Cookie Run 2020 z Pączek & Spółka
bieg główny 12:00
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamiec Magdalena Piekary śląskie bieg główny 12:00
2 Jabłońska Karolina Łódź bieg główny 12:00 opłacono
3 Jakubowski Maciej Zgierz bieg główny 12:00 opłacono BM
4 Kierzkowski Radoslaw Łódź bieg główny 12:00 opłacono
5 Mikołajczyk-Bośnjak Paulina Skierniewice bieg główny 12:00 opłacono BM
6 Zagórska Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
7 Łuczyński Jakub Turek bieg główny 12:00 opłacono BM
8 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski bieg główny 12:00 Ks Libero Czarnocin opłacono
9 Łuczyńska Karolina Turek bieg główny 12:00 opłacono BM
10 Błasiak Jolanta Łódź bieg główny 12:00 opłacono
11 Karwacki Sebastian Łódź bieg główny 12:00 Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
12 Wiśniewska Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
13 Majewski Kacper Lódź bieg główny 12:00 opłacono BM
14 Kalinowska Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
15 Tluczek Krzysztof Lodz bieg główny 12:00 Krzysiek opłacono BM
16 Bobrowska Monika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
17 Majewska Weronika Lódź bieg główny 12:00 opłacono BM
18 Mencel Piotr Łódź bieg główny 12:00 Debeściaki opłacono BM
19 Kacprzak Radosław Łódź bieg główny 12:00 Klub Biegacza Provident opłacono BM
20 Kalinowski Krzysztof Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
21 Kurowska Maria Warszawa bieg główny 12:00 Michaszki opłacono
22 Michalski Grzegorz Warszawa bieg główny 12:00 Michaszki opłacono
23 Wojtczak Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 DECATHLON CAR ŁÓDŹ opłacono BM
24 Kuśmierska Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
25 Szkudlarek Kamil Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
26 Sukiennik Tomasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
27 Piotrowska Marta Lodz bieg główny 12:00 opłacono BM
28 Janik Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
29 Kopacka Kamilla Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
30 Rudnicka Kamila Łódź bieg główny 12:00 Tate & Lyle Active Team opłacono BM
31 Karasińska Ewa Zgierz bieg główny 12:00 5 z Księżyca opłacono BM
32 Białek Damian Łòdź bieg główny 12:00 opłacono BM
33 Dubińska Magdalena Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
34 Kowalewska Żaneta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
35 Lukas Małgorzata Warszawa bieg główny 12:00 opłacono BM
36 Chojnacki Bartosz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
37 Fajkowski Hubert Zgierz bieg główny 12:00 Rossmann opłacono BM
38 Adamczyk Weronika Łódź bieg główny 12:00 Rossmann opłacono
39 Dziomdziora Joanna ŁÓDŹ bieg główny 12:00 opłacono BM
40 Górowski Wiktor Łódź bieg główny 12:00 opłacono
41 Bartczak Pawel Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
42 Adamska Paulina Aleksandrów Łódzki bieg główny 12:00 opłacono
43 Adamek Małgorzata Słodków bieg główny 12:00 opłacono BM
44 Włodarczyk Joanna Łódź bieg główny 12:00 Politechnika Łódzka opłacono BM
45 Zalega Magdalena Łódz bieg główny 12:00 opłacono BM
46 Świąder Julia Stefanów 4 bieg główny 12:00 Łódź Kocha Sport opłacono BM
47 Ambroziak Sebastian Ambroziak Łódź bieg główny 12:00 opłacono
48 Berlińska Justyna Kutno bieg główny 12:00 opłacono BM
49 Błaszczyk Agnieszka Rydyznki bieg główny 12:00 opłacono
50 Filip Adrian Łódź bieg główny 12:00 Łobaben opłacono BM
51 Stępień Bogdan łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
52 Błaszczyk Rafał Rydzynki bieg główny 12:00 opłacono
53 Gibalska Martyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
54 Miszczak Dominika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
55 Piegat Ada Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
56 Stępień Małgorzata Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
57 Socha Agata Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
58 Trębacz Piotr Rawa Mazowiecka bieg główny 12:00 opłacono
59 Słowińska Paulina Pabianice bieg główny 12:00 opłacono BM
60 Adamus Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
61 Kazimierczak Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
62 Bogulewski Kacper Rąbień bieg główny 12:00 opłacono BM
63 Jędrzejczak Artur Łódź bieg główny 12:00 opłacono
64 Hałaczkiewicz Rafał Łódź bieg główny 12:00 opłacono
65 Osyra Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono
66 Mielczarek Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
67 Tęczar Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono
68 Owczarek Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
69 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny 12:00 opłacono
70 Rogowski Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono
71 Konecki Kamil Łódź bieg główny 12:00 Łódź Kocha Sport opłacono BM
72 Włodarczyk Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono
73 Stefaniak Robert Lodz bieg główny 12:00 opłacono BM
74 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny 12:00 opłacono
75 Głowinkowska Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
76 Szymański Krzysiek ŁÓDŹ bieg główny 12:00 opłacono BM
77 Rogowska Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
78 Grezel Marzena Łódź bieg główny 12:00 opłacono
79 Kiełbasa MAgdalena Łódź bieg główny 12:00 opłacono
80 Kłysiak Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
81 Szymaniak Paweł Rawa Mazowiecka bieg główny 12:00 opłacono BM
82 Dominiak Paula Dominiak Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
83 Adamczyk Kuba Łódź bieg główny 12:00 opłacono
84 Augustyniak Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
85 Osiecki Tomasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
86 Oberski Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
87 Grzanka Michał Łódź bieg główny 12:00 opłacono
88 Kwasiborski Michał Łódź bieg główny 12:00 opłacono
89 Nogaj Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono
90 Łuźniak Maks Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
91 Olczyk Katarzyna Warszawa bieg główny 12:00 VITADIET opłacono
92 Jedlińska Angelika Łódź bieg główny 12:00 opłacono
93 Sobolewska Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
94 Micor Jolanta Łódź bieg główny 12:00 opłacono
95 Gawroński Grzegorz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
96 Pichlińska Natalia Łódź bieg główny 12:00 opłacono
97 Jędrzejczak Mateusz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
98 Wróblewski Lech Łódź bieg główny 12:00 opłacono
99 Łuźniak Tomasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
100 Gerwatowska Iwona Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM


Wyświetleń: 10470

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ