Świąteczne Spalanie Kalorii z BBKTS
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Podlewska Karolina Katowice Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
2 Jarosz Katarzyna Katowice Pakiet bez czapki 34.99 PLN
3 Jesionowska Joanna Jesionowska Szczytno Pełen pakiet 25-26.12.2020 #BBKTS opłacono BM
4 Adamkiewicz Marian Ciechocinek Pakiet bez czapki opłacono BM
5 Zajac Przemyslaw Ashton under lyne Pakiet bez czapki opłacono BM
6 Cysarz Łukasz Starogard Gdański Pakiet bez czapki opłacono BM
7 Siedlecka Angelika Starogard Gdański Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
8 Urzędowska Marzena Głogów Pakiet bez czapki opłacono BM
9 Fryd Krzysztofa Pabianice Pakiet bez czapki Fabryka Dzika opłacono BM
10 Machnik Aleksandra Chorzów Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
11 Madera - Orłowska Agnieszka Wrocław Pakiet bez czapki 34.99 PLN
12 Pakos Marek Ząbki Pakiet bez czapki opłacono BM
13 Lichnerowicz Iwona Rudka Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
14 Ponicka Izabela Ujście Pakiet bez czapki Team Ujście opłacono BM
15 Wosiewicz Wiktoria Krosno Pakiet bez czapki Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki - Karpaty Krosno opłacono BM
16 Sierak Małgorzata Korpele Pełen pakiet 25-26.12.2020 Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono BM
17 Cholewka Jolanta Kostrzyn Wlkp Pełen pakiet 25-26.12.2020 Marsz Po Zdrowie 54.99 PLN
18 Soliwoda Iwona Nowe Gizewo 85 Pełen pakiet 25-26.12.2020 Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono BM
19 Walkowiak Judyta Rogoźno Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
20 Abraham Dorota Rogoźno Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
21 Wardenga Joanna Jejkowice Pakiet bez czapki Jejkowice Biegają opłacono BM
22 Rezulak Agnieszka Poznan Pakiet bez czapki opłacono BM
23 Niewczas Barbara Zielona Góra Pakiet bez czapki opłacono BM
24 Bośko Paulina Szczecin Pakiet bez czapki opłacono BM
25 Kruszka Arleta Poznań Pakiet bez czapki Marsz Po Zdrowie opłacono BM
26 Więckowski Daniel Zawidów Pakiet bez czapki opłacono BM
27 Niemiec Katarzyna Brody Pakiet bez czapki opłacono BM
28 Szulik Agnieszka Mysłowice Pakiet bez czapki 34.99 PLN
29 Sienkiewicz Anna TYchy Pakiet bez czapki ITACY BIEGACZE opłacono BM
30 Wesołowska Magdalena Zgierz Pakiet bez czapki 5 z Księżyca opłacono BM
31 Wójtowicz Bartłomiej Tarnów Pełen pakiet 25-26.12.2020 wolny strzelec 54.99 PLN
32 Rajtar Katarzyna Kraków Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
33 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Pakiet bez czapki wolny strzelec 34.99 PLN
34 Wolski Igor Smardzewo Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
35 Wolska Joanna Wolska Smardzewo Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
36 Tabas Anna Szczecin Pełen pakiet 25-26.12.2020 Wieczorne Bieganie w Szczecinie opłacono BM
37 Maciaszczyk Monika Chorzów Pakiet bez czapki opłacono BM
38 Niewiadomska Anna Warszawa Pakiet bez czapki opłacono BM
39 Chraniuk Martyna Ostróda Pełen pakiet 25-26.12.2020 GPSK opłacono BM
40 Kura Katarzyna Trzyciąż Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
41 Tarnowska Kamila Rąbień Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
42 Piechowicz Izabela Jasionka Pakiet bez czapki opłacono BM
43 Sikora Monika Grodków Pakiet bez czapki opłacono BM
44 Zientara Iwona Wiazowna Pakiet bez czapki opłacono BM
45 Krauza Grażyna Bolszewo Pełen pakiet 25-26.12.2020 Run Babys opłacono BM
46 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Pełen pakiet 25-26.12.2020 Run Babys opłacono BM
47 Puchowska Krystyna Cegłów Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
48 Wojtyca Anna Kraków Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
49 Kaczyńska Karolina Zieleniec Mały Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
50 Kaczyńska Edyta Zieleniec Mały Pakiet bez czapki opłacono BM
51 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały Pakiet bez czapki Klub Biegacza Jurund opłacono BM
52 Piekarniak-Walkowska Anna Słupsk Pakiet bez czapki opłacono BM
53 Tomaszewska Mariola Warszawa Pełen pakiet 25-26.12.2020 Wataha łączy nas bieganie opłacono BM
54 Kubica Barbara Piekary Śląskie Pakiet bez czapki opłacono BM
55 Pawlyta Daniel Czerwionka Pełen pakiet 25-26.12.2020 M.O.P.Karlusy opłacono BM
56 Staszewska Agnieszka Łódź Pakiet bez czapki opłacono BM
57 Arszulik Arleta Lębork Pakiet bez czapki opłacono BM
58 Makowska Hanna Świętochłowice Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
59 Wszołek Alicja Gilów Pakiet bez czapki opłacono BM
60 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski Pakiet bez czapki opłacono BM
61 Sadowska Ewelina Braciejówka Pakiet bez czapki opłacono BM
62 Dybikowski Jarosław Pobiedziska Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
63 Jankowska Iwona Lisewo Pakiet bez czapki opłacono BM
64 Wiśniewska Małgorzata Gniezno Pakiet bez czapki Night Runners Gniezno opłacono BM
65 Topor Ewelina Zielona Góra Pakiet bez czapki opłacono BM
66 Żarnowska Dominika Popowo Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
67 Dybikowska Beata Pobiedziska Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
68 Weychan Marianna Kiekrz Pakiet bez czapki opłacono BM
69 Kujawiak Bartłomiej Sierpow Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
70 Blaszyńska Jolanta Bielsko-Biała Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
71 Pasieka Aga Pasieka Ustrobna Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
72 Kisicka Marta Czerniec Pełen pakiet 25-26.12.2020 Ślęzak Team opłacono BM
73 Pacyna Piotr Lisów Pełen pakiet 25-26.12.2020 Biegiem Radom opłacono BM
74 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
75 Sikorska Marcelina Bielawa Pełen pakiet 25-26.12.2020 Bielawska Akademia Biegania opłacono BM
76 Styrcz Małgorzata Bielawa Pełen pakiet 25-26.12.2020 Bielawska Akademia Biegania opłacono BM
77 Dynek Agata Pruszków Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
78 Szczepaniak Ewa Kawcze Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
79 Rudzewicz Mariusz Świnoujście Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
80 Zdyb Joanna Wrocław Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
81 Jeszke-Skrzypa Natalia Szczecin Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
82 Steckiewicz Iwona Rypin Pełen pakiet 25-26.12.2020 KB Lech Rypin opłacono BM
83 Steckiewicz Edmund Rypin Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
84 Sosnowska Klaudia Warszawa Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
85 Redziak Iza Sosnowiec Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
86 Skorek Barbara Grudziądz Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
87 Skorek Joanna Grudziadz Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
88 Bala Dariusz Lutówko Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
89 Bala Joanna Lutówko Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
90 Binkowska Agnieszka Gdańsk Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
91 Zych Sylwia Dąbrowa Górnicza Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
92 Twardak Alicja Pruchna Pełen pakiet 25-26.12.2020 BBKTS opłacono BM
93 Spocińska Anita Poznań Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
94 Graczykowska Anna Inowroclaw Pełen pakiet 25-26.12.2020 BBKTS opłacono BM
95 Brzezińska Karolina Aleksandrów Kujawski Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
96 Lotze Bernadeta Ziębice Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
97 Wąsik Marcin Chełmża Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
98 Podleśny Paweł Bieruń Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
99 Ziółkowska Ewa Choceń Pełen pakiet 25-26.12.2020 opłacono BM
100 Wojnar Oksana Kędzierzyn-Koźle Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN


Wyświetleń: 1415

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ