Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Korczyk-Waszak Magdalena | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
202 | Mikulska Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
203 | Sobczak Aneta | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
204 | Milancej Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Drużyna Szpiku | opłacono BM |
205 | Stępień Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
206 | Michalski Marcin | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
207 | Kociemski Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
208 | Janowski Michał | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
209 | Kuna Tomasz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
210 | Konecka Kinga | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Łódź Kocha Sport | opłacono BM |
211 | Szymańska Sylwia | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
212 | Łężak- Lenarczyk Anna | Łódź (Łódź-Widzew) | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
213 | Miłkowski Paweł | Opatówek | Polska | bieg główny 10:30 | UMED | opłacono |
214 | Dropińska Agata | Osjaków | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
215 | Pawłowska Julia | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
216 | Mastalerz Martyna | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
217 | Król Patrycja | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
218 | Pawlusińska Marzena | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
219 | Rogala Karolina | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
220 | Pawłowski Adam | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Port Lotniczy Łódź | opłacono |
221 | Banaszczyk Martyna | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
222 | Bistuła Artur | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Uniwersytet Łódzki | opłacono BM |
223 | Siess Jarosław | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
224 | Robak Agnieszka | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
225 | Rzempowska Karolina | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
226 | Paszkowski Norbert | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
227 | Łaski Kamil | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
228 | Kopański Tomasz | Piotrków Trybunalski | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
229 | Pełka Wioletta | Radomsko | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
230 | Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna | Rawa Mazowiecka | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
231 | Kowalczyk Anna | RAWA MAZOWIECKA | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
232 | Trzciński Paweł | Rąbień AB | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
233 | Wawrzyńczak Klaudia | Sokolniki las | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
234 | Jesionowski Piotr | Stryków | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
235 | Rauchert-Modro Agnieszka Rauchert-Modro | Stryków | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
236 | Słowińska Sylwia | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
237 | Mosinski Robert | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | Rs Team | opłacono |
238 | Płachta Daniel | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | SHARK ŁÓDŹ | opłacono |
239 | Fiałkowski Robert | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
240 | Czyż Bartłomiej | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
241 | Janicka Marta | Warszawa | Polska | bieg główny 10:30 | Wilk Trenuje Family | opłacono BM |
242 | Bidzińska Alicja | Warszawa | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
243 | Włostek Damian | Wola Mąkolska | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
244 | Kuśmierska Joanna | Wola Moszczenicka | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
245 | Brayn Iris | Würzburg | Niemcy | bieg główny 10:30 | opłacono | |
246 | Hampel Monika | Zellingen | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
247 | Tobera Sylwia | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
248 | Umińska Justyna | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
249 | Głuchowski Sławomir | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
250 | Tobera Mariusz | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
251 | Miszczuk Ewelina | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM |
Wyświetleń: 20000