Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
2 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking | Safe Sport Team | opłacono |
3 | Bośko Magda | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
4 | Bośko Sebastian | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
5 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
6 | Burda Dorota | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
7 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
8 | Cebula BOGDAN | Sztum | Polska | Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
9 | Chabowska Grażyna | sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | Sztum Biega | opłacono |
10 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg | Sztum biega | opłacono |
11 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
12 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
13 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono |
14 | Czechowski Bartłomiej | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
15 | Czyżo Oliwia | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
16 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
17 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
18 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
19 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
20 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
21 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
22 | Hoffman Jan | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
23 | Hoffman Katarzyna | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
24 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
25 | Jabłońska Laura | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
26 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
27 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Bieg | opłacono | |
28 | Jankowski Karol | Iława | Polska | Bieg | BGS IŁAWA | opłacono |
29 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg | opłacono | |
30 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
31 | Jellonek Piotr | Gdansk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
32 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
33 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
34 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Morsy Zblewo | opłacono |
35 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg | Active Malbork | opłacono |
36 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
37 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
38 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg | JAC KO | opłacono |
39 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
40 | Kraszewska Maja | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
41 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
42 | Kujawa Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
43 | Kurdupska Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
44 | Kurdupski Filip | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
45 | Kuriata Magda | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
46 | Kłosek Karolina | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
47 | Kłosek Michał | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
48 | Leśniak Anna | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
49 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
50 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
51 | MACIUSZONEK MAŁGORZATA | Pasłęk | Polska | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
52 | Mackiewicz Blanka | Piaski | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
53 | Mackiewicz Julia | Piaski | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
54 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
55 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
56 | Mańka Marika | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
57 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
58 | Mazurek Julia | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
59 | Michalski Aleksander | Poliksy | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
60 | Michalski Ignacy | Poliksy | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
61 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
62 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
63 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
64 | Nazarewicz Barbara | Elblag | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
65 | Nowak Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
66 | Obczyński Igor | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
67 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
68 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
69 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
70 | Panuś Igor | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
71 | Pietrzela Oskar | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
72 | Piskorski Jerzy | PELPLIN | Polska | Bieg | opłacono | |
73 | PRZEDWOJEWSKA RÓŻA | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
74 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
75 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
76 | Przyborkiewicz Maja | Toruń | Polska | Biegi dla dzieci | Pierniki Toruń | opłacono |
77 | przybylska Aleksandra | GDYNIA | Polska | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
78 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
79 | Rawa Kacper | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
80 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
81 | Ropiński Seweryn | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
82 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
83 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
84 | Ruszkowska Bożena | Elblag | Polska | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
85 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
86 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
88 | Rychłowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
89 | Sawicka Kinga | Stare Pole | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
90 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | Bieg | opłacono | |
91 | Skwarlińska Weronika | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
92 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
93 | Śliwński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
94 | sojka zbigniew | malbork | Polska | Bieg | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono |
95 | Sokołowska Ewa | Jansa | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
96 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
97 | STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
98 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
99 | Strzelecka Kaja | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
100 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono |
Wyświetleń: 13214