Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Szkoła Do zapłaty
1 Gąsiorowski Janek Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team S SP 2 Warszawa
2 Gąsiorowski Leon Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team XS Żłobek 48 Warszawa
3 Gołebiowski Szymon Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie L XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
4 Walenda Milena Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Vege Ultra Runners XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
5 Latuszek Amelia Karczew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m UKS Wilki Otwock S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
6 Rostkowska Laura Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
7 Rostkowski Antek Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
8 Murzinski Maciej Lesznowola K. Grójca Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Szkoła Podstawowa im.Mikolaja Kopernika Ustanów XS Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika Ustanów
9 Kiepas Oskar Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m SP316 Warszawa S Podstawowa nr 316
10 Marczewska-Witak Hanna Piaseczno Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego S Szkoła nr. 143 im At Starzyńskiego
11 Turska Maria Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
12 Turski Konstanty Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
13 Kierznikowicz Maciej Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Lesznowola
14 Michalak Igor Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
15 Michalak Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
16 KRASOWSKA Julia Chudowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS PSP LESZNOWOLA
17 Machoń Grzegorz Grójec/Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S PSP wLesznowoli
18 Procek Kacper Kośmin 4 Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Lesznowola
19 Młynarski Aleksander Duży Dół Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
20 Młynarski Maksymilian Duży Dół Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
21 Maciejak Michał Zakrzewska Wola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
22 Maciejak Mateusz Zakrzewska Wola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
23 Gołebiowska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
24 Patoka Zuzanna Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
25 Patoka Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
26 Gos Klara Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
27 Pietrzak Aleksander LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
28 Turska Hanna Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
29 Turski Ignacy Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
30 Organisciak Miłosz Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S PSP Lesznowola
31 Organisciak Nadia Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS PSP Lesznowola
32 Chrzanowska Pola Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
33 Brzeziński Mikołaj Wola Żyrowska Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
34 Brzeziński Jakub Wola Żyrowska Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
35 Obel Aleksander Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
36 Adamczyk Antoni Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
37 Adamczyk Maksymilian Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
38 Kanios Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
39 Czarnecka Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Psp nr 2 w Grójcu
40 Rylski Nikodem Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkola Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
41 Sawaryn Franek Mirowice Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
42 Sawaryn Kaja Mirowice Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
43 Fiszlak Aniela LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP Lesznowola
44 Fiszlak Wiktor LESZNOWOLA Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
45 Szwagrzyk Filip Kobylin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
46 Pękala Bartłomiej Kośmin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
47 Witkowski Marcin Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP w Lesznowoli
48 Łach Aleksandra Zalesie Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSP w Bikówku M PSP w Bikówku
49 Czarnecki Szymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole okrężna w Grójcu XS Przedszkole okrężna w Grójcu
50 Mlynarczyk Wojciech Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
51 Walkowicz Antonina Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
52 Walkowicz Aniela Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
53 Kaźmierczak Ania Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
54 Nojek Wiktor kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
55 Nojek Adam kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
56 Chrzanowski Tymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS Przedszkole
57 Bielecki Szymo Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
58 Bielecka Maja Otwock Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
59 Krawczyk Alicja Józefów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie
60 Latuszek Klara Karczew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
61 Musa Aisha Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK XS Przedszkole nr 10
62 Scalese Monica Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Podstawowa nr 2 w Karczewie
63 Gos Natalia Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego M III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie
64 Rózga Juliusz Władysławów Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M Sp303 Warszawa
65 Rózga Lucjan Władysławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Gim92 S Sp303 Warszawa
66 Pawlikowski Przemysław Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M SP303
67 Majorek Julia Czaplinek Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Gim92 XS SP 303 w Warszawie
68 Majorek Tomasz Czaplinek Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Gim92 XS Przedszkole 52 Warszawa
69 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m FC Boża Wola S Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
70 Krysztofiak Jakub Bronisławów Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m FC Boża Wola XS Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
71 Muszał Maja Osowiec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Drajw XS SP Józefina
72 Turska Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie M LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie
73 Zielonka Szymon Mogielnica Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS SP 2 Mogielnica
74 Kołodziejczuk Filip Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
75 Firlik Natalia Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Szkola Podstawowa w Pamiatce
76 Siwinska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m S PSP Lesznowola im.Bajkopisarzy Świataa
77 Kalita Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
78 Kalita Lena Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
79 Ścisłowicz Jordan Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS SP 238
80 Ścisłowicz Victoria Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr 253
81 Kierznikowicz Adam Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Lesznowola
82 Lewandowski Patryk Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S PSP Nr2 w Grójcu
83 Stec Tomasz Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP nr. 1 w Grójcu
84 Stec Małgorzata Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS PSP nr. 1 w Grójcu
85 Stec Agata Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr.1 w Grójcu
86 Kołodziejczuk Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
87 Bobrowski Ignacy Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole ul. Orzeszkowej
88 Świderski Szymon Kociszew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m S PSP 1 Grójec
89 Świderski Kacper Kociszew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP 1 Grójec
90 Rekus Zuzanna Płock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sp17 Płock
91 Nocuń Wiktoria Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
92 Nocuń Julka Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
93 Lewandowska Małgorzata Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
94 Lewandowska Zofia Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
95 Zając Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
96 Zając Amelia Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
97 Witczak Blanka Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S Publiczne Przedszkole Nr 4
98 Stanska Aniela Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m XS psp 1 grojec
99 Płuzińska Urszula Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole prowadzone przez ZCMN w Grójcu
100 Scalese Gabriel Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole nr 3 Ługuś w Karczewie


Wyświetleń: 5191

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ