Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | ||
2 | Jabłonka Tymon | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | ||
3 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
4 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
5 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
6 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
7 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
8 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
9 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
10 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
11 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg | ||
12 | Markowicz Kacper | Malbork | Bieg | |||
13 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
14 | Skwarlińska Weronika | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
15 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
16 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
17 | Rychłowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
18 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
19 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
20 | Werdycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
21 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
22 | Śliwński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
23 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
24 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
25 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
26 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg | opłacono | |
27 | Czechowski Bartłomiej | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
28 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
29 | STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
30 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
31 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
32 | Sokołowska Ewa | Jansa | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
33 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
34 | Jellonek Piotr | Gdansk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
35 | Kujawska Joanna | Warlubie | Polska | Bieg | ||
36 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
37 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
38 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
39 | Kujawa Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
40 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
41 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
42 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
43 | Wrzesień Konrad | Żuławka Sztumska | Polska | Bieg | opłacono | |
44 | Wrzesień Wiktoria | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
45 | Rawa Kacper | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
46 | Stypułkowska Kornelia | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
47 | Czyżo Oliwia | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
48 | Obczyński Igor | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
49 | Mazurek Julia | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
50 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Bieg | opłacono | |
51 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
52 | Leśniak Anna | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
53 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | Bieg | opłacono | |
54 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
55 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
56 | Ropiński Seweryn | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
57 | Nowak Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
58 | korzec Anna | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
59 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
60 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg | ||
61 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
62 | Pietrzela Oskar | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
63 | Bośko Sebastian | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
64 | Bośko Magda | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
65 | Kłosek Michał | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
66 | Kłosek Karolina | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
67 | Hoffman Jan | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
68 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
69 | Milewska Lena | Ostróda | Polska | Biegi dla dzieci | ||
70 | Mackiewicz Julia | Piaski | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
71 | Mackiewicz Blanka | Piaski | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
72 | Kurdupski Filip | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
73 | Wrzesień Karolina | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
74 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
75 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
76 | Sawicka Kinga | Stare Pole | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
77 | Piskorski Jerzy | PELPLIN | Polska | Bieg | opłacono | |
78 | Kraszewska Maja | Żuławka Sztumska | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
79 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
80 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
81 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
82 | Strzelecka Kaja | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
83 | Szmigiel Anita | Bągart | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
84 | Szmigiel Anna | Bągart | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
85 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono |
86 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg | Active Malbork | opłacono |
87 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg | AMATOR | |
88 | Jankowski Karol | Iława | Polska | Bieg | BGS IŁAWA | opłacono |
89 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
90 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
91 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
92 | Wojciechowicz Jolanta | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
93 | Kuriata Magda | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
94 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
95 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg | Buchalter | |
96 | Panuś Igor | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
97 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
98 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
99 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
100 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
Wyświetleń: 13221