Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
2 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
3 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
4 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
5 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
6 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
7 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
8 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
9 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
10 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
11 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
12 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
13 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
14 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
15 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
16 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
17 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
18 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
19 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
20 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
21 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano
22 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
23 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
24 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
25 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
26 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
27 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
28 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
29 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano
30 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
31 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
32 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
33 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano
34 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
35 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
36 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
37 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
38 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
39 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
40 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
41 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
42 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
43 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
44 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
45 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
46 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
47 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
48 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
49 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
50 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
51 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
52 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
53 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
54 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
55 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
56 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano
57 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
58 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
59 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano


Wyświetleń: 4988

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ