Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#teamGrażynki | |||||||||
1 | Korneta-Żołek Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | #teamGrażynki | opłacono | ||||
2BEFIT STUDIO | |||||||||
2 | Gliszczyński Michał Gliszczyński | Łódź | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM | ||||
3 | Gliszczyńska Monika | ŁÓDŹ | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM | ||||
4 | Sobczak Piotr | Łódź | bieg główny 10:30 | 2BEFIT STUDIO | opłacono BM | ||||
Biegamy w Zgierzu | |||||||||
5 | Tobera Sylwia | Zgierz | bieg główny 10:30 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM | ||||
6 | Tobera Mariusz | Zgierz | bieg główny 10:30 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM | ||||
Brygiery OCR | |||||||||
7 | Sasinowski Krzysztof | Łódź | bieg główny 10:30 | Brygiery OCR | opłacono BM | ||||
Car Łódź | |||||||||
8 | Jaroszewski Kamil | Łódź | bieg główny 10:30 | Car Łódź | opłacono | ||||
Ceri | |||||||||
9 | Degen Maria | Łódź | bieg główny 10:30 | Ceri | opłacono BM | ||||
Curling Łódź | |||||||||
10 | Walczak Adela | Łódź | bieg główny 10:30 | Curling Łódź | opłacono BM | ||||
DoRoboty | |||||||||
11 | Robaszek Kamil | Łódź | bieg główny 10:30 | DoRoboty | opłacono BM | ||||
12 | Bujakowski Łukasz | Łódź | bieg główny 10:30 | DoRoboty | opłacono BM | ||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
13 | Milancej Małgorzata | Łódź | bieg główny 10:30 | Drużyna Szpiku | opłacono BM | ||||
FLEX ŁÓDŹ | |||||||||
14 | Kornafel Bartłomiej | Łódź | bieg główny 10:30 | FLEX ŁÓDŹ | opłacono BM | ||||
Geberit Team | |||||||||
15 | Knop Damian | Koło | bieg główny 10:30 | Geberit Team | opłacono BM | ||||
Księżniczki Patataja | |||||||||
16 | Mastalerz Martyna | Pabianice | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
17 | Rogala Karolina | Pabianice | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
18 | Banaszczyk Martyna | Pabianice | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
19 | Robak Agnieszka | Pabianice | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
Księżniczki Patataja | |||||||||
20 | Król Patrycja | Pabianice | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
21 | Rzempowska Karolina | Pabianice | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
22 | Paszkowski Norbert | Pabianice | bieg główny 10:30 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
Kutno Biega | |||||||||
23 | Podlasin Agnieszka | Kutno | bieg główny 10:30 | Kutno Biega | opłacono | ||||
NAKRĘCENI BIEGANIEM | |||||||||
24 | Nowik Tatiana | Łódź | bieg główny 10:30 | NAKRĘCENI BIEGANIEM | opłacono BM | ||||
Nakręceni Bieganiem | |||||||||
25 | Nowik Sebastian | Łódź | bieg główny 10:30 | Nakręceni Bieganiem | opłacono BM | ||||
Nordea runners | |||||||||
26 | Grubczak Agnieszka Grubczak | Gębice | bieg główny 10:30 | Nordea runners | opłacono BM | ||||
Olimpijska Akademia Biegania PK | |||||||||
27 | Koprowski Łukasz | Łódź | bieg główny 10:30 | Olimpijska Akademia Biegania PK | opłacono BM | ||||
Pampuchy | |||||||||
28 | Ciepłoch Aleksandra | Łódź | bieg główny 10:30 | Pampuchy | opłacono BM | ||||
Piechotą po schodach | |||||||||
29 | Wróbel Katarzyna | Łódź | bieg główny 10:30 | Piechotą po schodach | opłacono BM | ||||
Port Lotniczy Łódź | |||||||||
30 | Pawłowski Adam | Pabianice | bieg główny 10:30 | Port Lotniczy Łódź | opłacono | ||||
R-Team Łowicz | |||||||||
31 | Pawlak Przemysław | Łowicz | bieg główny 10:30 | R-Team Łowicz | opłacono BM | ||||
32 | Pawlak Marek | Łowicz | bieg główny 10:30 | R-Team Łowicz | opłacono BM | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
33 | Duszkiewicz Krzysztof | Łódź | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
34 | Frączyk Szymon | Łódź | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
35 | Dudziński Piotr | Łódź | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
36 | Misztal Łukasz | Łódź | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
37 | Mikulska Agnieszka | Łódź | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
38 | Mikulska Ala | Łódź | bieg główny 10:30 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
Rs Team | |||||||||
39 | Mosinski Robert | Tuszyn | bieg główny 10:30 | Rs Team | opłacono | ||||
SHARK ŁÓDŹ | |||||||||
40 | Płachta Daniel | Tuszyn | bieg główny 10:30 | SHARK ŁÓDŹ | opłacono | ||||
STG Łódź | |||||||||
41 | Woźniak Adrian | Łódź | bieg główny 10:30 | STG Łódź | opłacono BM | ||||
UMED | |||||||||
42 | Miłkowski Paweł | Opatówek | bieg główny 10:30 | UMED | opłacono | ||||
Umed | |||||||||
43 | Fabrowska Julia | Bydgoszcz | bieg główny 10:30 | Umed | opłacono | ||||
Uniwersytet Łódzki | |||||||||
44 | Bistuła Artur | Pabianice | bieg główny 10:30 | Uniwersytet Łódzki | opłacono BM | ||||
Vitadiet | |||||||||
45 | Jeż Leszek | Łódź | bieg główny 10:30 | Vitadiet | opłacono | ||||
Wdz | |||||||||
46 | Ziółkowski Adam | Łódź | bieg główny 10:30 | Wdz | opłacono BM | ||||
Wilk Trenuje Family | |||||||||
47 | Janicka Marta | Warszawa | bieg główny 10:30 | Wilk Trenuje Family | opłacono BM | ||||
Z Kawą Na Szlak | |||||||||
48 | Wielgopolan Natalia | Łódź | bieg główny 10:30 | Z Kawą Na Szlak | opłacono BM | ||||
49 | Dzieszko Maciej | Łódź | bieg główny 10:30 | Z Kawą Na Szlak | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
50 | Kabat Marcin Kabat | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
51 | Łaski Kamil | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
52 | Kołodyńska-Kłos Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
53 | Wejman Martyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
54 | Rachwał Danuta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
55 | Kozłowska Katarzyna Kozłowska | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
56 | Tomicki Sylwester | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
57 | Jaszczak Justyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
58 | Klimczak Sylwia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
59 | Pawłowska Julia | Pabianice | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
60 | Kopałka-Siwińska Justyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
61 | wójcik dawid | łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
62 | Milcarz Agnieszka | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
63 | Gajewska Paulina | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
64 | Amrani Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
65 | Beck Alicja | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
66 | Słowikowski Maciej | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
67 | Pełka Wioletta | Radomsko | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
68 | Kwiatkowska Katarzyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
69 | Frączkowska Paulina | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
70 | Steglińska Aleksandra | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
71 | Hampel Monika | Zellingen | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
72 | Gębicka Małgorzata | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
73 | Gruszczyńska Aleksandra | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
74 | Witkowska Agnieszka | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
75 | Burdukiewicz Błażej | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
76 | Pijanowska Aleksandra | Ksawerów | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
77 | Olejniczak Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
78 | Hajduk Małgorzata | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
79 | Janiszewski Rafał | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
80 | Pawlusińska Marzena | Pabianice | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
81 | Krzywnicka Agata | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
82 | Witkowski Arkadiusz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
83 | Kieszkowski Damian | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
84 | Dropińska Agata | Osjaków | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
85 | Sobala Piotr | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
86 | Koźmiński Łukasz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
87 | Bidzińska Alicja | Warszawa | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
88 | Kuśmierska Joanna | Wola Moszczenicka | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
89 | Kosecka Ewa | Łask | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
90 | Krakowiak Marcin | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
91 | Janiak Michał | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
92 | Kaczorowska Beata | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
93 | Sobczak Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
94 | Wójcik Monika | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
95 | Różycka Magdalena | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
96 | Korzeniak Patrycja | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
97 | Steglińska Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
98 | Wójcik Małgorzata | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
99 | Patura Karolina | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
100 | Bocheński Klaudiusz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
101 | Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna | Rawa Mazowiecka | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
102 | PŁOMIŃSKA KAROLINA | ŁÓDŹ | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
103 | Konaszewicz Ewa | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
104 | Woźniak Angelika | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
105 | Borkowska Anna | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
106 | Smyk Katarzyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
107 | Sasinowski Andrzej | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
108 | Domańska Sylwia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
109 | Pietrzeniuk Katarzyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
110 | Ostrowska-Lentas Iwona | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
111 | lis jarosław | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
112 | Ryniecka Joanna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
113 | Sienkiewicz Anna Sienkiewicz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
114 | Puchalski Sebastian | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
115 | Beck Zofia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
116 | Sośnicka Agnieszka | Brzeziny | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
117 | Idczak Marta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
118 | Umińska Justyna | Zgierz | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
119 | Wąsik Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
120 | Szymczak Daria Szymczak | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
121 | Porczynska Katarzyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
122 | Krzyżaniak Natalia | Lodz | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
123 | Rybus Natalia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
124 | Dębicka Martyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
125 | Fiałkowski Robert | Tuszyn | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
126 | Trzciński Paweł | Rąbień AB | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
127 | Bartosik Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
128 | Janiszta Marta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
129 | Cepa Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
130 | Apanasowicz Anna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
131 | hebda kamil | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
132 | Pęciak Agata | Ksawerów | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
133 | Głuchowski Sławomir | Zgierz | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
134 | Kopański Tomasz | Piotrków Trybunalski | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
135 | Czyż Bartłomiej | Tuszyn | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
136 | Siess Jarosław | Pabianice | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
137 | Cieślik Jacek | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
138 | Andrzejewska Joanna | ŁÓDŹ | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
139 | Zbłowski Filip | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
140 | Domańska Izabela | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
141 | Stolińska Klaudia | Kutno | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
142 | Gorąca Urszula | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
143 | Kosiorek Elżbieta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
144 | Bajerska-Pałaszewska Magdalena | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
145 | Brayn Iris | Würzburg | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
146 | Kardas Marta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
147 | Przybylska Małgorzata | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
148 | Pietrzak Paulina | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
149 | Koczorowska Ola | Ksawerów | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
150 | Tadrowska Martyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
151 | Walczak Tomek | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
152 | Łężak- Lenarczyk Anna | Łódź (Łódź-Widzew) | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
153 | Bukowska Ewelina | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
154 | brzeski jakub | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
155 | Titz-Koza julita Titz-Koza | łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
156 | Popis Monika | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
157 | Hammermeister Krystian | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
158 | Błazik Marek | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
159 | Korc Anna | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
160 | Konarczak Kacper | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
161 | Łuczyński Maciej | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
162 | Witkowska AGATA | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
163 | Helios Bartosz | Koluszki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
164 | Pietrzak Anna | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
165 | Bazylak Marcin | Konstantynów łódzki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
166 | Ślęzak Kinga | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
167 | Jurek Tomasz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
168 | Ryk Marcin | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
169 | Żurański Michał | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
170 | Bielawski Paweł | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
171 | Kowalewska Sandra | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
172 | Kruś Przemysław | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
173 | Gortat Maja | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
174 | Stępniak Michał | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
175 | Ryk Kamila | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
176 | Włostek Damian | Wola Mąkolska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
177 | Gaszewska Iwona | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
178 | Koprowska Maria | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
179 | Jesionowski Piotr | Stryków | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
180 | Śnieg Paulina | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
181 | SITARZ PAULINA | łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
182 | Dobrowolska Karolina | Dabrowka wielka | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
183 | Kalinowski Cezary | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
184 | Gawrzydek Bartosz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
185 | Kowalczyk Anna | RAWA MAZOWIECKA | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
186 | Połać Joanna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
187 | Kaniowski Kamil | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
188 | Kozłowski Marcin | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
189 | Tomicka Małgorzata | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
190 | Lis Marcin | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
191 | Ziemnicka Monika | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
192 | Sowińska Urszula | Łask | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
193 | Janik Marek | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
194 | Pawlak Katarzyna | Koluszki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
195 | Miszczuk Ewelina | Zgierz | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
196 | Bandel Adam | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
197 | Wawrzyńczak Klaudia | Sokolniki las | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
198 | Gala-Szot Kasia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
199 | Fijałkowska Marta | Andrespol | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
200 | Kotecka-Florczyk Dorotka | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
201 | Osiński Bartosz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
202 | Misztal Piotr | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
203 | Jaszczur Monika | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
204 | Sałata Klaudia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
205 | Lenarczyk Maciej | LŁódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
206 | Korczyk-Waszak Magdalena | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
207 | Sobczak Aneta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
208 | Stępień Agnieszka | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
209 | Michalski Marcin | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
210 | Kociemski Sebastian | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
211 | Janowski Michał | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
212 | Kuna Tomasz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
213 | Szymańska Sylwia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
214 | Grell Magdalena | Łask | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
215 | Antosiak Karolina | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
216 | Gaszewski Janusz | Lodz | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
217 | Trzaskowski Łukasz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
218 | Targowski Michał | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
219 | Rauchert-Modro Agnieszka Rauchert-Modro | Stryków | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
220 | Janiak Marcin | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
221 | Borysławska Marta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
222 | Majer-Janiak Joanna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
223 | Stajuda Marta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
224 | Olejniczak Izabela | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
225 | Attiya Lidia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
226 | Gerlicz-Kowalczuk Zofia | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
227 | Tomaszewicz Aleksandra | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
228 | Sadowska Agnieszka | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
229 | Sidowski Damian | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
230 | Borowiec Andżelika | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
231 | Kowalczuk Krzysztof | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
232 | Kwiecień Kamila | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
233 | Pielas Marcin | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
234 | Syguła Monika | Dabrowka wielka | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
235 | Kamiński Marek | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
236 | Mączyńska Anna | Łowicz | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
237 | Lubecka Joanna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
238 | Biegańska Renata | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
239 | Bardzel Justyna | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
240 | Słowińska Sylwia | Tuszyn | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
241 | Jurkiewicz Artur | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
242 | Markiewicz Luiza | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
243 | Kopka Elżbieta | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
244 | Kopka Tomasz | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
245 | Jończyk Monika | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
246 | Rakowski Paweł | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
247 | Gryś Przemysław | Ksawerów | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |||||
248 | Król Konrad | Łódź | bieg główny 10:30 | opłacono | |||||
chrobry | |||||||||
249 | Wojtas Mikołaj | Baby | bieg główny 10:30 | chrobry | opłacono BM | ||||
Łódź Kocha Sport | |||||||||
250 | Konecka Kinga | Łódź | bieg główny 10:30 | Łódź Kocha Sport | opłacono BM | ||||
Łódź Słucha Reggae | |||||||||
251 | kKołacz Bartosz | Łódź | bieg główny 10:30 | Łódź Słucha Reggae | opłacono BM |
Wyświetleń: 19999