Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szmigiel Anna | Bągart | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
2 | Szmigiel Anita | Bągart | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
3 | Strzelecka Kaja | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
4 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
5 | Przyborkiewicz Maja | Toruń | Polska | Biegi dla dzieci | Pierniki Toruń | opłacono |
6 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
7 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
8 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
9 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
10 | Kraszewska Maja | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
11 | Burda Dorota | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
12 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
13 | Piskorski Jerzy | PELPLIN | Polska | Bieg | opłacono | |
14 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Morsy Zblewo | opłacono |
15 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg | Active Malbork | opłacono |
16 | Sawicka Kinga | Stare Pole | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
17 | sojka zbigniew | malbork | Polska | Bieg | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono |
18 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
19 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
20 | Wrzesień Karolina | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
21 | ŁĘCKI JAN | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
22 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
23 | Weremczuk Liliana | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
24 | Kurdupski Filip | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
25 | Kurdupska Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
26 | Mackiewicz Blanka | Piaski | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
27 | Mackiewicz Julia | Piaski | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
28 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
29 | Hoffman Jan | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
30 | Hoffman Katarzyna | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
31 | Kłosek Karolina | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
32 | Kłosek Michał | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
33 | Bośko Magda | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
34 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono |
35 | Bośko Sebastian | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
36 | Pietrzela Oskar | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
37 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
38 | PRZEDWOJEWSKA RÓŻA | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
39 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking | Safe Sport Team | opłacono |
40 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
41 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
42 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
43 | Nazarewicz Barbara | Elblag | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
44 | Ruszkowska Bożena | Elblag | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
45 | Świerczyńska Joanna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
46 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
47 | Nowak Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
48 | Ropiński Seweryn | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
49 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
50 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
51 | Jankowski Karol | Iława | Polska | Bieg | BGS IŁAWA | opłacono |
52 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | Bieg | opłacono | |
53 | Leśniak Anna | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
54 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
55 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Bieg | opłacono | |
56 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
57 | Mazurek Julia | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
58 | Obczyński Igor | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
59 | Czyżo Oliwia | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
60 | Stypułkowska Kornelia | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
61 | Rawa Kacper | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
62 | Wrzesień Wiktoria | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
63 | Wrzesień Konrad | Żuławka Sztumska | Polska | Bieg | opłacono | |
64 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
65 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
66 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
67 | Kujawa Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
68 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
69 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
70 | Kuriata Magda | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
71 | Wojciechowicz Jolanta | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
72 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
73 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
74 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
75 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
76 | Jellonek Piotr | Gdansk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
77 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
78 | Sokołowska Ewa | Jansa | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
79 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
80 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
81 | STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
82 | przybylska Aleksandra | GDYNIA | Polska | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
83 | MACIUSZONEK MAŁGORZATA | Pasłęk | Polska | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
84 | Zima Jolanta | Minięta | Polska | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
85 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
86 | Czechowski Bartłomiej | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg | JAC KO | opłacono |
88 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
89 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono |
90 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg | opłacono | |
91 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
92 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
93 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
94 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
95 | Śliwński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
96 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
97 | Cebula BOGDAN | Sztum | Polska | Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
98 | Werdycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
99 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
100 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono |
Wyświetleń: 13220