Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baberowska Alicja gdańsk TP25 odwołano
2 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 odwołano
3 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 odwołano
4 Baberowski Marek gdańsk TP25 odwołano
5 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan odwołano
6 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
7 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze odwołano
8 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
9 Błajet Jacek Sopot TP25 odwołano
10 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
11 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 odwołano
12 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
13 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
14 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
15 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
16 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano
17 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
18 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
19 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano
20 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
21 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
22 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA odwołano
23 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
24 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 odwołano
25 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
26 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
27 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
28 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
29 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team odwołano
30 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 odwołano
31 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
32 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
33 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL odwołano
34 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
35 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano
36 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
37 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
38 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
39 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
40 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
41 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
42 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
43 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
44 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
45 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 odwołano
46 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
47 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
48 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
49 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl odwołano
50 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
51 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
52 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie odwołano
53 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
54 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
55 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
56 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
57 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
58 Nejman Monika Miastko TP25 Robale odwołano
59 Nejman Robert Miastko TP25 Robale odwołano
60 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin odwołano
61 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 odwołano
62 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 odwołano
63 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo odwołano
64 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 odwołano
65 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 odwołano
66 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team odwołano
67 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 odwołano
68 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
69 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
70 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
71 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
72 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
73 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 odwołano
74 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
75 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
76 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
77 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team odwołano
78 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
79 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze odwołano
80 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
81 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
82 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
83 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
84 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
85 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 odwołano
86 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
87 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
88 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
89 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano
90 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
91 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
92 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano
93 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
94 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team odwołano


Wyświetleń: 4541

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ