HangoveRUN 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sułek Karolina Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono
2 Michalski Krzysztof Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
3 Boza Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa PADŁ NA RYJ TEAM
4 Roelle Radosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
5 Czerski Krzysztof Chłapowo 2021 m / formuła hybrydowa
6 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
7 Woss Kasia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto opłacono BM
8 Dettlaff Kamil Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
9 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
10 Banach Mateusz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
11 Olejarczyk Piotr Elbląg 2021 m / formuła hybrydowa
12 Basińska-Ahmed Olga Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa
13 Chojnowski Tomasz Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono
14 Pociask Krzysztof Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy opłacono BM
15 Puckowska - Pociask Ilona Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy opłacono BM
16 Dąbrowska Anna Maria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Adekada opłacono BM
17 Gutkowski Daniel Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa KB Lech Rypin
18 Radecka Ilona Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
19 Witkowski Filip Banino 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
20 Mirek Emilia Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa
21 Kluge Wiktoria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Różowe Tygryski
22 Witkowski Jarosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa RMDC opłacono BM
23 Surmacewicz Ula Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
24 JALOWSKI Jarosław Opole 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
25 Wasilewski Marcin Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
26 Piotrowski Marek Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
27 Żuchowska Paulina Krotoszyny 2021 m / formuła hybrydowa AZS UMK TORUŃ
28 Czechowski Marcin Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
29 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
30 Tysarczyk Zosia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
31 Czechowska Magdalena Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
32 Dybowski Mateusz Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki opłacono BM
33 Cze-ga Sylwia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki opłacono BM
34 Markowicz Paulina Malbork 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
35 Bartsch Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team
36 Budziarek Adam Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa #BBKTS opłacono
37 Januszewski Szymon Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
38 Langner Damian Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
39 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
40 GŁOWATY MARIUSZ Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
41 Głowaty Miłosz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
42 Gazurek Aleksandra Katowice 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
43 Sochacka Natalia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
44 Arendt Agnieszka Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Żarta Wataha opłacono BM
45 Kosiorek Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono
46 Wojtanis Magdalena Toruń 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
47 Kmera Rafał Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Ph bysewo opłacono
48 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
49 Gruszka Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
50 Majchrzak Adriana Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
51 Bystra Julia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono


Wyświetleń: 2740

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ