Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. BLT | |||||||||
1 | GUZ Robert | Tczew | Bieg 5km | 22. BLT | odwołano | ||||
AZS UMK TORUŃ | |||||||||
2 | Żuchowska Paulina | Krotoszyny | Bieg 5km | AZS UMK TORUŃ | odwołano | ||||
Aktywnie z Molkami | |||||||||
3 | Molasy Dorota | Malbork | Bieg 5km | Aktywnie z Molkami | odwołano | ||||
BBKTS | |||||||||
4 | Szewczyk Adam | Malbork | Bieg 5km | BBKTS | odwołano | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
5 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Bieg 5km | Biegający Tczew | odwołano | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
6 | Zimna Agnieszka | Tczew | Bieg 5km | Biegający Tczew | odwołano | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
7 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
8 | Krause Iwona | Elbląg | Bieg 5km | Drużyna Pierścienia | odwołano | ||||
Ett-Elbląg Triathlon Team | |||||||||
9 | Skibiński Robert | Elbląg | Bieg 5km | Ett-Elbląg Triathlon Team | odwołano | ||||
10 | Skibińska Anna | Elbląg | Bieg 5km | Ett-Elbląg Triathlon Team | odwołano | ||||
First Malbork Team | |||||||||
11 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 5km | First Malbork Team | odwołano | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
12 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Bieg 5km | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
13 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Bieg 5km | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
JARBUD | |||||||||
14 | Górniak Jarosław | Pogórze | Bieg 5km | JARBUD | odwołano | ||||
15 | Küchler Patryk | Gdynia | Bieg 5km | JARBUD | odwołano | ||||
16 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Bieg 5km | JARBUD | odwołano | ||||
17 | Küchler Paweł | Gdynia | Bieg 5km | JARBUD | odwołano | ||||
Jet System Active Team | |||||||||
18 | Filipiak Beata | Elbląg | Bieg 5km | Jet System Active Team | odwołano | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
19 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
20 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
21 | Maliszewska Małgorzata | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
22 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
23 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
24 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
25 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | |||||||||
26 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | odwołano | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
27 | Malinowska Monika | Sztum | Bieg 5km | LKS ZANTYR SZTUM | odwołano | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
28 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | |||||||||
29 | sojka zbigniew | malbork | Bieg 5km | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | odwołano | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
30 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg 5km | Morsy Zblewo | odwołano | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
31 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
32 | Szweda Marek | Zblewo | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
33 | Fojut Beata | Bytonia | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
34 | Fojut Marcin | Bytonia | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
35 | Ossowska Ewa | Zblewo | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
36 | Loose Anna | Starogard Gdański | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
37 | wicek aneta | Starogard Gdański | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | odwołano | ||||
Moto Ladies | |||||||||
38 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Bieg 5km | Moto Ladies | odwołano | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
39 | Skrajda Szymon | Pawlice | Bieg 5km | Niezrzeszony | odwołano | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
40 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Bieg 5km | Nowy Staw Biega | odwołano | ||||
Nyborg-Mawent | |||||||||
41 | Cybulski Karol | Malbork | Bieg 5km | Nyborg-Mawent | odwołano | ||||
OSP Frombork | |||||||||
42 | Rychcik Iza | Frombork | Bieg 5km | OSP Frombork | odwołano | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
43 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 5km | OSP POGRODZIE | odwołano | ||||
PROKOPKI | |||||||||
44 | Prokop Mariusz | elbląg | Bieg 5km | PROKOPKI | odwołano | ||||
45 | Prokop Anna | Elbląg | Bieg 5km | PROKOPKI | odwołano | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
46 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Bieg 5km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | odwołano | ||||
47 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Bieg 5km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | odwołano | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
48 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Bieg 5km | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | odwołano | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Tczew | |||||||||
49 | Hubko Janina | Tczew | Bieg 5km | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Tczew | odwołano | ||||
Pruszcz Biega, Show Must Go On, Żarta Wataha | |||||||||
50 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg 5km | Pruszcz Biega, Show Must Go On, Żarta Wataha | odwołano | ||||
Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | |||||||||
51 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg 5km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | odwołano | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | |||||||||
52 | Orzechowski Piotr | Elbląg | Bieg 5km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | odwołano | ||||
RB | |||||||||
53 | ŚMIGIELSKI Stanisław | BRANIEWO | Bieg 5km | RB | odwołano | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
54 | Humen Dariusz | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
55 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
56 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
57 | Jurgielewicz-Wilkiel Anna | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
58 | Suchecka Anetta | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
59 | Wałecka Ewelina | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
60 | Gołębiewski Robert | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
61 | Mgłosiek Joanna | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
62 | Wychowaniak Marta | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
63 | Gołębiewska Joanna | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
64 | Mgłosiek Rafał | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
65 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
66 | WALCZAK Robert | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
67 | Gorczyca ANNA | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
68 | Demkowicz Anna | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
69 | Gąsior Paweł | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | odwołano | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
70 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | odwołano | ||||
Runfitneska Kwidzyn | |||||||||
71 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg 5km | Runfitneska Kwidzyn | odwołano | ||||
S...K...S... | |||||||||
72 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg 5km | S...K...S... | odwołano | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
73 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Bieg 5km | Safe Sport Team | odwołano | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
74 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Bieg 5km | Salon Optyczny Prestiż | odwołano | ||||
75 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Bieg 5km | Salon Optyczny Prestiż | odwołano | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
76 | Zych Dawid | Elbląg | Bieg 5km | Spartanie Dzieciom | odwołano | ||||
Speed Feet '16/ parkrun Kościan | |||||||||
77 | Merklinghaus-Kober Monika | Kościan | Bieg 5km | Speed Feet '16/ parkrun Kościan | odwołano | ||||
Sztum Biega | |||||||||
78 | Chabowski Tomasz | Sztum | Bieg 5km | Sztum Biega | odwołano | ||||
Traktor Team | |||||||||
79 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | Bieg 5km | Traktor Team | odwołano | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
80 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg 5km | Traktor team gm kwidzyn | odwołano | ||||
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | |||||||||
81 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Bieg 5km | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
82 | CUDNOCH Arkadiusz | BRANIEWO | Bieg 5km | odwołano | |||||
83 | Kurszewska Anita | Tczew | Bieg 5km | odwołano | |||||
84 | Nowicka Agnieszka | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
85 | Gałązka Krzysztof | MALBORK | Bieg 5km | odwołano | |||||
86 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
87 | Młodziński Wojciech | Szymankowo | Bieg 5km | odwołano | |||||
88 | Ptak Marek | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
89 | Bochon Robert | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
90 | Kowalik Przemysław | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
91 | Weber Magdalena | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
92 | Okoński Piotr | Grudziadz | Bieg 5km | odwołano | |||||
93 | piasecki kamil | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
94 | Jegierski Dariusz | Grudziądz | Bieg 5km | odwołano | |||||
95 | Kowalski Szymon | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
96 | Konopka Piotr | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
97 | Biłas Krzysztof | Marzewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
98 | Leymann Mirosław | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
99 | Marak Dorota | Elblag | Bieg 5km | odwołano | |||||
100 | Magnuski Rafał | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
101 | Cichowska Joanna | Durąg | Bieg 5km | odwołano | |||||
102 | Płosiński Karol | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
103 | Bereziuk Adam | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
104 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
105 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5km | odwołano | |||||
106 | Jędrzejczak Mirosława | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
107 | Jędrzejczak Robert | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
108 | Kossakowska Magdalene Izabella | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
109 | Krupieńska Ewa | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
110 | Orzechowski Michał | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
111 | Pawłowska Beata | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
112 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
113 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg 5km | odwołano | |||||
114 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg 5km | odwołano | |||||
115 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg 5km | odwołano | |||||
116 | Lompert Anna | Elblag | Bieg 5km | odwołano | |||||
117 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg 5km | odwołano | |||||
118 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Bieg 5km | odwołano | |||||
119 | Makowski Marcin | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
120 | Będkowska-Makowska Agnieszka | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
121 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Bieg 5km | odwołano | |||||
122 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Bieg 5km | odwołano | |||||
123 | Zielski Michał | Stare Pole | Bieg 5km | odwołano | |||||
124 | Zielska Michalina | Stare Pole | Bieg 5km | odwołano | |||||
125 | Latawiec Anna | Kamela 34c | Bieg 5km | odwołano | |||||
126 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Bieg 5km | odwołano | |||||
127 | Majewski Dawid | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
128 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
129 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
130 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
131 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg 5km | odwołano | |||||
132 | Kmita Sylwia | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
133 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
134 | Nowak Maciej | Poznań | Bieg 5km | odwołano | |||||
135 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | odwołano | |||||
136 | Olińska Marzena | Gardeja | Bieg 5km | odwołano | |||||
137 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
138 | Janka Maciej | Pelplin | Bieg 5km | odwołano | |||||
139 | Markiewicz Paweł | Elbląg, Warmińsko-mazurskie | Bieg 5km | odwołano | |||||
140 | Rogaczewska Magdalena | Frombork | Bieg 5km | odwołano | |||||
141 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Bieg 5km | odwołano | |||||
142 | Bochon Agata | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
143 | Kozłowski Patryk | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
144 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg 5km | odwołano | |||||
145 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
146 | Weredycka Monika | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
147 | Szklarska Alicja | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
148 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
149 | Kozłowska Anna | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
150 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
151 | Pękalska Monika | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
152 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg 5km | drużyna szpiku | odwołano |
Wyświetleń: 12754