Cookie Run 2020 z Pączek & Spółka
bieg główny 10:30
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lis Marcin Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
2 Janiak Michał Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
3 Borkowska Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
4 lis jarosław ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI bieg główny 10:30 opłacono BM
5 Olejniczak Izabela Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
6 Korc Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
7 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
8 Fijałkowska Marta Andrespol bieg główny 10:30 opłacono
9 Wojtas Mikołaj Baby bieg główny 10:30 chrobry opłacono BM
10 Sośnicka Agnieszka Brzeziny bieg główny 10:30 opłacono BM
11 Fabrowska Julia Bydgoszcz bieg główny 10:30 Umed opłacono
12 Dobrowolska Karolina Dabrowka wielka bieg główny 10:30 opłacono BM
13 Syguła Monika Dabrowka wielka bieg główny 10:30 opłacono BM
14 Grubczak Agnieszka Grubczak Gębice bieg główny 10:30 Nordea runners opłacono BM
15 Pawlak Katarzyna Koluszki bieg główny 10:30 opłacono BM
16 Helios Bartosz Koluszki bieg główny 10:30 opłacono BM
17 Knop Damian Koło bieg główny 10:30 Geberit Team opłacono BM
18 Bazylak Marcin Konstantynów łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
19 Pijanowska Aleksandra Ksawerów bieg główny 10:30 opłacono BM
20 Gryś Przemysław Ksawerów bieg główny 10:30 opłacono BM
21 Pęciak Agata Ksawerów bieg główny 10:30 opłacono BM
22 Koczorowska Ola Ksawerów bieg główny 10:30 opłacono BM
23 Stolińska Klaudia Kutno bieg główny 10:30 opłacono BM
24 Podlasin Agnieszka Kutno bieg główny 10:30 Kutno Biega opłacono
25 Lenarczyk Maciej LŁódź bieg główny 10:30 opłacono BM
26 Gaszewski Janusz Lodz bieg główny 10:30 opłacono BM
27 Krzyżaniak Natalia Lodz bieg główny 10:30 opłacono BM
28 Kosecka Ewa Łask bieg główny 10:30 opłacono
29 Sowińska Urszula Łask bieg główny 10:30 opłacono
30 Grell Magdalena Łask bieg główny 10:30 opłacono
31 Pawlak Przemysław Łowicz bieg główny 10:30 R-Team Łowicz opłacono BM
32 Pawlak Marek Łowicz bieg główny 10:30 R-Team Łowicz opłacono BM
33 Mączyńska Anna Łowicz bieg główny 10:30 opłacono
34 Nowik Tatiana Łódź bieg główny 10:30 NAKRĘCENI BIEGANIEM opłacono BM
35 Beck Alicja Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
36 Słowikowski Maciej Łódź bieg główny 10:30 opłacono
37 Ślęzak Kinga Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
38 Ziółkowski Adam Łódź bieg główny 10:30 Wdz opłacono BM
39 Kwiatkowska Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
40 Misztal Łukasz Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
41 Frączkowska Paulina Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
42 Jaroszewski Kamil Łódź bieg główny 10:30 Car Łódź opłacono
43 Steglińska Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
44 Jurek Tomasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
45 Duszkiewicz Krzysztof Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
46 Ryk Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono
47 Gębicka Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
48 Żurański Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
49 Król Konrad Łódź bieg główny 10:30 opłacono
50 Dzieszko Maciej Łódź bieg główny 10:30 Z Kawą Na Szlak opłacono BM
51 Frączyk Szymon Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
52 Bielawski Paweł Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
53 Gruszczyńska Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
54 Witkowska Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
55 Burdukiewicz Błażej Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
56 Kowalewska Sandra Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
57 Olejniczak Anna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
58 Kruś Przemysław Łódź bieg główny 10:30 opłacono
59 Hajduk Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
60 Gortat Maja Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
61 Robaszek Kamil Łódź bieg główny 10:30 DoRoboty opłacono BM
62 Stępniak Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
63 Ryk Kamila Łódź bieg główny 10:30 opłacono
64 Janiszewski Rafał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
65 Krzywnicka Agata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
66 Witkowski Arkadiusz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
67 Gaszewska Iwona Łódź bieg główny 10:30 opłacono
68 Korneta-Żołek Anna Łódź bieg główny 10:30 #teamGrażynki opłacono
69 Koprowska Maria Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
70 Kieszkowski Damian Łódź bieg główny 10:30 opłacono
71 Śnieg Paulina Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
72 Wróbel Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 Piechotą po schodach opłacono BM
73 SITARZ PAULINA łódź bieg główny 10:30 opłacono
74 Kalinowski Cezary Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
75 Gawrzydek Bartosz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
76 Sobala Piotr Łódź bieg główny 10:30 opłacono
77 Koźmiński Łukasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
78 Połać Joanna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
79 Kaniowski Kamil Łódź bieg główny 10:30 opłacono
80 Kozłowski Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
81 Tomicka Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
82 Ziemnicka Monika Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
83 Krakowiak Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
84 Woźniak Adrian Łódź bieg główny 10:30 STG Łódź opłacono BM
85 Janik Marek Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
86 Gliszczyńska Monika ŁÓDŹ bieg główny 10:30 2BEFIT STUDIO opłacono BM
87 Wielgopolan Natalia Łódź bieg główny 10:30 Z Kawą Na Szlak opłacono BM
88 Kaczorowska Beata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
89 Bandel Adam Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
90 Sobczak Anna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
91 Wójcik Monika Łódź bieg główny 10:30 opłacono
92 Różycka Magdalena Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
93 Gala-Szot Kasia Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
94 Korzeniak Patrycja Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
95 Steglińska Anna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
96 Kotecka-Florczyk Dorotka Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
97 Wójcik Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
98 Osiński Bartosz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
99 Patura Karolina Łódź bieg główny 10:30 opłacono
100 Misztal Piotr Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM


Wyświetleń: 10716

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ