Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2PU | |||||||||
1 | Duszak Arkadiusz | Brwinów | TP50 | 2PU | odwołano | ||||
2 | Duszak Dorota | Brwinów | TP50 | 2PU | odwołano | ||||
Biegacz z mapą | |||||||||
3 | Gostomczyk Krzysztof | Lipnica | TP25 | Biegacz z mapą | odwołano | ||||
Brzeszczotem po jajach | |||||||||
4 | Socha Tomasz | Słupsk | TP50 | Brzeszczotem po jajach | odwołano | ||||
5 | Hołowienko Adrian | Gdańsk | TP50 | Brzeszczotem po jajach | odwołano | ||||
Chyże BnO & Z mapą | |||||||||
6 | Jankowiak Paweł | Paproć | TP50 | Chyże BnO & Z mapą | odwołano | ||||
Cobra Rajd Team | |||||||||
7 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | TP50 | Cobra Rajd Team | odwołano | ||||
Czyżyki | |||||||||
8 | Czyż Rafał | Gdańsk | TP25 | Czyżyki | odwołano | ||||
9 | Czyż Piotr | Gdańsk | TP25 | Czyżyki | odwołano | ||||
Harpagan | |||||||||
10 | Bober Bartłomiej | Gdynia | TR120 | Harpagan | odwołano | ||||
Harpagan/GR3Miasto | |||||||||
11 | Szot Tomasz | Gdańsk | TR120 | Harpagan/GR3Miasto | odwołano | ||||
Jw 1872 | |||||||||
12 | Harasim Tomasz | Słupsk | TP50 | Jw 1872 | odwołano | ||||
KB Legionowo | |||||||||
13 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | TP50 | KB Legionowo | odwołano | ||||
KTE Tramp | |||||||||
14 | Brudło Paweł | Warszawa | TR120 | KTE Tramp | odwołano | ||||
Kb Bryza Postomino | |||||||||
15 | Szopiński Tomasz | Nacmierz | TP25 | Kb Bryza Postomino | odwołano | ||||
Kolo Brzegu | |||||||||
16 | Wesolowski Stefan | Kolobrzeg | TR120 | Kolo Brzegu | odwołano | ||||
MTS HAMER | |||||||||
17 | Karkut Dariusz | MIASTKO | TP25 | MTS HAMER | odwołano | ||||
Maturzyści Koszalin | |||||||||
18 | Gałaguz Jacek Gałaguz | Koszalin | TR120 | Maturzyści Koszalin | odwołano | ||||
Miętka faja | |||||||||
19 | Leśniowski Mariusz | Gdańsk | TP25 | Miętka faja | odwołano | ||||
Morenka Team | |||||||||
20 | Sontowski Marcin | Gdańsk | TP50 | Morenka Team | odwołano | ||||
21 | Łosiewicz Mariusz | Bojano | TR120 | Morenka Team | odwołano | ||||
Odciski i Pęcherze | |||||||||
22 | Stelmach Ferdynand | Olsztyn | TP50 | Odciski i Pęcherze | odwołano | ||||
Odciski i pęcherze | |||||||||
23 | Bowszys Maciej | Dorotowo | TP50 | Odciski i pęcherze | odwołano | ||||
Ptysie na Trasie | |||||||||
24 | Masztalerz Agata | KOŁOBRZEG | TP25 | Ptysie na Trasie | odwołano | ||||
25 | Masztalerz-Jochemczyk Jerzy | Kołobrzeg | TP25 | Ptysie na Trasie | odwołano | ||||
26 | Jochemczyk Marek | Kołobrzeg | TP25 | Ptysie na Trasie | odwołano | ||||
ROBAL | |||||||||
27 | GRABOWSKI Krzysztof | Mrzeżyno | TP25 | ROBAL | odwołano | ||||
Robale | |||||||||
28 | Nejman Robert | Miastko | TP25 | Robale | odwołano | ||||
29 | Nejman Monika | Miastko | TP25 | Robale | odwołano | ||||
Roweria /Nietoperze Koszalin | |||||||||
30 | NOWACKA ELŻBIETA | KOSZALIN | TR120 | Roweria /Nietoperze Koszalin | odwołano | ||||
SETA I GALARETA | |||||||||
31 | Bogucki Grzegorz | Borkowo | TR120 | SETA I GALARETA | odwołano | ||||
STOPA Słupsk | |||||||||
32 | Skorupski Robert | Słupsk | TP25 | STOPA Słupsk | odwołano | ||||
33 | Kowal Zbigniew | Słupsk | TR120 | STOPA Słupsk | odwołano | ||||
34 | Gorzkowski Paweł | Słupsk | TP25 | STOPA Słupsk | odwołano | ||||
35 | Furman Tomasz | Słupsk | TR120 | STOPA Słupsk | odwołano | ||||
36 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | TP25 | STOPA Słupsk | odwołano | ||||
37 | Sadowski Paweł | Słupsk | TR120 | STOPA Słupsk | odwołano | ||||
Speleoklub GAWRA | |||||||||
38 | Gąsiorek Tomasz | Gorzów Wielkopolski | TP50 | Speleoklub GAWRA | odwołano | ||||
Stopa Słupsk | |||||||||
39 | Kosicka Iwona | Słupsk | TP25 | Stopa Słupsk | odwołano | ||||
Summit | |||||||||
40 | Wojtalik Adrian | Słupsk | TP25 | Summit | odwołano | ||||
Szach Sękowo | |||||||||
41 | Kaczmarek Stanisław | Sękowo | TP25 | Szach Sękowo | odwołano | ||||
Sztywny Klekot | |||||||||
42 | Lewosz Krzysztof | Banino | TR120 | Sztywny Klekot | odwołano | ||||
Trezado BikeTires.pl | |||||||||
43 | Liszka Grzegorz | Tychy | TR120 | Trezado BikeTires.pl | odwołano | ||||
Troll Team | |||||||||
44 | Świetlik Krzysztof | Słupsk | TR120 | Troll Team | odwołano | ||||
45 | Papis Leszek | Słupsk | TR120 | Troll Team | odwołano | ||||
Uczeń Kaszubskiego Szamana | |||||||||
46 | Sadowski Marek | Czaple | TR120 | Uczeń Kaszubskiego Szamana | odwołano | ||||
WATAHA / Morenka Team | |||||||||
47 | Welz Dominika | Gdańsk | TP50 | WATAHA / Morenka Team | odwołano | ||||
ZKOMPASEM.PL | |||||||||
48 | Jank Marcin | Gdynia | TR120 | ZKOMPASEM.PL | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
49 | Gokiert-Skrentna Justyna | Złotów | TP50 | odwołano | |||||
50 | Żak Krzysztof | Wrocław | TP50 | odwołano | |||||
51 | Hołdakowski Wojciech | Warszawa | TR120 | odwołano | |||||
52 | Jaroszewski Wojciech | Tryszczyn | TR120 | odwołano | |||||
53 | Mazurek Sebastian | Szczypkowice | TP25 | odwołano | |||||
54 | Śmieja Daniel | Szczecin | TR120 | odwołano | |||||
55 | Wesołowska Jolanta | Szczecin | TP25 | odwołano | |||||
56 | Cecuła Krzysztof | Swarzędz | TR120 | odwołano | |||||
57 | Mazurek Piotr | Straszyn | TR120 | odwołano | |||||
58 | Błajet Jacek | Sopot | TP25 | odwołano | |||||
59 | Lipiński Tomasz | Słupsk | TR120 | odwołano | |||||
60 | Wąchnicki Marcin | Słupsk | TR120 | odwołano | |||||
61 | Kosicki Tomasz | Słupsk | TP25 | odwołano | |||||
62 | Walentowski Radosław | Skierniewice | TR120 | odwołano | |||||
63 | Formela Krzysztof | Rokitnica | TR120 | odwołano | |||||
64 | Dziamara Jaroslaw | Przechlewo | TR120 | odwołano | |||||
65 | Żanecki Tadeusz | Pruszcz Gdański | TR120 | odwołano | |||||
66 | Stankiewicz Stefan | Pasieka | TP25 | odwołano | |||||
67 | Przezdziecki Daniel Przezdziecki | Mrzezyno | TP25 | odwołano | |||||
68 | Pruszkowski Paweł | Kraśnik | TP50 | odwołano | |||||
69 | MAZUREK MARCIN MAZUREK | KĘPICE | TP25 | odwołano | |||||
70 | Paluchowski Tomasz | Głuchołazy | TP50 | odwołano | |||||
71 | Sienkiewicz Władsław | Gdynia | TP50 | odwołano | |||||
72 | Waleńczak Tomasz | Gdynia | TR120 | odwołano | |||||
73 | Paszkowski Wojtek | Gdynia | TR120 | odwołano | |||||
74 | Makowiec Sławomir | Gdańsk | TR120 | odwołano | |||||
75 | Kot Adam | Gdańsk | TR120 | odwołano | |||||
76 | Luks Krzysztof | Gdańsk | TR120 | odwołano | |||||
77 | Ciesielski Witold | Gdańsk | TR120 | odwołano | |||||
78 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | TP25 | odwołano | |||||
79 | Piątkowski Zbigniew | Gdańsk | TR120 | odwołano | |||||
80 | Olesiński Bartosz | Gdańsk | TP25 | odwołano | |||||
81 | Baberowski Marek | gdańsk | TP25 | odwołano | |||||
82 | Truszkowska Kamila | Gdańsk | TR120 | odwołano | |||||
83 | Baberowska Joanna | Gdańsk | TP25 | odwołano | |||||
84 | Baberowska Alicja | gdańsk | TP25 | odwołano | |||||
85 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | TP25 | odwołano | |||||
86 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | TP25 | odwołano | |||||
87 | Kołodziejczyk Danuta | Biesowice | TP25 | odwołano | |||||
brak | |||||||||
88 | Ciszkiewicz Martyna | gdansk | TP25 | brak | odwołano | ||||
89 | Ciszkiewicz Tomasz | gdansk | TP25 | brak | odwołano | ||||
zygzak | |||||||||
90 | Kamińska Anna | Starogard gdański | TP25 | zygzak | odwołano | ||||
91 | kamiński jarosław | starogard gdański | TP25 | zygzak | odwołano | ||||
Łaziki i Szwędacze | |||||||||
92 | Michalak Krzysztof | Człuchów | TP50 | Łaziki i Szwędacze | odwołano | ||||
Łaziki i szwędacze | |||||||||
93 | Gradek Monika | Człuchów | TP50 | Łaziki i szwędacze | odwołano | ||||
Żukowo | |||||||||
94 | Dargacz Waldemar | Niestępowo | TR120 | Żukowo | odwołano |
Wyświetleń: 8947