Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Szkoła | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiszlak Aniela | LESZNOWOLA | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | PSPLesznowola | S | PSP Lesznowola | |
2 | Sawaryn Kaja | Mirowice | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
3 | Turska Hanna | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
4 | Organisciak Nadia | Grójec | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | XS | PSP Lesznowola | |
5 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | XS | Sp17 Płock | ||
6 | Murzinski Maciej | Lesznowola K. Grójca | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Szkoła Podstawowa im.Mikolaja Kopernika Ustanów | XS | Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika Ustanów | |
7 | Rózga Lucjan | Władysławów | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Gim92 | S | Sp303 Warszawa | |
8 | Michalak Jakub | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
9 | Muszał Maja | Osowiec | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Drajw | XS | SP Józefina | |
10 | Lewandowska Zofia | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
11 | Chrzanowska Pola | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
12 | Kalita Lena | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
13 | Stec Tomasz | Grójec | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | S | PSP nr. 1 w Grójcu | ||
14 | Adamczyk Maksymilian | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
15 | Bielecki Szymo | Otwock | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | KSW SOKUDO OTWOCK | S | Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku | |
16 | Krawczyk Alicja | Józefów | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | KSW SOKUDO OTWOCK | M | Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie | |
17 | Latuszek Amelia | Karczew | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | UKS Wilki Otwock | S | Szkoła podstawowa nr 2 Karczew | |
18 | Marczewska-Witak Hanna | Piaseczno | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego | S | Szkoła nr. 143 im At Starzyńskiego | |
19 | Młynarski Aleksander | Duży Dół | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
20 | Scalese Monica | Otwock | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | KSW SOKUDO OTWOCK | M | Podstawowa nr 2 w Karczewie | |
21 | Zając Antoni | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | XS | Sz.P.Bajkopisarzy Świata | ||
22 | Świderski Kacper | Kociszew | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | S | PSP 1 Grójec | ||
23 | Krysztofiak Aleksander | Bronisławów | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | FC Boża Wola | S | Szkoła Podstawowa w Bożej Woli | |
24 | Brzeziński Mikołaj | Wola Żyrowska | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
25 | Witkowski Marcin | Lesznowola | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | PSPLesznowola | S | PSP w Lesznowoli | ||
26 | Kanios Antoni | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
27 | Organisciak Miłosz | Grójec | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | PSP Lesznowola | |
28 | Patoka Jakub | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
29 | Nocuń Wiktoria | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
30 | Pietrzak Aleksander | LESZNOWOLA | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
31 | Maciejak Michał | Zakrzewska Wola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
32 | Kierznikowicz Maciej | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | S | Lesznowola | |
33 | Turski Konstanty | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
34 | Zielonka Szymon | Mogielnica | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | XS | SP 2 Mogielnica | ||
35 | Majorek Julia | Czaplinek | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Gim92 | XS | SP 303 w Warszawie | |
36 | Stec Małgorzata | Grójec | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | XS | PSP nr. 1 w Grójcu | ||
37 | Rostkowska Laura | Józefosław | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | szkoła Podstawowa Piaseczno | S | szkoła podstawowa Piaseczno | |
38 | Rostkowski Antek | Józefosław | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | szkoła Podstawowa Piaseczno | S | szkoła podstawowa Piaseczno | |
39 | Latuszek Klara | Karczew | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | KSW SOKUDO OTWOCK | S | Szkoła podstawowa nr 2 Karczew | |
40 | Młynarski Maksymilian | Duży Dół | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
41 | Zając Amelia | Lesznowola | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | XS | Sz.P.Bajkopisarzy Świata | |||
42 | Świderski Szymon | Kociszew | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | S | PSP 1 Grójec | ||
43 | Krysztofiak Jakub | Bronisławów | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | FC Boża Wola | XS | Szkoła Podstawowa w Bożej Woli | |
44 | Rylski Nikodem | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkola Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
45 | Patoka Zuzanna | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
46 | Lewandowski Patryk | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | S | PSP Nr2 w Grójcu | ||
47 | Maciejak Mateusz | Zakrzewska Wola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
48 | Ścisłowicz Jordan | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | SP 238 | ||
49 | Ścisłowicz Victoria | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | Przedszkole nr 253 | ||
50 | Witczak Blanka | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | S | Publiczne Przedszkole Nr 4 | ||
51 | Lewandowska Małgorzata | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
52 | Chrzanowski Tymon | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole | XS | Przedszkole | |
53 | Majorek Tomasz | Czaplinek | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Gim92 | XS | Przedszkole 52 Warszawa | |
54 | Płuzińska Urszula | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | Przedszkole prowadzone przez ZCMN w Grójcu | ||
55 | Stec Agata | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | Przedszkole nr.1 w Grójcu | ||
56 | Walkowicz Antonina | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole Bajka w Grójcu | XS | Przedszkole Bajka w Grójcu | |
57 | Walkowicz Aniela | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole Bajka w Grójcu | XS | Przedszkole Bajka w Grójcu | |
58 | Nojek Wiktor | kobylin | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole | XS | przedszkole | |
59 | Nojek Adam | kobylin | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole | XS | przedszkole | |
60 | Bobrowski Ignacy | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | M | Przedszkole ul. Orzeszkowej | ||
61 | Czarnecki Szymon | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole okrężna w Grójcu | XS | Przedszkole okrężna w Grójcu | |
62 | Scalese Gabriel | Otwock | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | M | Przedszkole nr 3 Ługuś w Karczewie | ||
63 | Musa Aisha | Otwock | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | KSW SOKUDO OTWOCK | XS | Przedszkole nr 10 | |
64 | Kaźmierczak Ania | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole Bajka w Grójcu | XS | Przedszkole Bajka w Grójcu | |
65 | Gąsiorowski Janek | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Żórawski Team | S | SP 2 Warszawa | |
66 | Gąsiorowski Leon | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Żórawski Team | XS | Żłobek 48 Warszawa | |
67 | Mlynarczyk Wojciech | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole Bajka w Grójcu | XS | Przedszkole Bajka w Grójcu | |
68 | Gos Natalia | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m | III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego | M | III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie | |
69 | Turska Maja | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m | LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie | M | LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie | |
70 | Gołebiowski Szymon | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m | XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie | L | XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie | |
71 | Sawaryn Franek | Mirowice | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
72 | Gołebiowska Matylda | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
73 | Adamczyk Antoni | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
74 | Pękala Bartłomiej | Kośmin | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | PSPLesznowola | L | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
75 | Obel Aleksander | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | L | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
76 | Siwinska Matylda | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | S | PSP Lesznowola im.Bajkopisarzy Świataa | ||
77 | Szwagrzyk Filip | Kobylin | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | PSPLesznowola | M | PSP Lesznowola | |
78 | Gos Klara | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
79 | Fiszlak Wiktor | LESZNOWOLA | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | PSPLesznowola | M | PSP Lesznowola | |
80 | Turski Ignacy | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
81 | Stanska Aniela | Grojec | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | XS | psp 1 grojec | ||
82 | Łach Aleksandra | Zalesie | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | PSP w Bikówku | M | PSP w Bikówku | |
83 | Nocuń Julka | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
84 | Rózga Juliusz | Władysławów | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Gim92 | M | Sp303 Warszawa | |
85 | Kierznikowicz Adam | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | Lesznowola | ||
86 | Firlik Natalia | Grojec | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | S | Szkola Podstawowa w Pamiatce | ||
87 | Turska Maria | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
88 | Michalak Igor | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
89 | Pawlikowski Przemysław | Warszawa | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Gim92 | M | SP303 | |
90 | KRASOWSKA Julia | Chudowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | XS | PSP LESZNOWOLA | |
91 | Kalita Julia | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
92 | Kołodziejczuk Julia | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata | ||
93 | Bielecka Maja | Otwock | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | KSW SOKUDO OTWOCK | M | Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku | |
94 | Czarnecka Maja | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | M | Psp nr 2 w Grójcu | |
95 | Machoń Grzegorz | Grójec/Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | S | PSP wLesznowoli | |
96 | Kołodziejczuk Filip | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata | ||
97 | Walenda Milena | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Vege Ultra Runners | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
98 | Procek Kacper | Kośmin 4 | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Lesznowola | |
99 | Brzeziński Jakub | Wola Żyrowska | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
100 | Witkowski Krzysztof | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | PSP w Lesznowoli |
Wyświetleń: 11108