Cookie Run 2020 z Pączek & Spółka
bieg główny 10:30
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jeż Leszek Łódź bieg główny 10:30 Vitadiet opłacono
2 Król Konrad Łódź bieg główny 10:30 opłacono
3 Gryś Przemysław Ksawerów bieg główny 10:30 opłacono BM
4 Rakowski Paweł Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
5 Jończyk Monika Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
6 Kopka Tomasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono
7 Kopka Elżbieta Łódź bieg główny 10:30 opłacono
8 Markiewicz Luiza Łódź bieg główny 10:30 opłacono
9 Jurkiewicz Artur Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
10 Słowińska Sylwia Tuszyn bieg główny 10:30 opłacono
11 Bardzel Justyna Łódź bieg główny 10:30 opłacono
12 Mosinski Robert Tuszyn bieg główny 10:30 Rs Team opłacono
13 Biegańska Renata Łódź bieg główny 10:30 opłacono
14 Lubecka Joanna Łódź bieg główny 10:30 opłacono
15 Mączyńska Anna Łowicz bieg główny 10:30 opłacono
16 Kamiński Marek Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
17 Syguła Monika Dabrowka wielka bieg główny 10:30 opłacono BM
18 Pielas Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
19 Kwiecień Kamila Łódź bieg główny 10:30 opłacono
20 Kowalczuk Krzysztof Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
21 Borowiec Andżelika Łódź bieg główny 10:30 opłacono
22 Sidowski Damian Łódź bieg główny 10:30 opłacono
23 Sadowska Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 opłacono
24 Tomaszewicz Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 opłacono
25 Gerlicz-Kowalczuk Zofia Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
26 Attiya Lidia Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
27 Sobczak Piotr Łódź bieg główny 10:30 2BEFIT STUDIO opłacono BM
28 Olejniczak Izabela Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
29 Walczak Adela Łódź bieg główny 10:30 Curling Łódź opłacono BM
30 Stajuda Marta Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
31 Paszkowski Norbert Pabianice bieg główny 10:30 Księżniczki Patataja opłacono BM
32 Majer-Janiak Joanna Łódź bieg główny 10:30 opłacono
33 Borysławska Marta Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
34 Janiak Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono
35 Rauchert-Modro Agnieszka Rauchert-Modro Stryków bieg główny 10:30 opłacono BM
36 Targowski Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
37 Trzaskowski Łukasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
38 Gaszewski Janusz Lodz bieg główny 10:30 opłacono BM
39 Antosiak Karolina Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
40 Mikulska Ala Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
41 kKołacz Bartosz Łódź bieg główny 10:30 Łódź Słucha Reggae opłacono BM
42 Grell Magdalena Łask bieg główny 10:30 opłacono
43 Szymańska Sylwia Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
44 Wojtas Mikołaj Baby bieg główny 10:30 chrobry opłacono BM
45 Konecka Kinga Łódź bieg główny 10:30 Łódź Kocha Sport opłacono BM
46 Kuna Tomasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
47 Janowski Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono
48 Kociemski Sebastian Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
49 Michalski Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
50 Stępień Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
51 Milancej Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 Drużyna Szpiku opłacono BM
52 Sobczak Aneta Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
53 Mikulska Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
54 Korczyk-Waszak Magdalena Łódź bieg główny 10:30 opłacono
55 Lenarczyk Maciej LŁódź bieg główny 10:30 opłacono BM
56 Sałata Klaudia Łódź bieg główny 10:30 opłacono
57 Jaszczur Monika Łódź bieg główny 10:30 opłacono
58 Misztal Piotr Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
59 Osiński Bartosz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
60 Kotecka-Florczyk Dorotka Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
61 Fijałkowska Marta Andrespol bieg główny 10:30 opłacono
62 Gala-Szot Kasia Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
63 Wawrzyńczak Klaudia Sokolniki las bieg główny 10:30 opłacono BM
64 Bandel Adam Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
65 Miszczuk Ewelina Zgierz bieg główny 10:30 opłacono BM
66 Miłkowski Paweł Opatówek bieg główny 10:30 UMED opłacono
67 Gliszczyńska Monika ŁÓDŹ bieg główny 10:30 2BEFIT STUDIO opłacono BM
68 Pawlak Katarzyna Koluszki bieg główny 10:30 opłacono BM
69 Janik Marek Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
70 Sowińska Urszula Łask bieg główny 10:30 opłacono
71 Ziemnicka Monika Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
72 Lis Marcin Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
73 Tomicka Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
74 Kozłowski Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
75 Kaniowski Kamil Łódź bieg główny 10:30 opłacono
76 Połać Joanna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
77 Kowalczyk Anna RAWA MAZOWIECKA bieg główny 10:30 opłacono BM
78 Gawrzydek Bartosz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
79 Kalinowski Cezary Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
80 Dobrowolska Karolina Dabrowka wielka bieg główny 10:30 opłacono BM
81 SITARZ PAULINA łódź bieg główny 10:30 opłacono
82 Śnieg Paulina Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
83 Jesionowski Piotr Stryków bieg główny 10:30 opłacono BM
84 Koprowska Maria Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
85 Gaszewska Iwona Łódź bieg główny 10:30 opłacono
86 Włostek Damian Wola Mąkolska bieg główny 10:30 opłacono BM
87 Ryk Kamila Łódź bieg główny 10:30 opłacono
88 Stępniak Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
89 Gortat Maja Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
90 Kruś Przemysław Łódź bieg główny 10:30 opłacono
91 Kowalewska Sandra Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
92 Bielawski Paweł Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
93 Dzieszko Maciej Łódź bieg główny 10:30 Z Kawą Na Szlak opłacono BM
94 Żurański Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
95 Ryk Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono
96 Jurek Tomasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
97 Jaroszewski Kamil Łódź bieg główny 10:30 Car Łódź opłacono
98 Misztal Łukasz Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
99 Ślęzak Kinga Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
100 Bazylak Marcin Konstantynów łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM


Wyświetleń: 10479

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ