Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 255 | Rybarczyk Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono | |
2 | 250 | Pater Leszek | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono | |
3 | 256 | Świergocki Maciej | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono | |
4 | 249 | Osińska Monika | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono | |
5 | 248 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
6 | 253 | Rogocka Daria | Karwieńskie Błoto Drugie | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
7 | 252 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | PSONI Skarszewy | opłacono BM |
8 | 251 | Pękała Piotr | Koszalin | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono BM |
9 | 254 | Rożkowski Roman | ŚREM | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Dendrorunners | opłacono BM |
10 | 247 | Korbel Robert | Łomża | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Wolf Adventure Club | opłacono BM |
11 | 245 | Ścibiorek Arkadiusz | Łódź | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
12 | 242 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
13 | 241 | Januchowski Jacek | Dosin | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
14 | 240 | Czerwiński Janusz | Zegrze | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Damy Radę Zegrze | opłacono BM |
15 | 244 | Sikorska-Podyma Kamila | Poznań | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | J.P.Projekt | opłacono BM |
16 | 243 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | OBORYGENI | opłacono BM |
17 | 246 | Żarski Adam | Goślinowo | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | ESKADRA TECHNICZNA POWIDZ | opłacono BM |
18 | 238 | PANOŃKO ROBERT | WAŁBRZYCH | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
19 | 239 | Walewska Urszula | Łódź | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
20 | 236 | Graban Krzysztof | Morzeszczyn | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
21 | 237 | Kudeń Agnieszka | Łódź | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | 5 z Księżyca | opłacono BM |
22 | 62 | Herman Leszek | Czapury | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
23 | 8 | Bielak Roman | Mikołajki | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | BBL Mikołajki | opłacono BM |
24 | 176 | Słowikowski Piotr | Jurowce | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Białystok Biega Team | opłacono BM |
25 | 189 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
26 | 69 | Jasińska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
27 | 98 | Kruk Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
28 | 51 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
29 | 16 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Safe Sport Team | opłacono BM |
30 | 169 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
31 | 193 | Suski Mateusz | Susz | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | SUSKI TEAM | opłacono BM |
32 | 186 | Stachewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
33 | 164 | Sawicki Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Groszki Białystok | opłacono BM |
34 | 7 | Białek Agnieszka | Drzewica | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
35 | 55 | Grobelna Monika | Lębork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
36 | 163 | Saunders Małgorzata Saunders | Elbląg | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
37 | 170 | Sienkiewicz Jolanta | Załom | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | ZAZBIEGANI | opłacono BM |
38 | 1 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | NONE | opłacono BM |
39 | 18 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono BM |
40 | 110 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | LIVESTRONG | opłacono BM |
41 | 40 | Dziwisz Damian | Iława | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | NYBORG - MAWENT | opłacono BM |
42 | 200 | Świergocka Anna | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
43 | 118 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | GARAŻ Nasielsk | opłacono BM |
44 | 91 | Koziara Justyna | Paszczyna | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Dzikie Mustangi | opłacono BM |
45 | 82 | Koczaj Agnieszka | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
46 | 29 | Cybulski Karol | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Nyborg-Mawent | opłacono BM |
47 | 144 | peć Anna | Gdynia | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
48 | 128 | Moczydłowski Bartek | Ełk | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
49 | 129 | Moczydłowski Mariusz | Ełk | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
50 | 202 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
51 | 34 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
52 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | limit osiągnięty | ||
53 | 177 | Sobocińska Anna | Płock | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Biegaj z Dymkiem | opłacono BM |
54 | 178 | Sobociński Michał | Płock | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
55 | 20 | Brodzik Martyna | Lisewo Malborskie | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Fundacja "Wsparcie na Starcie" | opłacono BM |
56 | 12 | Błaszak Roman | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Zabiegani Reykiavik | opłacono BM |
57 | 192 | Sus Mateusz | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
58 | 119 | Marcinek Rafał | Wrocław | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
59 | 45 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | kkb | opłacono BM |
60 | 162 | Saniewska Anna | Pionki | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Biegamy z MiauKotem | opłacono BM |
61 | 157 | Rurka Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Biegamy z MiauKotem | opłacono BM |
62 | 222 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
63 | 221 | Węgrzynowski Grzegorz | Lidzbark | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
64 | 80 | Kmieć Jacek | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Grupa Malbork | opłacono BM |
65 | 17 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono BM |
66 | 74 | Jez Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
67 | 213 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
68 | 6 | Będkowska-Makowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
69 | 76 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
70 | 201 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
71 | 92 | Koziara Patryk | Paszczyna | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Dzikie Mustangi | opłacono BM |
72 | 2 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
73 | 161 | Sadowska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
74 | 123 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Drużyna Pierścienia | opłacono BM |
75 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | limit osiągnięty | ||
76 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | limit osiągnięty | ||
77 | 4 | Balicki Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
78 | 28 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
79 | 107 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
80 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | limit osiągnięty | ||
81 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | GKS Olimpia Grudziądz | limit osiągnięty | |
82 | 194 | Szar Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | SZAR RUN TEAM | opłacono BM |
83 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | limit osiągnięty | |
84 | Dackiewicz Marek | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Grupa Malbork | limit osiągnięty | |
85 | 109 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Gdyński dywizjon okrętów bojowych | opłacono BM |
86 | 58 | Gruszeczka Patryk | Grudziadz | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | parkrun Grudziądz | opłacono BM |
87 | 31 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Reflex Biega | opłacono BM |
88 | 229 | Zdrojewski Paweł | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | REFLEX BIEGA | opłacono BM |
89 | 147 | Piechowska Magdalena | Chojnice | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
90 | 99 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
91 | JAKUBCZYK Dariusz | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | NYBORG - MAWENT | limit osiągnięty | |
92 | 108 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | GF Acer | opłacono BM |
93 | Zawadzki Damian | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Active Malbork | limit osiągnięty | |
94 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | limit osiągnięty | ||
95 | Suski Karol | Malbork | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | NYBORG-MAWENT | limit osiągnięty | |
96 | 196 | Szmelcer Artur | Michale | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | opłacono BM | |
97 | 146 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Biegacze Wolności | opłacono |
98 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | limit osiągnięty | ||
99 | 187 | Stachurski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Kamionka Biega | opłacono BM |
100 | 61 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny - WIRTUALNIE | Traktor team gm kwidzyn | opłacono BM |
Wyświetleń: 22414