Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Szkoła | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kiepas Oskar | Warszawa | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | SP316 Warszawa | S | Podstawowa nr 316 | |
2 | Witkowski Marcin | Lesznowola | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | PSPLesznowola | S | PSP w Lesznowoli | ||
3 | Witkowski Krzysztof | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | PSP w Lesznowoli | ||
4 | Mlynarczyk Wojciech | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole Bajka w Grójcu | XS | Przedszkole Bajka w Grójcu | |
5 | Brzeziński Jakub | Wola Żyrowska | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
6 | Brzeziński Mikołaj | Wola Żyrowska | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
7 | Krysztofiak Jakub | Bronisławów | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | FC Boża Wola | XS | Szkoła Podstawowa w Bożej Woli | |
8 | Krysztofiak Aleksander | Bronisławów | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | FC Boża Wola | S | Szkoła Podstawowa w Bożej Woli | |
9 | Świderski Kacper | Kociszew | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | S | PSP 1 Grójec | ||
10 | Świderski Szymon | Kociszew | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | S | PSP 1 Grójec | ||
11 | Procek Kacper | Kośmin 4 | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Lesznowola | |
12 | Walenda Milena | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Vege Ultra Runners | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
13 | Szwagrzyk Filip | Kobylin | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | PSPLesznowola | M | PSP Lesznowola | |
14 | Siwinska Matylda | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | S | PSP Lesznowola im.Bajkopisarzy Świataa | ||
15 | Kołodziejczuk Filip | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata | ||
16 | Gąsiorowski Leon | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Żórawski Team | XS | Żłobek 48 Warszawa | |
17 | Gąsiorowski Janek | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Żórawski Team | S | SP 2 Warszawa | |
18 | Kaźmierczak Ania | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole Bajka w Grójcu | XS | Przedszkole Bajka w Grójcu | |
19 | Zając Amelia | Lesznowola | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | XS | Sz.P.Bajkopisarzy Świata | |||
20 | Zając Antoni | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | XS | Sz.P.Bajkopisarzy Świata | ||
21 | Musa Aisha | Otwock | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | KSW SOKUDO OTWOCK | XS | Przedszkole nr 10 | |
22 | Scalese Monica | Otwock | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | KSW SOKUDO OTWOCK | M | Podstawowa nr 2 w Karczewie | |
23 | Scalese Gabriel | Otwock | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | M | Przedszkole nr 3 Ługuś w Karczewie | ||
24 | Obel Aleksander | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | L | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
25 | Pękala Bartłomiej | Kośmin | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | PSPLesznowola | L | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
26 | Młynarski Maksymilian | Duży Dół | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
27 | Młynarski Aleksander | Duży Dół | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
28 | Machoń Grzegorz | Grójec/Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | S | PSP wLesznowoli | |
29 | Czarnecki Szymon | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole okrężna w Grójcu | XS | Przedszkole okrężna w Grójcu | |
30 | Czarnecka Maja | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | M | Psp nr 2 w Grójcu | |
31 | Marczewska-Witak Hanna | Piaseczno | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego | S | Szkoła nr. 143 im At Starzyńskiego | |
32 | Latuszek Klara | Karczew | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | KSW SOKUDO OTWOCK | S | Szkoła podstawowa nr 2 Karczew | |
33 | Latuszek Amelia | Karczew | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | UKS Wilki Otwock | S | Szkoła podstawowa nr 2 Karczew | |
34 | Krawczyk Alicja | Józefów | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | KSW SOKUDO OTWOCK | M | Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie | |
35 | Bielecka Maja | Otwock | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | KSW SOKUDO OTWOCK | M | Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku | |
36 | Bielecki Szymo | Otwock | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | KSW SOKUDO OTWOCK | S | Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku | |
37 | Rostkowski Antek | Józefosław | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | szkoła Podstawowa Piaseczno | S | szkoła podstawowa Piaseczno | |
38 | Rostkowska Laura | Józefosław | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | szkoła Podstawowa Piaseczno | S | szkoła podstawowa Piaseczno | |
39 | Bobrowski Ignacy | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | M | Przedszkole ul. Orzeszkowej | ||
40 | Nojek Adam | kobylin | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole | XS | przedszkole | |
41 | Nojek Wiktor | kobylin | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole | XS | przedszkole | |
42 | Walkowicz Aniela | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole Bajka w Grójcu | XS | Przedszkole Bajka w Grójcu | |
43 | Walkowicz Antonina | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole Bajka w Grójcu | XS | Przedszkole Bajka w Grójcu | |
44 | Adamczyk Maksymilian | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
45 | Adamczyk Antoni | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
46 | Kołodziejczuk Julia | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata | ||
47 | Stec Agata | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | Przedszkole nr.1 w Grójcu | ||
48 | Stec Małgorzata | Grójec | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | XS | PSP nr. 1 w Grójcu | ||
49 | Stec Tomasz | Grójec | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | S | PSP nr. 1 w Grójcu | ||
50 | Kalita Lena | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
51 | Kalita Julia | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
52 | Płuzińska Urszula | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | Przedszkole prowadzone przez ZCMN w Grójcu | ||
53 | Majorek Tomasz | Czaplinek | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Gim92 | XS | Przedszkole 52 Warszawa | |
54 | Majorek Julia | Czaplinek | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Gim92 | XS | SP 303 w Warszawie | |
55 | Chrzanowski Tymon | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Przedszkole | XS | Przedszkole | |
56 | Chrzanowska Pola | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
57 | KRASOWSKA Julia | Chudowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | XS | PSP LESZNOWOLA | |
58 | Pawlikowski Przemysław | Warszawa | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Gim92 | M | SP303 | |
59 | Lewandowska Zofia | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
60 | Lewandowska Małgorzata | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
61 | Witczak Blanka | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | S | Publiczne Przedszkole Nr 4 | ||
62 | Muszał Maja | Osowiec | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Drajw | XS | SP Józefina | |
63 | Michalak Jakub | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
64 | Michalak Igor | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
65 | Ścisłowicz Victoria | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | Przedszkole nr 253 | ||
66 | Ścisłowicz Jordan | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | XS | SP 238 | ||
67 | Zielonka Szymon | Mogielnica | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | XS | SP 2 Mogielnica | ||
68 | Turski Konstanty | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
69 | Turska Maria | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
70 | Firlik Natalia | Grojec | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | S | Szkola Podstawowa w Pamiatce | ||
71 | Kierznikowicz Adam | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | M | Lesznowola | ||
72 | Kierznikowicz Maciej | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | S | Lesznowola | |
73 | Rózga Lucjan | Władysławów | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Gim92 | S | Sp303 Warszawa | |
74 | Rózga Juliusz | Władysławów | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Gim92 | M | Sp303 Warszawa | |
75 | Murzinski Maciej | Lesznowola K. Grójca | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Szkoła Podstawowa im.Mikolaja Kopernika Ustanów | XS | Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika Ustanów | |
76 | Maciejak Mateusz | Zakrzewska Wola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
77 | Maciejak Michał | Zakrzewska Wola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
78 | Pietrzak Aleksander | LESZNOWOLA | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
79 | Nocuń Julka | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
80 | Nocuń Wiktoria | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | ||
81 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | XS | Sp17 Płock | ||
82 | Lewandowski Patryk | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | S | PSP Nr2 w Grójcu | ||
83 | Patoka Jakub | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
84 | Patoka Zuzanna | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
85 | Gołebiowski Szymon | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m | XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie | L | XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie | |
86 | Gołebiowska Matylda | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
87 | Rylski Nikodem | Lesznowola | Polska | Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkola Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli | |
88 | Łach Aleksandra | Zalesie | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | PSP w Bikówku | M | PSP w Bikówku | |
89 | Stanska Aniela | Grojec | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | XS | psp 1 grojec | ||
90 | Turska Maja | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m | LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie | M | LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie | |
91 | Organisciak Nadia | Grójec | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | XS | PSP Lesznowola | |
92 | Organisciak Miłosz | Grójec | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | PSP Lesznowola | |
93 | Turski Ignacy | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | S | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
94 | Turska Hanna | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
95 | Sawaryn Kaja | Mirowice | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
96 | Sawaryn Franek | Mirowice | Polska | Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | M | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
97 | Kanios Antoni | Lesznowola | Polska | Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | XS | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata | |
98 | Fiszlak Wiktor | LESZNOWOLA | Polska | Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m | PSPLesznowola | M | PSP Lesznowola | |
99 | Fiszlak Aniela | LESZNOWOLA | Polska | Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m | PSPLesznowola | S | PSP Lesznowola | |
100 | Gos Natalia | Lesznowola | Polska | Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m | III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego | M | III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie |
Wyświetleń: 11121