Świąteczne Spalanie Kalorii z BBKTS

Skład pakietu pełnego : Fajna porządna czapa (unisex) i mega wypasiony medal (zdjęcia poniżej) lub wybierasz pakiet bez czapki z samym medalem. Każdy pakiet daję prawo po spełnieniu warunków wyzwania do udziału w typowaniu nagrody głównej czyli pobytu dla dwóch osób w Zakopanym lub Trójmieście (do wyboru) na trzy noce ze śniadaniem za FREE ( wybranym przez Was terminie) !!! :) Od 29.10 dostępny tylko pakiet z medalem !!!

Opis i zasady wydarzenia:

W dniach 25-26 grudnia musisz przynajmniej raz wyjść ze swojego domu , mieszkania i przez 60 minut być aktywnym fizycznie człowiekiem.Może to być 60 minut spaceru, jeżdżenia na rowerze ,biegania, chodzenia z kijkami ważne abyś spalał świąteczne kalorię. Następnie musisz udowodnić swoją aktywność wrzucając zdjęcie z medalem z pakietu do wydarzenia na FB pod tytułem ,,Świąteczne Spalanie Kalorii z BBKTS,, każdy kto spełni ten warunek weźmie udział w typowaniu osoby która zgarnie nagrodę główną. 

Wysyłka pakietów pocztą do końca miesiąca listopada tak aby każdy otrzymał swoj pakiet przed wyzwaniem światecznym !! Typowanie nagrody głównej 27 grudnia o 20:00 w wydarzeniu na FB. 

 

Powodzenia !!! 

 

 

 

Wyświetleń: 11584

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ