200 metrów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kłobukowski Antoni Włocławek 200 metrów opłacono
2 Witkowska Gabriela Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
3 Wiśniewski Bartosz Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
4 Hejman Lena Bogucin 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
5 Małachowska Gabriela Kucerz 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku opłacono
6 Jankowski Bartosz Włocławek 200 metrów Sp 11 opłacono
7 Lewandowska Zuzanna Włocławek 200 metrów Sp 11 opłacono
8 Łuczak Kajetan Włocławek 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku opłacono
9 Hrynyk Adam Włocławek 200 metrów opłacono
10 Matusiak Gabriel Włocławek 200 metrów Młoda Włocławianka Włocławek opłacono
11 Graumann Wiktoria Chodecz 200 metrów opłacono
12 Szpadziński Oliwier Włocławek 200 metrów
13 Zgliński Kacper Włocławek 200 metrów Młoda Włocławianka Włocławek opłacono
14 Eluszkiewicz Katarzyna WŁOCŁAWEK 200 metrów Włocławek LKS VECTRA opłacono
15 WENERSKA BARBARA włocławek 200 metrów SPSK MODZEROWO opłacono
16 CHARZEWSKI PRZEMEK włocławek 200 metrów SPSK MODZEROWO opłacono
17 KOLIBOWSKA OLIWIA włocławek 200 metrów SPSK MODZEROWO opłacono
18 Witecki Jan Warząchewka 200 metrów SPSK Warząchewka
19 Sieczka Leon Warząchewka 200 metrów SPSK Warząchewka
20 Masłowski Alan Warząchewka 200 metrów SPSK Warząchewka
21 Medaj Aleksander Warząchewka 200 metrów SPSK Warząchewka
22 Adach Barbara Warząchewka 200 metrów SPSK Warząchewka
23 Bołoz Szymon Włocławek 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku opłacono
24 Felińczak Hanna Włocławek 200 metrów ZSK im. ks. Jana Długosza opłacono
25 Spytkowska Anna Włocławek 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku opłacono
26 Fechner Julia Włocławek 200 metrów ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku opłacono
27 Kamedulska Zuzanna Włocławek 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku opłacono
28 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski 200 metrów Kolegium Kujawskie opłacono
29 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski 200 metrów Kolegium Kujawskie opłacono
30 Grzelak Tomasz Włocławek 200 metrów Zespół Szkół nr 11 we Włocławku opłacono
31 Stasinowska Maria Zaduszniki 200 metrów Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach opłacono
32 Jędrzejewski Piotr Włocławek 200 metrów Młoda Włocławianka Włocławek opłacono
33 Domański Krystian Bobrowniki 200 metrów opłacono
34 Krzyżanowski Adam Włocławek 200 metrów
35 Madaj Aleksander Warzachewka 200 metrów opłacono
36 Madaj Aleksande Włocławek 200 metrów
37 Maciejewska Karolina Włocławek 200 metrów SP 20 Włocławek opłacono
38 Radziwonka Hubert Lubraniec 200 metrów opłacono
39 Galczak Konrad Włocławek 200 metrów SP 14 opłacono
40 Bocheński Oliwier FABIANKI 200 metrów UKS Cyprianka
41 Stokwisz Steffanie Włocławek 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku opłacono
42 Ratyński Norbert Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
43 Zielińska Amelia Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
44 Krzyżanowska Maja Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
45 Rutkowska Alicja Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
46 Krzyżanowski Aleksander Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
47 Lelewski Szymon Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
48 Serocka Julia Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
49 Matuszewska Maja Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
50 Ziemiński Hubert Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
51 Ziemiński Jakub Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
52 Bocheński Oliwier Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
53 Przeradzki Igor Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
54 Gasparyan Nelli Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
55 Kamińska Zuzanna Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka opłacono
56 Hnatowicz Anna Włocławek 200 metrów ZSK im. ks. Jana Długosza opłacono
57 Zufla Maja Wloclawek 200 metrów Szkola nr 22 opłacono
58 Waszak Lenka Nowy Zbrachlin 200 metrów #BrothersTeam opłacono
59 Adamkiewicz Lena Płock 200 metrów SP17 Płock opłacono
60 Derucki Filip Włocławek 200 metrów ZSK Długosz opłacono
61 Idryjan Marek Włocławek 200 metrów Sp. nr. 12, LKS VECTRA opłacono
62 Zufla Wiktor Lubraniec 200 metrów MGKS LUBRANIEC opłacono


Wyświetleń: 5369

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ