Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podsiadłowski Michał | Ząbki | Polska | Bieg | opłacono | |
2 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
3 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Marsz NW | Pierniki Toruń | opłacono |
4 | Przyborkiewicz Małgorzata | Toruń | Polska | Marsz NW | Pierniki Toruń | opłacono |
5 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | Bieg | ||
6 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
7 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
8 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg | Sztum Biega | opłacono |
9 | Chabowska Grażyna | Sztum | Polska | Marsz NW | Sztum Biega | opłacono |
10 | Pokorra Edmund | Sztum | Polska | Marsz NW | Sztum Biega | opłacono |
11 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
12 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
13 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg | ||
14 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Marsz NW | Speed Ladies | opłacono |
15 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
16 | Grzybowski Sławomir | Stanowo | Polska | Bieg | opłacono | |
17 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
18 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg | ||
19 | Mackieiwcz Gabriel | Piaski | Polska | Bieg | opłacono | |
20 | Homa Henryk | Pelpin | Polska | Bieg | opłacono | |
21 | Mokwiński Czesław | Pelpin | Polska | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
22 | Piskorski Jerzy | Pelpin | Polska | Bieg | opłacono | |
23 | Waśniewski Edward | Pelpin | Polska | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
24 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Marsz NW | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
25 | Panuś Anna | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
26 | Panuś Igor | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
27 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
28 | Zima Jan | Minęta | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
29 | Zima Jolanta | Minęta | Polska | Marsz NW | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
30 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg | opłacono | |
31 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
32 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | Marsz NW | Paul Team | |
33 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | Marsz NW | Paul Team | |
34 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | Marsz NW | opłacono | |
35 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz NW | opłacono | |
36 | Strzelecka Kaja | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
37 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz NW | opłacono | |
38 | Burda Hania | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
39 | Burda Fabian | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
40 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
41 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | Marsz NW | opłacono | |
42 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
43 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Marsz NW | opłacono | |
44 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
45 | Kownacka Emilka | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
46 | Kownacki Bartłomiej | Lasowic Wielkie | Polska | Marsz NW | opłacono | |
47 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
48 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
49 | Branecka Emilia | Jasna 44 | Polska | Marsz NW | ||
50 | Sokołowska Ewa | Jasna | Polska | Marsz NW | opłacono | |
51 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
52 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg | opłacono | |
53 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Bieg | MiSiEk Runner / Jeziorak Iława | opłacono |
54 | Kowalczuk Zuzanna | Gronajny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
55 | Kowalczuk Nina | Gronajny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
56 | Kowalczuk Tymon | Gronajny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
57 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Bieg | ||
58 | Salewski Renata | Gdynia | Polska | Bieg | opłacono | |
59 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Marsz NW | Elite Team | opłacono |
60 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz NW | Team Deaf | opłacono |
61 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Marsz NW | opłacono | |
62 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg | S...K...S... | opłacono |
63 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
64 | SZTAJKOWSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | Polska | Bieg | opłacono | |
65 | Sztajkowska Nina | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
66 | Sztajkowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
67 | Sztajkowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
68 | Mikołajski Maciej | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
69 | Mikołajska Marta | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
70 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
71 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg | ||
72 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg | ||
73 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg | Buchalter | |
74 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
75 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg | ||
76 | SOWA Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | |
77 | Grodzki Artur | Elbląg | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
78 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
79 | Sylwia Kmita | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
80 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
81 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
82 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
83 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg | Prokopki | opłacono |
84 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg | Prokopki | opłacono |
85 | Rychter Wiesław | Elbląg | Polska | Bieg | Buchalter | opłacono |
86 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
88 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
89 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
90 | Werdycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
91 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Marsz NW | opłacono | |
92 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Marsz NW | opłacono | |
93 | Malec Julia | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
94 | Jasiulewicz Zofia | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Żłobek Miejski | |
95 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
96 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
97 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
98 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
99 | Cyrankowski Michał | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
100 | Słabuszewska Antonina | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
Wyświetleń: 12146