Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | Budziarek Adam | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | #BBKTS | opłacono | ||||
AZS UMK TORUŃ | |||||||||
2 | Żuchowska Paulina | Krotoszyny | 2021 m / formuła hybrydowa | AZS UMK TORUŃ | |||||
Adekada | |||||||||
3 | Dąbrowska Anna Maria | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | Adekada | opłacono BM | ||||
Astma Gdansk | |||||||||
4 | Grabowski Grzegorz | Gdańsk | 2021 m formuła wirtualna | Astma Gdansk | opłacono BM | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
5 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 2021 m formuła wirtualna | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
6 | Witkowski Filip | Banino | 2021 m / formuła hybrydowa | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
7 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | 2021 m / formuła hybrydowa | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
8 | Piotrowski Marek | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
9 | Wasilewski Marcin | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
10 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
11 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
ELITE TEAM | |||||||||
12 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | ELITE TEAM | opłacono BM | ||||
Elite Team | |||||||||
13 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | Elite Team | |||||
14 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | Elite Team | |||||
15 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | Elite Team | |||||
KB Lech Rypin | |||||||||
16 | Gutkowski Daniel | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | KB Lech Rypin | |||||
Komando Flaki | |||||||||
17 | Cze-ga Sylwia | Rumia | 2021 m / formuła hybrydowa | Komando Flaki | opłacono BM | ||||
18 | Dybowski Mateusz | Rumia | 2021 m / formuła hybrydowa | Komando Flaki | opłacono BM | ||||
Kontener Formy | |||||||||
19 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | 2021 m / formuła hybrydowa | Kontener Formy | opłacono BM | ||||
20 | Pociask Krzysztof | Rumia | 2021 m / formuła hybrydowa | Kontener Formy | opłacono BM | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
21 | Głos Magdalena | Warszawa | 2021 m formuła wirtualna | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono BM | ||||
22 | Ostolska Magdalena | Warszawa | 2021 m formuła wirtualna | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono BM | ||||
PADŁ NA RYJ TEAM | |||||||||
23 | Boza Beata | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | PADŁ NA RYJ TEAM | |||||
Ph bysewo | |||||||||
24 | Kmera Rafał | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | Ph bysewo | opłacono | ||||
RMDC | |||||||||
25 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | RMDC | opłacono BM | ||||
Różowe Tygryski | |||||||||
26 | Kluge Wiktoria | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | Różowe Tygryski | |||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
27 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
Stary Hangar | |||||||||
28 | Cygan Agnieszka | Gliwice, Poland | 2021 m formuła wirtualna | Stary Hangar | |||||
Street Run Radom | |||||||||
29 | Motyka Ernest | Radom | 2021 m formuła wirtualna | Street Run Radom | opłacono BM | ||||
Team deaf | |||||||||
30 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | Team deaf | |||||
Tysar | |||||||||
31 | Tysarczyk Zosia | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | Tysar | |||||
32 | Kotarba - Tysarczyk Ewa | Lublewo gdańskie | 2021 m / formuła hybrydowa | Tysar | |||||
Wojowniczki Trójmiasto | |||||||||
33 | Woss Kasia | Rumia | 2021 m / formuła hybrydowa | Wojowniczki Trójmiasto | opłacono BM | ||||
34 | Moczulak-Ginter Karolina | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | Wojowniczki Trójmiasto | |||||
35 | Wawrzonkowska Mirosława | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | Wojowniczki Trójmiasto | |||||
36 | Gruszka Beata | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | Wojowniczki Trójmiasto | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
37 | Januszewski Szymon | Rumia | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
38 | MRUK KLAUDIA | PROMNO | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
39 | Szkudlarek Magda | GDAŃSK - WRZESZCZ | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
40 | Czechowski Marcin | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
41 | Żuber Małgorzata | Pruszcz Gdański | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
42 | Dettlaff Kamil | Rumia | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
43 | Michalski Krzysztof | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
44 | Głowaty Miłosz | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
45 | GŁOWATY MARIUSZ | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
46 | Langner Damian | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
47 | Pietraszewski Paweł | Gdynia | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
48 | Czechowska Magdalena | Gdansk | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
49 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
50 | Mittag-Plesun Grzegorz | Gdańsk | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
51 | Michalska Anna | Miszewko | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
52 | Michalski Bartosz | Dąbrowa | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
53 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
54 | Slominska-Frączek Magda | Sopot | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
55 | Radomski Adam | Sopot | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
56 | Wojtanis Magdalena | Toruń | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
57 | Sochacka Natalia | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
58 | Markowicz Paulina | Malbork | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
59 | Chojnowski Tomasz | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono | |||||
60 | JALOWSKI Jarosław | Opole | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
61 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | ||||||
62 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | 2021 m / formuła hybrydowa | ||||||
63 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 2021 m / formuła hybrydowa | ||||||
64 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | ||||||
65 | Kapuścińska Hanna | Sosnowiec | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
66 | Podgórska Katarzyna | Ełk | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
67 | Walczak Sylwia | Dąbrowa Górnicza | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
68 | Majchrzak Adriana | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
69 | Boncik Natalia | Gdynia | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
70 | Pętlak Agata Pętlak | Żyrardów | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
71 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | 2021 m formuła wirtualna | opłacono | |||||
72 | Walkowicz Karolina | Gdynia | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
73 | Pryca Mateusz | Pabianice | 2021 m formuła wirtualna | opłacono BM | |||||
74 | Bystra Julia | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono | |||||
75 | Niechoćko Agata | Gdańsk | 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa | ||||||
76 | Gazurek Aleksandra | Katowice | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
77 | Banach Mateusz | Gdynia | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
78 | Surmacewicz Ula | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | ||||||
79 | Mirek Emilia | Gdansk | 2021 m / formuła hybrydowa | ||||||
80 | Radecka Ilona | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | ||||||
81 | Roelle Radosław | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono BM | |||||
82 | Sułek Karolina | Rumia | 2021 m / formuła hybrydowa | opłacono | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
83 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | 2021 m / formuła hybrydowa | Żarta Wataha | opłacono BM |
Wyświetleń: 7241