Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
2 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
3 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 odwołano
4 Baberowski Marek gdańsk TP25 odwołano
5 Baberowska Alicja gdańsk TP25 odwołano
6 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 odwołano
7 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 odwołano
8 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
9 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano
10 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
11 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 odwołano
12 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 odwołano
13 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 odwołano
14 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
15 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
16 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
17 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano
18 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 odwołano
19 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
20 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
21 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
22 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
23 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
24 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
25 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
26 Błajet Jacek Sopot TP25 odwołano
27 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 odwołano
28 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
29 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
30 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 odwołano
31 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
32 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
33 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 odwołano
34 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
35 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 odwołano
36 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 odwołano
37 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
38 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
39 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano
40 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
41 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
42 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
43 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
44 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
45 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
46 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
47 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
48 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team odwołano
49 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
50 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
51 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan odwołano
52 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
53 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 odwołano
54 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
55 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo odwołano
56 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano
57 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
58 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
59 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
60 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
61 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
62 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team odwołano
63 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team odwołano
64 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
65 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze odwołano
66 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze odwołano
67 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie odwołano
68 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
69 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
70 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
71 Nejman Robert Miastko TP25 Robale odwołano
72 Nejman Monika Miastko TP25 Robale odwołano
73 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin odwołano
74 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
75 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA odwołano
76 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
77 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
78 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
79 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
80 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
81 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
82 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
83 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
84 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
85 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
86 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl odwołano
87 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team odwołano
88 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
89 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
90 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
91 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL odwołano
92 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
93 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
94 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano


Wyświetleń: 4544

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ