Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
2 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 odwołano
3 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team odwołano
4 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 odwołano
5 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 odwołano
6 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
7 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
8 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
9 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
10 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
11 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
12 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze odwołano
13 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
14 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
15 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
16 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
17 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
18 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 odwołano
19 Baberowski Marek gdańsk TP25 odwołano
20 Baberowska Alicja gdańsk TP25 odwołano
21 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 odwołano
22 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team odwołano
23 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 odwołano
24 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
25 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
26 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 odwołano
27 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
28 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
29 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
30 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team odwołano
31 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
32 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
33 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
34 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 odwołano
35 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan odwołano
36 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 odwołano
37 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL odwołano
38 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 odwołano
39 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 odwołano
40 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA odwołano
41 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
42 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano
43 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie odwołano
44 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
45 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
46 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin odwołano
47 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
48 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
49 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
50 Nejman Robert Miastko TP25 Robale odwołano
51 Nejman Monika Miastko TP25 Robale odwołano
52 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
53 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
54 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
55 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
56 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo odwołano
57 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano
58 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze odwołano
59 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
60 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
61 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
62 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano
63 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
64 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
65 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
66 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team odwołano
67 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
68 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
69 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
70 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
71 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
72 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
73 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
74 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
75 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 odwołano
76 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
77 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
78 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
79 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
80 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
81 Błajet Jacek Sopot TP25 odwołano
82 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
83 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
84 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
85 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
86 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
87 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
88 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
89 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano
90 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl odwołano
91 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
92 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
93 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano
94 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 odwołano


Wyświetleń: 5169

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ