladzina +160km Ostrów Biega
44 Czyżewska Agnieszka Częstochowa Ultra Bladzina +160km
45 Sanner Marcin Gdynia Ultra Bladzina +160km WteIweWte
46 Klar Marek Łaziska Górne Ultra Bladzina +160km
47 Kruczyk Damian Kruczyk Pasym Ultra Bladzina +160km 85.00 PLN
48 Myśliwiec Mariusz Emilianów Ultra Bladzina +160km UltraMarzenie
49 Suchodolski Paweł Olecko Ultra Bladzina +160km Olecko Biega
50 Kitlas Dariusz Sochonie Ultra Bladzina +160km 85.00 PLN
51 Kimkiewicz Krzysztof Ząbki Ultra Bladzina +160km Biegam Bo Lubię Ząbki Team
52 Bernacki Bartosz Łąka Prudnicka Ultra Bladzina +160km
53 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Ultra Bladzina +160km TiM Małego
54 Korab Robert Trebi Rzeszów Ultra Bladzina +160km Lurbel Polska
55 Pisingas Mariusz Gliwice Ultra Bladzina +160km Bieganie To Mój Trzeźwy Wybór
56 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Ultra Bladzina +160km KĘCKIE HARPAGANY
57 Kuliberda Tomasz Kuliberda Rzeszów Ultra Bladzina +160km Teatr O. de. la


Wyświetleń: 27804

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ