Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze odwołano
2 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze odwołano
3 Błajet Jacek Sopot TP25 odwołano
4 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 odwołano
5 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team odwołano
6 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo odwołano
7 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano
8 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
9 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
10 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
11 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
12 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 odwołano
13 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
14 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 odwołano
15 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
16 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
17 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
18 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 odwołano
19 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 odwołano
20 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA odwołano
21 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
22 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
23 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
24 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
25 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
26 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
27 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team odwołano
28 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano
29 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano
30 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl odwołano
31 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
32 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
33 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
34 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
35 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
36 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
37 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
38 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 odwołano
39 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
40 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
41 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
42 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
43 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
44 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 odwołano
45 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
46 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
47 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 odwołano
48 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
49 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team odwołano
50 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
51 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
52 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
53 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie odwołano
54 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
55 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
56 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
57 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
58 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
59 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
60 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
61 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
62 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
63 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan odwołano
64 Nejman Monika Miastko TP25 Robale odwołano
65 Nejman Robert Miastko TP25 Robale odwołano
66 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
67 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL odwołano
68 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
69 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 odwołano
70 Baberowska Alicja gdańsk TP25 odwołano
71 Baberowski Marek gdańsk TP25 odwołano
72 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 odwołano
73 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 odwołano
74 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
75 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
76 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 odwołano
77 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
78 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
79 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano
80 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team odwołano
81 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
82 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
83 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
84 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
85 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
86 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
87 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin odwołano
88 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
89 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
90 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
91 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
92 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
93 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 odwołano
94 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano


Wyświetleń: 5696

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ