HangoveRUN 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Januszewski Szymon Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
2 Czechowski Marcin Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
3 Witkowski Filip Banino 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
4 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
5 Dettlaff Kamil Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
6 Woss Kasia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto opłacono BM
7 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
8 Michalski Krzysztof Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
9 Głowaty Miłosz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
10 GŁOWATY MARIUSZ Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
11 Langner Damian Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
12 Czechowska Magdalena Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
13 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
14 Wojtanis Magdalena Toruń 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
15 Sochacka Natalia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
16 Markowicz Paulina Malbork 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
17 Chojnowski Tomasz Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono
18 Arendt Agnieszka Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Żarta Wataha opłacono BM
19 JALOWSKI Jarosław Opole 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
20 Witkowski Jarosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa RMDC opłacono BM
21 Basińska-Ahmed Olga Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa
22 Kosiorek Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono
23 Czerski Krzysztof Chłapowo 2021 m / formuła hybrydowa
24 Boza Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa PADŁ NA RYJ TEAM
25 Olejarczyk Piotr Elbląg 2021 m / formuła hybrydowa
26 Dąbrowska Anna Maria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Adekada opłacono BM
27 Majchrzak Adriana Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
28 Żuchowska Paulina Krotoszyny 2021 m / formuła hybrydowa AZS UMK TORUŃ
29 Bystra Julia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono
30 Tysarczyk Zosia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
31 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
32 Gutkowski Daniel Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa KB Lech Rypin
33 Gazurek Aleksandra Katowice 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
34 Banach Mateusz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
35 Puckowska - Pociask Ilona Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy opłacono BM
36 Pociask Krzysztof Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy opłacono BM
37 Budziarek Adam Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa #BBKTS opłacono
38 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
39 Cze-ga Sylwia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki opłacono BM
40 Dybowski Mateusz Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki opłacono BM
41 Kluge Wiktoria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Różowe Tygryski
42 Surmacewicz Ula Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
43 Mirek Emilia Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa
44 Radecka Ilona Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
45 Piotrowski Marek Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
46 Wasilewski Marcin Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
47 Roelle Radosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
48 Gruszka Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
49 Kmera Rafał Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Ph bysewo opłacono
50 Bartsch Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team
51 Sułek Karolina Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono


Wyświetleń: 2684

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ