Cookie Run 2020 z Pączek & Spółka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jeż Leszek Łódź bieg główny 10:30 Vitadiet opłacono
2 Pisarek Amelia Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
3 Król Konrad Łódź bieg główny 10:30 opłacono
4 Ostrowska Dominika Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
5 Sukiennik Filip Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
6 Sukiennik Anna Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
7 Nicińska Lena Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
8 Nicińska Julia Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
9 Tonkiel Filip Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
10 Kacprzak Jagoda Łódź bieg dziecięcy 9:50 ProviKidsRun opłacono BM
11 Szumińska MARIA Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy 9:50 SP Ruda Bugaj opłacono BM
12 Adamiec Magdalena Piekary śląskie bieg główny 12:00
13 Jabłońska Karolina Łódź bieg główny 12:00 opłacono
14 Jakubowski Maciej Zgierz bieg główny 12:00 opłacono BM
15 Doniecki Piotr Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
16 Wojciechowska Ina Łódz bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
17 Kierzkowski Radoslaw Łódź bieg główny 12:00 opłacono
18 Mikołajczyk-Bośnjak Paulina Skierniewice bieg główny 12:00 opłacono BM
19 Zagórska Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
20 Łuczyński Jakub Turek bieg główny 12:00 opłacono BM
21 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski bieg główny 12:00 Ks Libero Czarnocin opłacono
22 Łuczyńska Karolina Turek bieg główny 12:00 opłacono BM
23 Błasiak Jolanta Łódź bieg główny 12:00 opłacono
24 Przybył Kacper Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
25 Karwacki Sebastian Łódź bieg główny 12:00 Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
26 Gońda Lena Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
27 Wiśniewska Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
28 Majewski Kacper Lódź bieg główny 12:00 opłacono BM
29 Kalinowska Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
30 Tluczek Krzysztof Lodz bieg główny 12:00 Krzysiek opłacono BM
31 Bobrowska Monika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
32 Majewska Weronika Lódź bieg główny 12:00 opłacono BM
33 Mencel Piotr Łódź bieg główny 12:00 Debeściaki opłacono BM
34 Kacprzak Radosław Łódź bieg główny 12:00 Klub Biegacza Provident opłacono BM
35 Gryś Przemysław Ksawerów bieg główny 10:30 opłacono BM
36 Kalinowski Krzysztof Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
37 Kurowska Maria Warszawa bieg główny 12:00 Michaszki opłacono
38 Michalski Grzegorz Warszawa bieg główny 12:00 Michaszki opłacono
39 Wojtczak Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 DECATHLON CAR ŁÓDŹ opłacono BM
40 Kuśmierska Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
41 Szkudlarek Kamil Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
42 Sukiennik Tomasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
43 Piotrowska Marta Lodz bieg główny 12:00 opłacono BM
44 Janik Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
45 Kopacka Kamilla Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
46 Rudnicka Kamila Łódź bieg główny 12:00 Tate & Lyle Active Team opłacono BM
47 Karasińska Ewa Zgierz bieg główny 12:00 5 z Księżyca opłacono BM
48 Białek Damian Łòdź bieg główny 12:00 opłacono BM
49 Dubińska Magdalena Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
50 Świderska Małgorzata Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
51 Kowalewska Żaneta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
52 Lukas Małgorzata Warszawa bieg główny 12:00 opłacono BM
53 Chojnacki Bartosz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
54 Aleksandrowicz Stanisław Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
55 Fajkowski Hubert Zgierz bieg główny 12:00 Rossmann opłacono BM
56 Lasoń Olaf Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
57 Adamczyk Weronika Łódź bieg główny 12:00 Rossmann opłacono
58 Dziomdziora Joanna ŁÓDŹ bieg główny 12:00 opłacono BM
59 Górowski Wiktor Łódź bieg główny 12:00 opłacono
60 Bartczak Pawel Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
61 Adamska Paulina Aleksandrów Łódzki bieg główny 12:00 opłacono
62 Adamek Małgorzata Słodków bieg główny 12:00 opłacono BM
63 Włodarczyk Joanna Łódź bieg główny 12:00 Politechnika Łódzka opłacono BM
64 Zalega Magdalena Łódz bieg główny 12:00 opłacono BM
65 Świąder Julia Stefanów 4 bieg główny 12:00 Łódź Kocha Sport opłacono BM
66 Ambroziak Sebastian Ambroziak Łódź bieg główny 12:00 opłacono
67 Berlińska Justyna Kutno bieg główny 12:00 opłacono BM
68 Błaszczyk Agnieszka Rydyznki bieg główny 12:00 opłacono
69 Filip Adrian Łódź bieg główny 12:00 Łobaben opłacono BM
70 Stępień Bogdan łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
71 Błaszczyk Rafał Rydzynki bieg główny 12:00 opłacono
72 Gibalska Martyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
73 Miszczak Dominika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
74 Stępień Ignacy łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
75 Piegat Ada Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
76 Stępień Małgorzata Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
77 Socha Agata Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
78 Trębacz Piotr Rawa Mazowiecka bieg główny 12:00 opłacono
79 Słowińska Paulina Pabianice bieg główny 12:00 opłacono BM
80 Adamus Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
81 Kazimierczak Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
82 Kazimierczak Michał Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
83 Bogulewski Kacper Rąbień bieg główny 12:00 opłacono BM
84 Jędrzejczak Artur Łódź bieg główny 12:00 opłacono
85 Hałaczkiewicz Rafał Łódź bieg główny 12:00 opłacono
86 Osyra Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono
87 Mielczarek Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
88 Tęczar Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono
89 Owczarek Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
90 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny 12:00 opłacono
91 Rogowska Julia Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
92 Rogowski Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono
93 Konecki Kamil Łódź bieg główny 12:00 Łódź Kocha Sport opłacono BM
94 Rakowski Piotr Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
95 Kłysiak Kuba Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
96 Grezel Kuba Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
97 Pacyniak Karol Pabianice bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
98 Mardofel Stanislaw Lodz bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
99 Rogowska Iga Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
100 Włodarczyk Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono


Wyświetleń: 8352

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ