Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szmigiel Anita | Bągart | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
2 | Szmigiel Anna | Bągart | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
3 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
4 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
5 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
6 | Wojciechowicz Jolanta | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
7 | Kuriata Magda | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
8 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
9 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono |
10 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
11 | Ropiński Seweryn | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
12 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
13 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
14 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
15 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
16 | Mańka Marika | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
17 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
18 | Weremczuk Lilianna | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
19 | Weremczuk Martyna | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
20 | Jabłońska Laura | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
21 | Woźniak Nadia | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
22 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
23 | Majewska Joanna | Dzierzgon | Polska | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
24 | Pietrzela Oskar | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
25 | Hoffman Katarzyna | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
26 | Hoffman Jan | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
27 | Czechowski Bartłomiej | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
28 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
29 | Kurdupska Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
30 | Kurdupski Filip | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
31 | Ruszkowska Bożena | Elblag | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
32 | Nazarewicz Barbara | Elblag | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
33 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | ||
34 | Jabłonka Tymon | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | ||
35 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
36 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
37 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg | Buchalter | |
38 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
39 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
40 | Werdycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
41 | Śliwński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
42 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
43 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
44 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
45 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg | JAC KO | opłacono |
46 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
47 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
48 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
49 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
50 | Leśniak Anna | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
51 | Nowak Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
52 | Świerczyńska Joanna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
53 | Łapiński Leszek | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | |
54 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
55 | PRZEDWOJEWSKA RÓŻA | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
56 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
57 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono |
58 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
59 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
60 | Jellonek Piotr | Gdansk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
61 | Skwarlińska Weronika | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
62 | Rychłowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
63 | STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
64 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
65 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
66 | przybylska Aleksandra | GDYNIA | Polska | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
67 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
68 | ŁĘCKI JAN | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
69 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg | opłacono | |
70 | Jankowski Karol | Iława | Polska | Bieg | BGS IŁAWA | opłacono |
71 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
72 | Sokołowska Ewa | Jansa | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
73 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
74 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
75 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
76 | korzec Anna | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
77 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg | AMATOR | |
78 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
79 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
80 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
81 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg | Traktor team gmina Kwidzyn | |
82 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
83 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |
84 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |
85 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
86 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥ | |
87 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg | ||
88 | Markowicz Kacper | Malbork | Bieg | |||
89 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
90 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
91 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
92 | sojka zbigniew | malbork | Polska | Bieg | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono |
93 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg | Active Malbork | opłacono |
94 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
95 | Burda Dorota | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
96 | Strzelecka Kaja | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
97 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
98 | Zima Jolanta | Minięta | Polska | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
99 | Weremczuk Liliana | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
100 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
Wyświetleń: 13265