Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamocka Kaja | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
2 | Kamocki Jakub | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
3 | Banasik Igor | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
4 | Szumińska MARIA | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | SP Ruda Bugaj | opłacono BM |
5 | Dobrowolski Antek | Dabrowka wielka | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
6 | Dobrowolski Wojtek | Dabrowka wielka | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
7 | Podlasin Kacper | Kutno | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Kutno Biega | opłacono |
8 | Mardofel Stanislaw | Lodz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
9 | Walczak Nela | Lodz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
10 | Rojek Bartek | Lodz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
11 | Rojek Mikołaj | Lodz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
12 | Hayek Magda | Łodz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Sp120 | opłacono BM |
13 | Wojciechowska Ina | Łódz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
14 | Grezel Kuba | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
15 | Rosiński Ryszard | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | PM 231 | opłacono BM |
16 | Rogowska Iga | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
17 | Janiak Krzysztof | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
18 | Bocian Arleta | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
19 | Ziółkowska Lena | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Wdz | opłacono |
20 | Janiak Mariusz | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
21 | Osiecka Sandra | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
22 | Wypłosz Jan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
23 | Gerlicz-Kowalczuk Oskar | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
24 | Rosińska Helena | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | SP 61 | opłacono BM |
25 | Osiński Aleksander | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
26 | Sobczak Karolina | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
27 | Przybył Kacper | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
28 | Pisarek Amelia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
29 | Ostrowska Dominika | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
30 | Sukiennik Filip | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
31 | Sukiennik Anna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
32 | Nicińska Lena | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
33 | Nicińska Julia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
34 | Tonkiel Filip | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
35 | Kacprzak Jagoda | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | ProviKidsRun | opłacono BM |
36 | Doniecki Piotr | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
37 | Cieślak Piotr | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Nakręceni Bieganiem | opłacono BM |
38 | Gońda Lena | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
39 | Świderska Małgorzata | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
40 | Aleksandrowicz Stanisław | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
41 | Lasoń Olaf | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
42 | Stępień Ignacy | łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
43 | Kazimierczak Michał | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
44 | Rogowska Julia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
45 | Rakowski Piotr | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
46 | Kłysiak Kuba | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
47 | Żołek Katarzyna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | #teamGrażynki | opłacono |
48 | Bartczak Bryan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
49 | Kosiorek Filip | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Filip Kosiorek | opłacono |
50 | Apanasowicz Kajetan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
51 | Żołek Maria | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | #teamGrażynki | opłacono |
52 | Nalewajczyk Jacek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Sp29 | opłacono BM |
53 | Klimczak Maria | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
54 | Duszkiewicz Kaja | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
55 | Krakowiak Bartosz | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
56 | Klimczak Basia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
57 | Kubczyk Olga | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
58 | Lentas Aleksandra | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
59 | Czyżewski Adaś | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
60 | Rosiak Antonina | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
61 | NOWIK KAROLINA | ŁÓDŹ | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | NAKRĘCENI BIEGANIEM | opłacono BM |
62 | Krakowiak Maja | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
63 | Duszkiewicz Igor | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
64 | Czyżewska Hania | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
65 | Krejczy Hanna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
66 | Siwińska Amelia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
67 | Walewski Maciej | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | brak | opłacono BM |
68 | Trzaskowski Filip | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
69 | Targowski Leon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
70 | janiszewski Dawid | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
71 | Ryk Feliks | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
72 | Kulesza Natalia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
73 | Nalewajczyk Konrad | ŁÓDŹ | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Sp29 | opłacono BM |
74 | Jędrzejczak Anna Krystyna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
75 | Dębicka Zosia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
76 | Grabicka Sara | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
77 | Bartczak Brandon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
78 | Florczyk Jakub | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
79 | Florczyk Tymek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
80 | Jaszczur Michał | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
81 | Mikuta Barbara | Pabianice | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Mini Księżniczka Patataja | opłacono BM |
82 | Wolnicki Alex | Pabianice | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
83 | Januszewski Dominik Domek | Pabianice | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Mini Książę Patataja | opłacono BM |
84 | Pacyniak Karol | Pabianice | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
85 | Kopańska Wiktoria | Piotrków Trybunalski | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | SP 12 | opłacono |
86 | Kopańska Oliwia | Piotrków Trybunalski | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | SP 12 | opłacono |
87 | Trzcińska Natalia | Rąbień AB | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | brak | opłacono BM |
88 | SYGUŁA SANDRA | Tomaszów Mazowiecki | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
89 | Nadrowski Maksymilian | Warszawa | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Wilk Trenuje Family | opłacono BM |
90 | Tobera Łucja | Zgierz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM |
Wyświetleń: 19776