Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podsiadłowski Michał | Ząbki | Polska | Bieg | opłacono | |
2 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz NW | Team Deaf | opłacono |
3 | Neidrowsja OLIWIA | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
4 | Neidrowsja Justyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz NW | opłacono | |
5 | Mikołajska Marta | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
6 | Mikołajski Maciej | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
7 | Huderewicz Błażej | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
8 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
9 | Sztajkowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
10 | Sztajkowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
11 | Sztajkowska Nina | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
12 | Trzaska Kacper | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
13 | Trzaska Gabriela | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
14 | SZTAJKOWSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | Polska | Bieg | opłacono | |
15 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
16 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg | opłacono | |
17 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
18 | Przyborkiewicz Małgorzata | Toruń | Polska | Marsz NW | Pierniki Toruń | opłacono |
19 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Marsz NW | Pierniki Toruń | opłacono |
20 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
21 | Jasiulewicz Zofia | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Żłobek Miejski | |
22 | Pietrzela Oskar | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
23 | Powierża Justyna | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
24 | Jankowska Lidia | Dzierzgoń | Polska | Marsz NW | MOPS | opłacono |
25 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Polska | Marsz NW | MOPS | opłacono |
26 | Pioś Sylwia | Dzierzgoń | Polska | Marsz NW | MOPS | opłacono |
27 | Podsiadlik Karolina | Dzierzgoń | Polska | Marsz NW | MOPS | opłacono |
28 | Budzińska Marta | Dzierzgoń | Polska | Marsz NW | MOPS | opłacono |
29 | CHWESIUK Igor | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
30 | CHWESIUK Kacper | Bruk 17/1 | Polska | Bieg | opłacono | |
31 | Jurkiewicz Pola | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
32 | PSKIET Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
33 | Woźniak Nadia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
34 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
35 | Weremczuk Lila | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
36 | Kenska Maja | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
37 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
38 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
39 | Malec Julia | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
40 | Pokorra Edmund | Sztum | Polska | Marsz NW | Sztum Biega | opłacono |
41 | Chabowska Grażyna | Sztum | Polska | Marsz NW | Sztum Biega | opłacono |
42 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg | Sztum Biega | opłacono |
43 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Bieg | MiSiEk Runner / Jeziorak Iława | opłacono |
44 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg | opłacono | |
45 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg | S...K...S... | opłacono |
46 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
47 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Marsz NW | Speed Ladies | opłacono |
48 | Szczepański Hubert | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
49 | Wesołowska Lena | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
50 | Lubińska Milena | Brodnica | Polska | Marsz NW | Brodnicki Nordic Walking | opłacono |
51 | Zima Jolanta | Minęta | Polska | Marsz NW | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
52 | Zima Jan | Minęta | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
53 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Marsz NW | opłacono | |
54 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Marsz NW | opłacono | |
55 | Werdycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
56 | Waśniewski Edward | Pelpin | Polska | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
57 | Wądłowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono |
58 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
59 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
60 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
61 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Marsz NW | opłacono | |
62 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Marsz NW | opłacono | |
63 | Sokołowska Ewa | Jasna | Polska | Marsz NW | opłacono | |
64 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
65 | Rychter Wiesław | Elbląg | Polska | Bieg | Buchalter | opłacono |
66 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
67 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Marsz NW | Elite Team | opłacono |
68 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg | Prokopki | opłacono |
69 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg | Prokopki | opłacono |
70 | Piskorski Jerzy | Pelpin | Polska | Bieg | opłacono | |
71 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
72 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
73 | Mokwiński Czesław | Pelpin | Polska | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
74 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
75 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
76 | Mackieiwcz Gabriel | Piaski | Polska | Bieg | opłacono | |
77 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Marsz NW | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
78 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | Marsz NW | opłacono | |
79 | Kownacki Bartłomiej | Lasowic Wielkie | Polska | Marsz NW | opłacono | |
80 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
81 | Pancer Beata | Bruk | Polska | Marsz NW | opłacono | |
82 | Brzezińska Martyna | Bruk | Polska | Bieg | opłacono | |
83 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz NW | opłacono | |
84 | Sylwia Kmita | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
85 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
86 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Salewski Renata | Gdynia | Polska | Bieg | opłacono | |
88 | Homa Henryk | Pelpin | Polska | Bieg | opłacono | |
89 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
90 | Grzybowski Sławomir | Stanowo | Polska | Bieg | opłacono | |
91 | Grodzki Artur | Elbląg | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
92 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
93 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | opłacono |
94 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
95 | Burda Fabian | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
96 | Lewandowska Martyna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
97 | Huderewicz Anka | Dzierzgoń | Polska | Marsz NW | opłacono | |
98 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
99 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
100 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
Wyświetleń: 12074