Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg | ||
2 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg | ||
3 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg | ||
4 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg | Buchalter | |
5 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg | ||
6 | Lik Magdalena | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
7 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg | Sztum biega | opłacono |
8 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
9 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
10 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
11 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
12 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
13 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
14 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
15 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
16 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
17 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
18 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
19 | Werdycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
20 | Cebula BOGDAN | Sztum | Polska | Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
21 | Przybyła TOmasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
22 | Śliwński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
23 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
24 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
25 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
26 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
27 | Janczewska Renata | Golenów | Polska | Bieg | opłacono | |
28 | Wądłowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono |
29 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
30 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg | JAC KO | opłacono |
31 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | opłacono |
32 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono | |
33 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
34 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
35 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | |
36 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
37 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
38 | Podsiadlik Karolina | Nowiny | Polska | Bieg | MOPS | opłacono |
39 | Pierzchała Elżbieta | Dzierzgoń | Polska | Bieg | MOPS | opłacono |
40 | Szewczun Anna | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
41 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgon | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
42 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
43 | Brzeziński Arkadiusz | Litewki | Polska | Bieg | opłacono | |
44 | Kida Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
45 | Demko Wojciech Demko | Dzierzgoń | Polska | Bieg | ||
46 | Panuś Igor | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
47 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
48 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
49 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
50 | Brzeziński Stanisław | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
51 | Malec Julia | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
52 | Mikołajski Maciej | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
53 | Mikołajska Marta | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
54 | Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
55 | Mańka Marika | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
56 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
57 | Mackiewicz Julia | Piaski Sztumskie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
58 | Szczepański Hubert | Piaski Sztumskie | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
59 | Burda Hania | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
60 | Woźniak Nadia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
61 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
62 | Majewska Marcelina | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
63 | PSKIET Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
64 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
65 | Hałajko Jaś | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
66 | Sucharzewski Adam | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
67 | Wąs Anastazja | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
68 | Piotrewicz Marcel | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
69 | Wąs Kamil | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
70 | Korytkowski Bartosz | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
71 | Kornytowska Laura | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
72 | Korytkowski Jakub | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
73 | Prencikowska Michalina | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
74 | Dec Antek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
75 | Paliga Igor | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
76 | Paliga Nadia | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
77 | Gacioch Wojtek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
78 | Gacioch Magda | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
79 | Chełstowski Kacper | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
80 | Chełstowska Lena | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
81 | Brzozowski Alana | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
82 | Brzozowska Julka | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | ||
83 | Skibnieski Franek | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
84 | Skibnieska Aleksandra | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
85 | Tomaszewska Zosia | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
86 | Jędziejewski Olek | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
87 | Zima Leszek | Nowiec | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
88 | Ochniki Dagmara | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
89 | Kizemiski Wiktor | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
90 | Kopacz Ada | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
91 | Jurkiewicz Pola | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | TĘCZOWE PRZEDSZKOLE | opłacono |
92 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | PSP4 | opłacono |
93 | Markowicz Kornelia | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
94 | Markowicz Kacper | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
95 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
96 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
97 | Weremczuk Lila | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
98 | Ropiński Seweryn | Bruk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
99 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
100 | Pietrzela Oskar | Judyty | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono |
Wyświetleń: 11796