Wirtualny Cookie Run 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartczak Magdalena Łódź wpisowe opłacono
2 Kowalczyk Klaudia Warszawa wpisowe opłacono
3 Głogowski Jakub Florentynów wpisowe opłacono BM
4 Strzelec Filip Pabianice wpisowe opłacono BM
5 Sobczyk Grzesiu Wieluń wpisowe Wieluń Biega opłacono BM
6 Strzelec Pola Pabianice wpisowe opłacono BM
7 Strzelec Marcin Pabianice wpisowe opłacono BM
8 Kret Ewa Zawiercie wpisowe opłacono
9 Wodziak Hubert Łódź wpisowe opłacono BM
10 Rusiniak Rafał Łódź wpisowe opłacono BM
11 Durczak-Rusiniak Elżbieta Łódź wpisowe opłacono BM
12 Piasecka Marta Kutno wpisowe opłacono BM
13 Szymański Bartłomiej Łódź wpisowe Warriors Łódź opłacono BM
14 Jarczewska Renata Goleniów wpisowe opłacono BM
15 Janus Marcin Wieluń wpisowe opłacono BM
16 Pietrzak Klaudia Aleksandrów Łódzki wpisowe opłacono BM
17 Merino Baena Juan Francisco Lodz wpisowe opłacono BM
18 Bała Wiktor Łódź wpisowe BBKTS opłacono BM
19 Jurałowicz Ewa Łódź wpisowe opłacono BM
20 Szwarc Daniel Łódź wpisowe opłacono BM
21 Jakubczak Paulina Łódź wpisowe opłacono BM
22 Dul Małgorzata Płońsk wpisowe opłacono BM
23 Dul Patrycja Płońsk wpisowe opłacono BM
24 Rychlik Małgorzata Mysłowice wpisowe Bez klubu opłacono BM
25 Car-Dul Marzena Płońsk wpisowe opłacono BM
26 Wojtal Katarzyna Piaseczno wpisowe opłacono BM
27 Szczepański Marcin Piaseczno wpisowe Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
28 Marusik Karolina Łódź wpisowe opłacono BM
29 Bednarek Mateusz Radomsko wpisowe Macaco Gold Team Piotrków opłacono BM
30 Karp Karolina Łódź wpisowe opłacono BM
31 Romańczak Michał Łódź wpisowe opłacono BM
32 Patrzałek Iwona Wolbrom wpisowe opłacono BM
33 Jakubczak Iwona Łódź wpisowe opłacono BM
34 Szubert Michał Łódź wpisowe opłacono
35 Pytel Ewelina Łódź wpisowe opłacono
36 Śrutowski Robert Łódź wpisowe Atlas Running Team opłacono BM
37 Kaczmarek Emilia łódź wpisowe Atlas Running Team opłacono BM
38 Laskowska Bogna Kraków wpisowe opłacono BM
39 Wiśniewska Małgorzata Gdynia wpisowe opłacono BM
40 Wysocka Urszula Koszalin wpisowe opłacono BM
41 Boruta Karol Pietrasze wpisowe opłacono BM
42 Jaworski Bartosz Konin wpisowe TRITON KONIN opłacono BM
43 Tylak Grażyna Tylak Konin wpisowe TRITON KONIN opłacono BM
44 Gąsiorek Anna Wrocław wpisowe opłacono BM
45 Gołasa Edyta WARSZAWA wpisowe opłacono BM
46 Czerwoniec Andrzej Łódź wpisowe opłacono BM
47 Urbaniak Sandra ŁÓDŹ wpisowe opłacono BM
48 Guzik Justyna Gołaczewy wpisowe opłacono BM
49 Buchta Patrycja Łódź wpisowe opłacono BM
50 Buchta Dawid Łódź wpisowe opłacono BM
51 Łuczak Justyna Nowy Tomyśl wpisowe opłacono
52 Przybyło Marta Przybyło Kraków wpisowe opłacono BM
53 Zielińska Renata Bielice wpisowe Renzi opłacono BM
54 Rajewicz Natalia Łódź wpisowe opłacono
55 Niezabitowski Mateusz Bolimów wpisowe opłacono BM
56 Kacprzak Sławek Justynów wpisowe Razem Trenujemy Sport opłacono
57 Zaorski Łukasz Łódź wpisowe opłacono
58 Chmielorz Donata Lędziny wpisowe Carbon Silesia Sport opłacono
59 Łowczak Wiktoria Warszawa wpisowe Team ZabieganeDni opłacono
60 Kobyłecka Sylwia Warszawa wpisowe Team ZabieganeDni opłacono
61 Łowczak Jacek Warszawa wpisowe Team ZabieganeDni opłacono
62 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza wpisowe opłacono BM
63 Więckowski Marcin Łódź wpisowe Morena Czołowa opłacono
64 Krasoń Aleksandra Mysłowice wpisowe opłacono
65 Rodzik Joanna Łódź wpisowe opłacono BM
66 Braniewicz Oktawia Braniewicz Łódź wpisowe opłacono BM
67 CHAJEC Piotr Lubin wpisowe opłacono BM
68 Walasek Katarzyna Aleksandrów Łódzki wpisowe opłacono BM
69 Żak Bartłomiej Łódź wpisowe opłacono BM
70 Sadowska Adrianna Łódź wpisowe opłacono BM
71 Sadowski Andrzej Łódź wpisowe opłacono BM
72 Kowalczyk Ilona Łódź (Łódź-Polesie) wpisowe #HAPPYRUNNERS opłacono BM
73 Białek Aleksandra Koluszki wpisowe Siebie Warte opłacono BM
74 Wężowczyk Ludmiła Warszawa wpisowe opłacono BM
75 Burchardt Magdalena Jankowice wpisowe opłacono BM
76 Burchardt Karol Jankowice wpisowe opłacono BM
77 Goldyn MAja Łódź wpisowe opłacono
78 Goldyn Mateusz Łódź wpisowe opłacono
79 Sitek Maja Łódź wpisowe opłacono
80 Przygocka-Wypych Magdalena Pabianice wpisowe opłacono BM
81 Dobrzelewski Artur Zgierz wpisowe opłacono
82 Lubelska Dominika Zgierz wpisowe opłacono
83 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW wpisowe opłacono BM
84 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW wpisowe opłacono BM
85 Walaszczyk Beata Dłutów wpisowe opłacono
86 Gołębowska Aneta Gołębowska Łódź wpisowe opłacono BM
87 Kędziora Piotr Łódź wpisowe opłacono BM
88 Wichrowska Maria Łódź wpisowe opłacono BM
89 Gałuszka Agnieszka Police wpisowe opłacono BM
90 Gałuszka Jarosław Police wpisowe opłacono BM
91 Sikora Anna Sikora Kalisz wpisowe opłacono BM
92 Kwiatkowska Zuzanna Poznań wpisowe HERNIK TEAM opłacono
93 Rudzewicz Mariusz Świnoujście wpisowe opłacono BM
94 Kaźmierczak Barbara Zgierz wpisowe opłacono BM
95 Sęczkowska Lidia Poznań wpisowe opłacono BM
96 Pamięta Karolina Pamięta Laski wpisowe opłacono BM
97 Dorszynski Damian Przechlewo wpisowe opłacono
98 Zacharow Mikołaj Zacharow Łódź wpisowe opłacono BM
99 Florczak Dorota Łódź wpisowe opłacono BM
100 Drozd Aleksandra Drozd Łódź wpisowe opłacono


Wyświetleń: 2996

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ