Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ananiew Agnieszka | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
2 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | |
3 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
4 | Brzeziński Arkadiusz | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
5 | Brzeziński Stanisław | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
6 | Brzozowska Julka | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
7 | Brzozowski Alana | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
8 | Budziń Marta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
9 | Burda Hania | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
10 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
11 | Cebula BOGDAN | Sztum | Polska | Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
12 | Chabowska Grażyna | sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | Sztum biega | opłacono |
13 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg | Sztum biega | opłacono |
14 | Chełstowska Lena | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
15 | Chełstowski Kacper | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
16 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
17 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | opłacono |
18 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
19 | Dec Antek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
20 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
21 | Demko Wojciech Demko | Dzierzgoń | Polska | Bieg | ||
22 | Gacioch Magda | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
23 | Gacioch Wojtek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
24 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
25 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |
26 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
27 | Hałajko Jaś | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
28 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
29 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
30 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
31 | Janczewska Renata | Golenów | Polska | Bieg | opłacono | |
32 | Jankowska Lidia | Minięta | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
33 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
34 | Jędziejewski Olek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
35 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
36 | Jurkiewicz Pola | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | TĘCZOWE PRZEDSZKOLE | opłacono |
37 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
38 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
39 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
40 | Kida Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
41 | Kizemiski Wiktor | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
42 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
43 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
44 | Kopacz Ada | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
45 | Kornytowska Laura | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
46 | Korytkowski Bartosz | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
47 | Korytkowski Jakub | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
48 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg | JAC KO | opłacono |
49 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
50 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
51 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
52 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking | Speed Ladies | opłacono |
53 | Lik Magdalena | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
54 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |
55 | MACIUSZONEK MAŁGORZATA | Pasłęk | Polska | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
56 | Mackiewicz Julia | Piaski Sztumskie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
57 | Majewska Joanna | Dzierzgon | Polska | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
58 | Majewska Marcelina | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
59 | Malec Julia | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
60 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | |
61 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
62 | Mańka Marika | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
63 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
64 | Markowicz Kacper | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
65 | Markowicz Kornelia | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
66 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg | ||
67 | Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
68 | Mikołajska Marta | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
69 | Mikołajski Maciej | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
70 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
71 | Ochniki Dagmara | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
72 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg | ||
73 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg | ||
74 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
75 | Paliga Igor | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
76 | Paliga Nadia | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
77 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
78 | Panuś Igor | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
79 | Pierzchała Elżbieta | Dzierzgoń | Polska | Bieg | MOPS | opłacono |
80 | Pietrzela Oskar | Judyty | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
81 | Pioś Sylwia | Stanówko | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
82 | Piotrewicz Marcel | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
83 | Podsiadlik Karolina | Nowiny | Polska | Bieg | MOPS | opłacono |
84 | Prencikowska Michalina | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
85 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
86 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
87 | Przybyła Aleksandra | GDYNIA | Polska | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
88 | Przybyła TOmasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
89 | PSKIET Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
90 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
91 | Ropiński Seweryn | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
92 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg | Buchalter | |
93 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
94 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
95 | Skibnieska Aleksandra | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
96 | Skibnieski Franek | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
97 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
98 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
99 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
100 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono |
Wyświetleń: 11777