Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
102 | Wąs Oliwier | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
103 | Wąs Ignacy | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
104 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |
105 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |
106 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
107 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
108 | Chabowska Grażyna | sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | Sztum biega | opłacono |
109 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
110 | Zima Jolanta | Minięta | Polska | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
111 | MACIUSZONEK MAŁGORZATA | Pasłęk | Polska | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
112 | Przybyła Aleksandra | GDYNIA | Polska | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
113 | STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
114 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
115 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
116 | Sokołwska Ewa | JAnsa | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
117 | Stańczak Eward | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
118 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | OSP POGRODZIE | |
119 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
120 | Budziń Marta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
121 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
122 | Pioś Sylwia | Stanówko | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
123 | Jankowska Lidia | Minięta | Polska | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono |
124 | Ananiew Agnieszka | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
125 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking | Speed Ladies | opłacono |
126 | Majewska Joanna | Dzierzgon | Polska | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
127 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
128 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
129 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
130 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking | Team Deaf | |
131 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
132 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono |
133 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
134 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
135 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM |
Wyświetleń: 11938