Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||||||
1 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono | ||||
AMATOR | |||||||||
2 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Bieg | AMATOR | |||||
Active Malbork | |||||||||
3 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg | Active Malbork | opłacono | ||||
BGS IŁAWA | |||||||||
4 | Jankowski Karol | Iława | Bieg | BGS IŁAWA | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||||||
5 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
6 | Kuriata Magda | Bisztynek | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
7 | Wojciechowicz Jolanta | Bisztynek | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
8 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
9 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
10 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Marsz Nordic Walking | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
Buchalter | |||||||||
11 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Bieg | Buchalter | |||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
12 | Burda Dorota | Malbork | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
13 | Burda PATRYK | Malbork | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
14 | Weremczuk Martyna | Minięta | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
15 | Weremczuk Liliana | Minięta | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
16 | Hoffman Katarzyna | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
17 | Majewska Joanna | Dzierzgon | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
18 | Zima Jolanta | Minięta | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
19 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
20 | Woźniak Nadia | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
21 | Jabłońska Laura | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
22 | Weremczuk Martyna | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
23 | Weremczuk Lilianna | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
24 | Michalski Aleksander | Poliksy | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
25 | Michalski Ignacy | Poliksy | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
26 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
27 | Mańka Marika | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
28 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
29 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
30 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
31 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
32 | Panuś Anna | Stanowo | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
33 | Panuś Igor | Stanowo | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
34 | Kurdupska Zuzanna | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
35 | Zima Jan | Minięta | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
36 | PRZEDWOJEWSKA RÓŻA | ELBLĄG | Marsz Nordic Walking | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
37 | przybylska Aleksandra | GDYNIA | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
38 | Olińska Marzena | Gardeja | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |||||
Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥ | |||||||||
39 | Kosianowska Monika | Malbork | Marsz Nordic Walking | Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥ | |||||
JAC KO | |||||||||
40 | Kowalski Jacek | Elbląg | Bieg | JAC KO | opłacono | ||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
41 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono | ||||
K S Elbląskie Włócz-Kije | |||||||||
42 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
43 | Waśniewski Edward | Pelplin | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | ||||
44 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | ||||
Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | |||||||||
45 | Łapiński Leszek | Elbląg | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | |||||
46 | Nazarewicz Barbara | Elblag | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono | ||||
47 | Ruszkowska Bożena | Elblag | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono | ||||
48 | Świerczyńska Joanna | Elbląg | Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
49 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
50 | Cebula BOGDAN | Sztum | Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
51 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
52 | Najda Sławomir | Sztum | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
MARDY BUM | |||||||||
53 | Skurtys DAGMARA | REDA | Marsz Nordic Walking | MARDY BUM | |||||
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | |||||||||
54 | sojka zbigniew | malbork | Bieg | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
55 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
NW Płock | |||||||||
56 | Kurek Krzysztof Kurek | Płock | Marsz Nordic Walking | NW Płock | |||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
57 | MACIUSZONEK MAŁGORZATA | Pasłęk | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Ostróda Runners | |||||||||
58 | Cichowska Joanna | Ostróda | Bieg | Ostróda Runners | |||||
Paul Team | |||||||||
59 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |||||
60 | Lipecka Magdalena | Malbork | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |||||
Pierniki Toruń | |||||||||
61 | Przyborkiewicz Maja | Toruń | Biegi dla dzieci | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
62 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
63 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
64 | Toporek Rafał | Przodkowo | Marsz Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
65 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Sztum Biega | |||||||||
66 | Chabowska Grażyna | sztum | Marsz Nordic Walking | Sztum Biega | opłacono | ||||
Sztum biega | |||||||||
67 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg | Sztum biega | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
68 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
69 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
70 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
71 | ŁĘCKI JAN | Gdynia | Marsz Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
72 | Szmigiel Anna | Bągart | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
73 | Szmigiel Anita | Bągart | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
74 | Strzelecka Kaja | Malbork | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
75 | Brzezińska Martyna | Litewki | Bieg | opłacono | |||||
76 | Białk Roman | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
77 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
78 | Kraszewska Maja | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
79 | Piskorski Jerzy | PELPLIN | Bieg | opłacono | |||||
80 | Sawicka Kinga | Stare Pole | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
81 | Homa Henryk | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
82 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
83 | Wrzesień Karolina | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
84 | Kurdupski Filip | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
85 | Mackiewicz Blanka | Piaski | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
86 | Mackiewicz Julia | Piaski | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
87 | Milewska Lena | Ostróda | Biegi dla dzieci | ||||||
88 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg | opłacono | |||||
89 | Hoffman Jan | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
90 | Kłosek Karolina | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
91 | Kłosek Michał | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
92 | Bośko Magda | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
93 | Bośko Sebastian | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
94 | Pietrzela Oskar | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
95 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
96 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Bieg | ||||||
97 | Rycąbel Bogdan | Licze | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
98 | korzec Anna | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking | ||||||
99 | Nowak Sebastian | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
100 | Ropiński Seweryn | Bruk | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
101 | Ropińska Monika | Bruk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
102 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Bieg | opłacono | |||||
103 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Bieg | opłacono | |||||
104 | Leśniak Anna | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
105 | Leśniak Daniel | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
106 | Jankowska Beata | Stare Pole | Bieg | opłacono | |||||
107 | Mazurek Julia | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
108 | Obczyński Igor | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
109 | Czyżo Oliwia | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
110 | Stypułkowska Kornelia | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
111 | Rawa Kacper | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
112 | Wrzesień Wiktoria | Żuławka Sztumska | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
113 | Wrzesień Konrad | Żuławka Sztumska | Bieg | opłacono | |||||
114 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Bieg | opłacono | |||||
115 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
116 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
117 | Kujawa Krzysztof | Sztum | Bieg | opłacono | |||||
118 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg | opłacono | |||||
119 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Marsz Nordic Walking | ||||||
120 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
121 | Kujawska Joanna | Warlubie | Bieg | ||||||
122 | Jellonek Piotr | Gdansk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
123 | Stańczak Edward | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
124 | Sokołowska Ewa | Jansa | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
125 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
126 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
127 | STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
128 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
129 | Czechowski Bartłomiej | Dzierzgoń | Bieg | opłacono | |||||
130 | Jarczewska Renata | Goleniów | Bieg | opłacono | |||||
131 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
132 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
133 | Kmita Sylwia | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
134 | Śliwński Tadeusz | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
135 | Przybyła Tomasz | Janówka | Bieg | opłacono | |||||
136 | Werdycka Monika | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
137 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
138 | Szklarska Alicja | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
139 | Rychłowski Wojciech | Gdańsk | Bieg | opłacono | |||||
140 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
141 | Strzelecka Paulina | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
142 | Skwarlińska Weronika | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
143 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
144 | Markowicz Kacper | Malbork | Bieg | ||||||
145 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg | ||||||
146 | Skurtys Kornelia | REDA | Biegi dla dzieci | ||||||
147 | Skurtys Amelia | REDA | Biegi dla dzieci | ||||||
148 | Skurtys Cezary | REDA | Marsz Nordic Walking | ||||||
149 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg | ||||||
150 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
151 | Gorczyńska Anna | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
152 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
153 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
154 | Jabłonka Tymon | Elbląg | Biegi dla dzieci | ||||||
155 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | Biegi dla dzieci |
Wyświetleń: 13207