Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Gliszczyński Michał Gliszczyński | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM |
202 | Gliszczyńska Monika | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM |
203 | Sobczak Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM |
204 | Tobera Sylwia | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
205 | Tobera Mariusz | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
206 | Sasinowski Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Brygiery OCR | opłacono BM |
207 | Jaroszewski Kamil | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Car Łódź | opłacono |
208 | Degen Maria | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Ceri | opłacono BM |
209 | Wojtas Mikołaj | Baby | Polska | bieg główny 10:30 | chrobry | opłacono BM |
210 | Walczak Adela | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Curling Łódź | opłacono BM |
211 | Robaszek Kamil | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | DoRoboty | opłacono BM |
212 | Bujakowski Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | DoRoboty | opłacono BM |
213 | Milancej Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Drużyna Szpiku | opłacono BM |
214 | Kornafel Bartłomiej | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | FLEX ŁÓDŹ | opłacono BM |
215 | Knop Damian | Koło | Polska | bieg główny 10:30 | Geberit Team | opłacono BM |
216 | Król Patrycja | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
217 | Rzempowska Karolina | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
218 | Paszkowski Norbert | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
219 | Mastalerz Martyna | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
220 | Rogala Karolina | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
221 | Banaszczyk Martyna | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
222 | Robak Agnieszka | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
223 | Podlasin Agnieszka | Kutno | Polska | bieg główny 10:30 | Kutno Biega | opłacono |
224 | kKołacz Bartosz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Łódź Słucha Reggae | opłacono BM |
225 | Konecka Kinga | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Łódź Kocha Sport | opłacono BM |
226 | Nowik Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Nakręceni Bieganiem | opłacono BM |
227 | Nowik Tatiana | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | NAKRĘCENI BIEGANIEM | opłacono BM |
228 | Grubczak Agnieszka Grubczak | Gębice | Polska | bieg główny 10:30 | Nordea runners | opłacono BM |
229 | Koprowski Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Olimpijska Akademia Biegania PK | opłacono BM |
230 | Ciepłoch Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Pampuchy | opłacono BM |
231 | Wróbel Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Piechotą po schodach | opłacono BM |
232 | Pawłowski Adam | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Port Lotniczy Łódź | opłacono |
233 | Pawlak Przemysław | Łowicz | Polska | bieg główny 10:30 | R-Team Łowicz | opłacono BM |
234 | Pawlak Marek | Łowicz | Polska | bieg główny 10:30 | R-Team Łowicz | opłacono BM |
235 | Duszkiewicz Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
236 | Frączyk Szymon | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
237 | Dudziński Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
238 | Misztal Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
239 | Mikulska Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
240 | Mikulska Ala | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
241 | Mosinski Robert | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | Rs Team | opłacono |
242 | Płachta Daniel | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | SHARK ŁÓDŹ | opłacono |
243 | Woźniak Adrian | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | STG Łódź | opłacono BM |
244 | Fabrowska Julia | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 10:30 | Umed | opłacono |
245 | Miłkowski Paweł | Opatówek | Polska | bieg główny 10:30 | UMED | opłacono |
246 | Bistuła Artur | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Uniwersytet Łódzki | opłacono BM |
247 | Jeż Leszek | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Vitadiet | opłacono |
248 | Ziółkowski Adam | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Wdz | opłacono BM |
249 | Janicka Marta | Warszawa | Polska | bieg główny 10:30 | Wilk Trenuje Family | opłacono BM |
250 | Wielgopolan Natalia | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Z Kawą Na Szlak | opłacono BM |
251 | Dzieszko Maciej | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Z Kawą Na Szlak | opłacono BM |
Wyświetleń: 19780