Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin 50.00 PLN
2 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 50.00 PLN
3 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 opłacono
4 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 opłacono
5 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 50.00 PLN
6 Śmieja Daniel Szczecin TR120 opłacono
7 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 opłacono
8 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą opłacono
9 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 opłacono
10 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP50 Szach Sękowo opłacono
11 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 50.00 PLN
12 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 opłacono
13 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL opłacono
14 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 50.00 PLN
15 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz TP50 opłacono
16 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 opłacono
17 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team 50.00 PLN
18 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team opłacono
19 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie 50.00 PLN
20 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie 50.00 PLN
21 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie 50.00 PLN
22 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana opłacono
23 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino 50.00 PLN
24 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach 50.00 PLN
25 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach 50.00 PLN
26 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk opłacono
27 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp 50.00 PLN
28 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk opłacono
29 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 opłacono
30 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit opłacono
31 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan 50.00 PLN
32 Nejman Monika Miastko TP25 Robale 50.00 PLN
33 Nejman Robert Miastko TP25 Robale 50.00 PLN
34 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 50.00 PLN
35 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL 50.00 PLN
36 Bieniek Mateusz Szczecinek TR120 opłacono
37 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 opłacono
38 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 50.00 PLN
39 Baberowska Alicja gdańsk TP25 50.00 PLN
40 Baberowski Marek gdańsk TP25 50.00 PLN
41 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 50.00 PLN
42 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 50.00 PLN
43 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team opłacono
44 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja 50.00 PLN
45 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 50.00 PLN
46 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot opłacono
47 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze 50.00 PLN
48 Żak Krzysztof Wrocław TP50 opłacono
49 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team 50.00 PLN
50 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak opłacono
51 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak opłacono
52 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER opłacono
53 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze 50.00 PLN
54 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk opłacono
55 Kot Adam Gdańsk TR120 50.00 PLN
56 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin 50.00 PLN
57 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA opłacono
58 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 opłacono
59 Cała Małgorzata Bytów TP25 Rutastyczni Team Bytów opłacono
60 Cała Bartosz Bytów TP25 opłacono
61 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk opłacono
62 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 50.00 PLN
63 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto opłacono
64 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 50.00 PLN
65 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu opłacono


Wyświetleń: 1552

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ