Wiatrakowy Bieg, Marsz NW z okazji 101-lecia Plebiscytu na Powiślu, Warmii i Mazurach - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wądłowski Sławomir Braniewo Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
2 Lubińska Milena Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking opłacono
3 Wesołowska Lena Bruk Biegi dla dzieci
4 Szczepański Hubert Bruk Biegi dla dzieci
5 Ropińska Monika Bruk Marsz NW opłacono
6 Brzezińska Martyna Bruk Bieg opłacono
7 Pancer Beata Bruk Marsz NW opłacono
8 Ropiński Seweryn Bruk Biegi dla dzieci opłacono
9 CHWESIUK Igor Bruk Biegi dla dzieci opłacono
10 CHWESIUK Kacper Bruk 17/1 Bieg opłacono
11 Mańka Marika Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
12 Stępak Małgorzata Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
13 Konowalik Laura Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
14 Hoffman Kasia Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 Jabłońska Laura Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
16 Cyrankowski Michał Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
17 Huderewicz Anka Dzierzgoń Marsz NW opłacono
18 Słabuszewska Antonina Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
19 Budzińska Marta Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
20 Podsiadlik Karolina Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
21 Pioś Sylwia Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
22 Huderewicz Błażej Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
23 Jurkiewicz Monika Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
24 Jankowska Lidia Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
25 Lewandowska Martyna Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
26 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Bieg Dzierzgoń Team opłacono
27 Jurkiewicz Pola Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
28 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
29 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
30 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
31 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
32 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg opłacono
33 Neidrowsja Justyna Dzierzgoń Marsz NW opłacono
34 Neidrowsja OLIWIA Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
35 Powierża Justyna Dzierzgoń Bieg opłacono
36 Pietrzela Oskar Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
37 Trzaska Gabriela Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
38 Trzaska Kacper Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
39 Kenska Maja Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
40 Weremczuk Lila Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
41 JABŁOŃSKA Laura Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
42 Woźniak Nadia Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
43 PSKIET Zuzanna Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
44 Szarko Maciej Elbląg Bieg
45 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg Buchalter
46 Malec Julia Elbląg Biegi dla dzieci opłacono
47 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg
48 Grodzki Artur Elbląg Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
49 Jarmal Tomasz Elbląg Bieg opłacono
50 Sylwia Kmita Elbląg Bieg opłacono
51 Sowa Renata Elbląg Bieg
52 SOWA Sylwester Elbląg Bieg Drużyna Pierścienia
53 Kowalski Jacek Elbląg Bieg opłacono
54 Śliwiński Maurycy Elbląg Biegi dla dzieci opłacono
55 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg opłacono
56 Majewski Dawid Elbląg Bieg opłacono
57 Prokop Anna Elbląg Bieg Prokopki opłacono
58 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Prokopki opłacono
59 Rychter Wiesław Elbląg Bieg Buchalter opłacono
60 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg opłacono
61 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg opłacono
62 Szklarska Alicja Elbląg Bieg opłacono
63 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg opłacono
64 Werdycka Monika Elbląg Bieg opłacono
65 Wiaderska Grażyna Elbląg Marsz NW opłacono
66 Wiaderski Wojciech Elbląg Marsz NW opłacono
67 Jasiulewicz Zofia Elbląg Biegi dla dzieci Żłobek Miejski
68 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 19
69 Olińska Marzena Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega
70 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg S...K...S... opłacono
71 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg opłacono
72 Mikołajski Maciej Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
73 Mikołajska Marta Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
74 SZTAJKOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK Bieg opłacono
75 Sztajkowska Nina Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
76 Sztajkowska Zuzanna Gdańsk Bieg opłacono
77 Sztajkowska Wiktoria Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
78 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Marsz NW opłacono
79 milkowski mariusz gdynia Bieg
80 Salewski Renata Gdynia Bieg opłacono
81 Przybylska Aleksandra Gdynia Marsz NW Elite Team opłacono
82 Towarnicka Izabela Gdynia Marsz NW Team Deaf opłacono
83 Kowalczuk Zuzanna Gronajny Biegi dla dzieci opłacono
84 Kowalczuk Nina Gronajny Biegi dla dzieci opłacono
85 Kowalczuk Tymon Gronajny Biegi dla dzieci opłacono
86 Grabkowski Andrzej Iława Bieg opłacono
87 Kołecki Michał Iława Bieg MiSiEk Runner / Jeziorak Iława opłacono
88 Przybyła Tomasz Janówka Bieg opłacono
89 Sokołowska Ewa Jasna Marsz NW opłacono
90 Branecka Emilia Jasna 44 Marsz NW
91 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg opłacono
92 Olszewski Łukasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
93 Kownacki Bartłomiej Lasowic Wielkie Marsz NW opłacono
94 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Biegi dla dzieci opłacono
95 Burda Hania Malbork Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
96 Burda Fabian Malbork Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
97 Popowicz Marzena Malbork Marsz NW opłacono
98 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg opłacono
99 Strzelecka Paulina Malbork Marsz NW opłacono
100 Strzelecka Kaja Malbork Biegi dla dzieci opłacono


Wyświetleń: 9598

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ