Bieg, Marsz NW Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Malinowska Monika Sztum Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM
2 KOŁPAK JAN Sztum Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
3 Wąs Ignacy Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
4 Wąs Oliwier Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
5 Demko Katarzyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking
6 Demko Wojciech Demko Dzierzgoń Bieg
7 Przyborkiewicz Gosia Toruń Marsz Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono
8 Kida Krzysztof Elbląg Bieg opłacono
9 Skurtys Dagmara REDA Marsz Nordic Walking
10 Brzeziński Arkadiusz Litewki Bieg opłacono
11 Brzezińska Martyna Litewki Bieg opłacono
12 Towarnicka Izabela Gdynia Marsz Nordic Walking Team Deaf
13 Skurtys Kornelia REDA Biegi dla dzieci opłacono
14 Pietrzela Oskar Judyty Biegi dla dzieci opłacono
15 Skurtys Amelia REDA Biegi dla dzieci opłacono
16 Skurtys Cezary REDA Marsz Nordic Walking opłacono
17 Przyborkiewicz Kriss Toruń Marsz Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono
18 Ropiński Seweryn Bruk Biegi dla dzieci opłacono
19 Ropińska Monika Bruk Marsz Nordic Walking opłacono
20 Majewska Joanna Dzierzgon Marsz Nordic Walking DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
21 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Marsz Nordic Walking Speed Ladies opłacono
22 Weremczuk Lila Minięta Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
23 Konowalik Laura Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
24 Ananiew Agnieszka Malbork Marsz Nordic Walking opłacono
25 Szewczun Małgorzata Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
26 Szewczun Anna Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
27 Pierzchała Elżbieta Dzierzgoń Bieg MOPS opłacono
28 Podsiadlik Karolina Nowiny Bieg MOPS opłacono
29 Jankowska Lidia Minięta Marsz Nordic Walking MOPS opłacono
30 Pioś Sylwia Stanówko Marsz Nordic Walking MOPS opłacono
31 Jurkiewicz Monika Dzierzgoń Marsz Nordic Walking MOPS opłacono
32 Budziń Marta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking MOPS opłacono
33 Hoffman Kasia Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
34 Markowicz Kacper Malbork Biegi dla dzieci
35 Markowicz Kornelia Malbork Biegi dla dzieci
36 Troka Jakub Starogard Gdański Biegi dla dzieci PSP4 opłacono
37 Jurkiewicz Pola Dzierzgoń Biegi dla dzieci TĘCZOWE PRZEDSZKOLE opłacono
38 Waśniewski Edward Pelplin Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka
39 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg opłacono
40 Kopacz Ada Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
41 Kizemiski Wiktor Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
42 Ochniki Dagmara Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
43 Zima Leszek Nowiec Biegi dla dzieci opłacono
44 Jędziejewski Olek Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
45 Tomaszewska Zosia Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
46 Skibnieska Aleksandra Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
47 Skibnieski Franek Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
48 Brzozowska Julka Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
49 Brzozowski Alana Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
50 Chełstowska Lena Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
51 Chełstowski Kacper Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
52 Gacioch Magda Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
53 Gacioch Wojtek Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
54 Paliga Nadia Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
55 Paliga Igor Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
56 Dec Antek Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
57 Prencikowska Michalina Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
58 Korytkowski Jakub Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
59 Kornytowska Laura Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
60 Korytkowski Bartosz Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
61 Wąs Kamil Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
62 Piotrewicz Marcel Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
63 Wąs Anastazja Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
64 Sucharzewski Adam Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
65 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg Dzierzgoń Team
66 Hałajko Jaś Braniewo Biegi dla dzieci BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
67 Hałajko Wiktoria Braniewo Biegi dla dzieci BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
68 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg
69 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg opłacono
70 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg opłacono
71 Strzelecka Paulina Malbork Marsz Nordic Walking
72 Ślęzak Adam Elbląg Marsz Nordic Walking OSP POGRODZIE
73 Stańczak Eward Malbork Marsz Nordic Walking opłacono
74 Sokołwska Ewa JAnsa Marsz Nordic Walking opłacono
75 Wiaderski Wojciech Elbląg Marsz Nordic Walking KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
76 Wiaderska Grażyna Elbląg Marsz Nordic Walking opłacono
77 STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA Gdańsk Marsz Nordic Walking opłacono
78 Przybyła Aleksandra GDYNIA Marsz Nordic Walking Elite Team opłacono
79 MACIUSZONEK MAŁGORZATA Pasłęk Marsz Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
80 Zima Jolanta Minięta Marsz Nordic Walking DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
81 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Marsz Nordic Walking opłacono
82 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Bieg Dzierzgoń Team opłacono
83 Kowalski Jacek Elbląg Bieg JAC KO opłacono
84 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
85 Wądłowski Sławomir Braniewo Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
86 Janczewska Renata Golenów Bieg opłacono
87 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg opłacono
88 Jarmal Tomasz Elbląg Bieg opłacono
89 Kmita Sylwia Elbląg Bieg opłacono
90 Olszewski Łukasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
91 Śliwński Tadeusz Elbląg Bieg opłacono
92 Przybyła TOmasz Janówka Bieg opłacono
93 Cebula BOGDAN Sztum Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono
94 Werdycka Monika Elbląg Bieg opłacono
95 Szklarska Alicja Elbląg Bieg opłacono
96 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg opłacono
97 Zima Jan Minięta Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
98 JABŁOŃSKA Laura Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
99 Burda PATRYK Malbork Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
100 PSKIET Zuzanna Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono


Wyświetleń: 6276

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ