Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano
2 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
3 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
4 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
5 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
6 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
7 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin odwołano
8 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
9 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
10 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 odwołano
11 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 odwołano
12 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
13 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL odwołano
14 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
15 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan odwołano
16 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
17 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
18 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
19 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team odwołano
20 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
21 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
22 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
23 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
24 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
25 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl odwołano
26 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano
27 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano
28 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team odwołano
29 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
30 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
31 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
32 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
33 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 odwołano
34 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
35 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
36 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
37 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano
38 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 odwołano
39 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
40 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team odwołano
41 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano
42 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
43 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
44 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
45 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
46 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
47 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
48 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 odwołano
49 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
50 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
51 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA odwołano
52 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 odwołano
53 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo odwołano
54 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team odwołano
55 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 odwołano
56 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze odwołano
57 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze odwołano
58 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
59 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
60 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
61 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
62 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
63 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 odwołano
64 Baberowski Marek gdańsk TP25 odwołano
65 Baberowska Alicja gdańsk TP25 odwołano
66 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 odwołano
67 Nejman Robert Miastko TP25 Robale odwołano
68 Nejman Monika Miastko TP25 Robale odwołano
69 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
70 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
71 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
72 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
73 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie odwołano
74 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
75 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
76 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
77 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 odwołano
78 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
79 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
80 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 odwołano
81 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
82 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
83 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
84 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
85 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
86 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
87 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
88 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 odwołano
89 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 odwołano
90 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
91 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
92 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
93 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
94 Błajet Jacek Sopot TP25 odwołano


Wyświetleń: 4993

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ