Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wielgopolan Natalia | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Z Kawą Na Szlak | opłacono BM |
2 | Dzieszko Maciej | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Z Kawą Na Szlak | opłacono BM |
3 | Janicka Marta | Warszawa | Polska | bieg główny 10:30 | Wilk Trenuje Family | opłacono BM |
4 | Ziółkowski Adam | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Wdz | opłacono BM |
5 | Jeż Leszek | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Vitadiet | opłacono |
6 | Bistuła Artur | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Uniwersytet Łódzki | opłacono BM |
7 | Fabrowska Julia | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 10:30 | Umed | opłacono |
8 | Miłkowski Paweł | Opatówek | Polska | bieg główny 10:30 | UMED | opłacono |
9 | Woźniak Adrian | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | STG Łódź | opłacono BM |
10 | Płachta Daniel | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | SHARK ŁÓDŹ | opłacono |
11 | Mosinski Robert | Tuszyn | Polska | bieg główny 10:30 | Rs Team | opłacono |
12 | Mikulska Ala | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
13 | Duszkiewicz Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
14 | Frączyk Szymon | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
15 | Dudziński Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
16 | Misztal Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
17 | Mikulska Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
18 | Pawlak Przemysław | Łowicz | Polska | bieg główny 10:30 | R-Team Łowicz | opłacono BM |
19 | Pawlak Marek | Łowicz | Polska | bieg główny 10:30 | R-Team Łowicz | opłacono BM |
20 | Pawłowski Adam | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Port Lotniczy Łódź | opłacono |
21 | Wróbel Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Piechotą po schodach | opłacono BM |
22 | Ciepłoch Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Pampuchy | opłacono BM |
23 | Koprowski Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Olimpijska Akademia Biegania PK | opłacono BM |
24 | Grubczak Agnieszka Grubczak | Gębice | Polska | bieg główny 10:30 | Nordea runners | opłacono BM |
25 | Nowik Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Nakręceni Bieganiem | opłacono BM |
26 | Nowik Tatiana | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | NAKRĘCENI BIEGANIEM | opłacono BM |
27 | Konecka Kinga | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Łódź Kocha Sport | opłacono BM |
28 | kKołacz Bartosz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Łódź Słucha Reggae | opłacono BM |
29 | Podlasin Agnieszka | Kutno | Polska | bieg główny 10:30 | Kutno Biega | opłacono |
30 | Mastalerz Martyna | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
31 | Rogala Karolina | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
32 | Banaszczyk Martyna | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
33 | Robak Agnieszka | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
34 | Król Patrycja | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
35 | Rzempowska Karolina | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
36 | Paszkowski Norbert | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM |
37 | Knop Damian | Koło | Polska | bieg główny 10:30 | Geberit Team | opłacono BM |
38 | Kornafel Bartłomiej | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | FLEX ŁÓDŹ | opłacono BM |
39 | Milancej Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Drużyna Szpiku | opłacono BM |
40 | Robaszek Kamil | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | DoRoboty | opłacono BM |
41 | Bujakowski Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | DoRoboty | opłacono BM |
42 | Walczak Adela | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Curling Łódź | opłacono BM |
43 | Wojtas Mikołaj | Baby | Polska | bieg główny 10:30 | chrobry | opłacono BM |
44 | Degen Maria | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Ceri | opłacono BM |
45 | Jaroszewski Kamil | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Car Łódź | opłacono |
46 | Sasinowski Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Brygiery OCR | opłacono BM |
47 | Tobera Sylwia | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
48 | Tobera Mariusz | Zgierz | Polska | bieg główny 10:30 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
49 | Gliszczyński Michał Gliszczyński | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM |
50 | Gliszczyńska Monika | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM |
51 | Sobczak Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM |
52 | Korneta-Żołek Anna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | #teamGrażynki | opłacono |
53 | Kabat Marcin Kabat | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
54 | Łaski Kamil | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
55 | Kołodyńska-Kłos Anna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
56 | Wejman Martyna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
57 | Rachwał Danuta | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
58 | Kozłowska Katarzyna Kozłowska | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
59 | Tomicki Sylwester | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
60 | Jaszczak Justyna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
61 | Klimczak Sylwia | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
62 | Pawłowska Julia | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
63 | Kopałka-Siwińska Justyna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
64 | wójcik dawid | łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
65 | Milcarz Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
66 | Gajewska Paulina | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
67 | Amrani Anna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
68 | Beck Alicja | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
69 | Słowikowski Maciej | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
70 | Pełka Wioletta | Radomsko | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
71 | Kwiatkowska Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
72 | Frączkowska Paulina | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
73 | Steglińska Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
74 | Hampel Monika | Zellingen | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
75 | Gębicka Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
76 | Gruszczyńska Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
77 | Witkowska Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
78 | Burdukiewicz Błażej | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
79 | Pijanowska Aleksandra | Ksawerów | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
80 | Olejniczak Anna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
81 | Hajduk Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
82 | Janiszewski Rafał | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
83 | Pawlusińska Marzena | Pabianice | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
84 | Krzywnicka Agata | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
85 | Witkowski Arkadiusz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
86 | Kieszkowski Damian | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
87 | Dropińska Agata | Osjaków | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
88 | Sobala Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
89 | Koźmiński Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
90 | Bidzińska Alicja | Warszawa | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
91 | Kuśmierska Joanna | Wola Moszczenicka | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
92 | Kosecka Ewa | Łask | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
93 | Krakowiak Marcin | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
94 | Janiak Michał | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
95 | Kaczorowska Beata | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
96 | Sobczak Anna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
97 | Wójcik Monika | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
98 | Różycka Magdalena | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
99 | Korzeniak Patrycja | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
100 | Steglińska Anna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM |
Wyświetleń: 19775