Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
2PU
1 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
2 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
Biegacz z mapą
3 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
Brzeszczotem po jajach
4 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
5 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
Chyże BnO & Z mapą
6 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
Cobra Rajd Team
7 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team odwołano
Czyżyki
8 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
9 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
Harpagan
10 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan odwołano
Harpagan/GR3Miasto
11 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
Jw 1872
12 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 odwołano
KB Legionowo
13 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo odwołano
KTE Tramp
14 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
Kb Bryza Postomino
15 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
Kolo Brzegu
16 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano
MTS HAMER
17 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
Maturzyści Koszalin
18 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
Miętka faja
19 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
Morenka Team
20 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team odwołano
21 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team odwołano
Odciski i Pęcherze
22 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze odwołano
Odciski i pęcherze
23 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze odwołano
Ptysie na Trasie
24 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
25 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
26 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie odwołano
ROBAL
27 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
Robale
28 Nejman Monika Miastko TP25 Robale odwołano
29 Nejman Robert Miastko TP25 Robale odwołano
Roweria /Nietoperze Koszalin
30 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin odwołano
SETA I GALARETA
31 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
STOPA Słupsk
32 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
33 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
34 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
35 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
36 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
37 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
Speleoklub GAWRA
38 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA odwołano
Stopa Słupsk
39 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
Summit
40 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
Szach Sękowo
41 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
Sztywny Klekot
42 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
Trezado BikeTires.pl
43 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl odwołano
Troll Team
44 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team odwołano
45 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
Uczeń Kaszubskiego Szamana
46 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
WATAHA / Morenka Team
47 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
ZKOMPASEM.PL
48 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL odwołano
_BRAK NAZWY_
49 Błajet Jacek Sopot TP25 odwołano
50 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 odwołano
51 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano
52 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
53 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
54 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 odwołano
55 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 odwołano
56 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
57 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
58 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 odwołano
59 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 odwołano
60 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
61 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
62 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano
63 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
64 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
65 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
66 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
67 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
68 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
69 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
70 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 odwołano
71 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
72 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 odwołano
73 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
74 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
75 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
76 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
77 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 odwołano
78 Baberowska Alicja gdańsk TP25 odwołano
79 Baberowski Marek gdańsk TP25 odwołano
80 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 odwołano
81 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 odwołano
82 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 odwołano
83 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano
84 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
85 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
86 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
87 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 odwołano
brak
88 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
89 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
zygzak
90 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
91 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
Łaziki i Szwędacze
92 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
Łaziki i szwędacze
93 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
Żukowo
94 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano


Wyświetleń: 4760

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ