Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | |
2 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
3 | Wąs Ignacy | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
4 | Wąs Oliwier | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
5 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
6 | Demko Wojciech Demko | Dzierzgoń | Polska | Bieg | ||
7 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
8 | Kida Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
9 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
10 | Brzeziński Arkadiusz | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
11 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
12 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking | Team Deaf | |
13 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
14 | Pietrzela Oskar | Judyty | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
15 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
16 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
17 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
18 | Ropiński Seweryn | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
19 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
20 | Majewska Joanna | Dzierzgon | Polska | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
21 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking | Speed Ladies | opłacono |
22 | Weremczuk Lila | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
23 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
24 | Ananiew Agnieszka | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
25 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
26 | Szewczun Anna | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
27 | Pierzchała Elżbieta | Dzierzgoń | Polska | Bieg | MOPS | opłacono |
28 | Podsiadlik Karolina | Nowiny | Polska | Bieg | MOPS | opłacono |
29 | Jankowska Lidia | Minięta | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
30 | Pioś Sylwia | Stanówko | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
31 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
32 | Budziń Marta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
33 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
34 | Markowicz Kacper | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
35 | Markowicz Kornelia | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
36 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | PSP4 | opłacono |
37 | Jurkiewicz Pola | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | TĘCZOWE PRZEDSZKOLE | opłacono |
38 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
39 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
40 | Kopacz Ada | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
41 | Kizemiski Wiktor | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
42 | Ochniki Dagmara | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
43 | Zima Leszek | Nowiec | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
44 | Jędziejewski Olek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
45 | Tomaszewska Zosia | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
46 | Skibnieska Aleksandra | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
47 | Skibnieski Franek | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
48 | Brzozowska Julka | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
49 | Brzozowski Alana | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
50 | Chełstowska Lena | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
51 | Chełstowski Kacper | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
52 | Gacioch Magda | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
53 | Gacioch Wojtek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
54 | Paliga Nadia | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
55 | Paliga Igor | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
56 | Dec Antek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
57 | Prencikowska Michalina | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
58 | Korytkowski Jakub | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
59 | Kornytowska Laura | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
60 | Korytkowski Bartosz | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
61 | Wąs Kamil | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
62 | Piotrewicz Marcel | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
63 | Wąs Anastazja | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
64 | Sucharzewski Adam | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
65 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | |
66 | Hałajko Jaś | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
67 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
68 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
69 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
70 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
71 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
72 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | OSP POGRODZIE | |
73 | Stańczak Eward | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
74 | Sokołwska Ewa | JAnsa | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
75 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
76 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
77 | STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
78 | Przybyła Aleksandra | GDYNIA | Polska | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
79 | MACIUSZONEK MAŁGORZATA | Pasłęk | Polska | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
80 | Zima Jolanta | Minięta | Polska | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
81 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
82 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | opłacono |
83 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg | JAC KO | opłacono |
84 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
85 | Wądłowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono |
86 | Janczewska Renata | Golenów | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
88 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
89 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
90 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
91 | Śliwński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
92 | Przybyła TOmasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
93 | Cebula BOGDAN | Sztum | Polska | Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
94 | Werdycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
95 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
96 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
97 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
98 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
99 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
100 | PSKIET Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
Wyświetleń: 11894