Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||||||
1 | Wądłowski Sławomir | Braniewo | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
2 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Biegi dla dzieci | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
3 | Hałajko Jaś | Braniewo | Biegi dla dzieci | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
Buchalter | |||||||||
4 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Bieg | Buchalter | |||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
5 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
6 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
7 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
8 | Mańka Marika | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
9 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
10 | Szewczun Anna | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
11 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgon | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
12 | Majewska Joanna | Dzierzgon | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
13 | Wąs Oliwier | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
14 | Wąs Ignacy | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
15 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
16 | Woźniak Nadia | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
17 | Majewska Marcelina | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
18 | PSKIET Zuzanna | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
19 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
20 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
21 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
22 | Burda Hania | Malbork | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
23 | Burda PATRYK | Malbork | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
24 | Weremczuk Martyna | Minięta | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
25 | Zima Jan | Minięta | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
26 | Zima Jolanta | Minięta | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
27 | Weremczuk Lila | Minięta | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
28 | Panuś Igor | Stanowo | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
29 | Panuś Anna | Stanowo | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
30 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
31 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg | Dzierzgoń Team | |||||
Elite Team | |||||||||
32 | Przybyła Aleksandra | GDYNIA | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
JAC KO | |||||||||
33 | Kowalski Jacek | Elbląg | Bieg | JAC KO | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
34 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Marsz Nordic Walking | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
35 | Waśniewski Edward | Pelplin | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
36 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
37 | Cebula BOGDAN | Sztum | Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
38 | KOŁPAK JAN | Sztum | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
39 | Malinowska Monika | Sztum | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
MOPS | |||||||||
40 | Budziń Marta | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono | ||||
41 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono | ||||
42 | Pierzchała Elżbieta | Dzierzgoń | Bieg | MOPS | opłacono | ||||
43 | Jankowska Lidia | Minięta | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono | ||||
44 | Podsiadlik Karolina | Nowiny | Bieg | MOPS | opłacono | ||||
45 | Pioś Sylwia | Stanówko | Marsz Nordic Walking | MOPS | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
46 | MACIUSZONEK MAŁGORZATA | Pasłęk | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
47 | Ślęzak Adam | Elbląg | Marsz Nordic Walking | OSP POGRODZIE | |||||
PSP4 | |||||||||
48 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Biegi dla dzieci | PSP4 | opłacono | ||||
Paul Team | |||||||||
49 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |||||
Paul Team | |||||||||
50 | Lipecka Magdalena | Malbork | Marsz Nordic Walking | Paul Team | |||||
Pierniki Toruń | |||||||||
51 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
52 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Marsz Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
Speed Ladies | |||||||||
53 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking | Speed Ladies | opłacono | ||||
Sztum biega | |||||||||
54 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg | Sztum biega | opłacono | ||||
55 | Chabowska Grażyna | sztum | Marsz Nordic Walking | Sztum biega | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
56 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Marsz Nordic Walking | Team Deaf | |||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
57 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono | ||||
TĘCZOWE PRZEDSZKOLE | |||||||||
58 | Jurkiewicz Pola | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | TĘCZOWE PRZEDSZKOLE | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
59 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
60 | Ropińska Monika | Bruk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
61 | Ropiński Seweryn | Bruk | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
62 | Skibnieski Franek | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
63 | Skibnieska Aleksandra | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
64 | Demko Wojciech Demko | Dzierzgoń | Bieg | ||||||
65 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Marsz Nordic Walking | ||||||
66 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg | ||||||
67 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg | ||||||
68 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
69 | Malec Julia | Elbląg | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
70 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
71 | Szklarska Alicja | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
72 | Werdycka Monika | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
73 | Śliwński Tadeusz | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
74 | Kmita Sylwia | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
75 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
76 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
77 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
78 | Kida Krzysztof | Elbląg | Bieg | opłacono | |||||
79 | Olińska Marzena | Gardeja | Bieg | ||||||
80 | Mikołajski Maciej | Gdańsk | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
81 | Mikołajska Marta | Gdańsk | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
82 | Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
83 | STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
84 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Bieg | opłacono | |||||
85 | Janczewska Renata | Golenów | Bieg | opłacono | |||||
86 | Przybyła TOmasz | Janówka | Bieg | opłacono | |||||
87 | Sokołwska Ewa | JAnsa | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
88 | Pietrzela Oskar | Judyty | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
89 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg | ||||||
90 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
91 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
92 | Brzezińska Martyna | Litewki | Bieg | opłacono | |||||
93 | Brzeziński Arkadiusz | Litewki | Bieg | opłacono | |||||
94 | Gorczyńska Anna | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
95 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg | ||||||
96 | Brzeziński Stanisław | Malbork | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
97 | Lik Magdalena | Malbork | Bieg | opłacono | |||||
98 | Stańczak Eward | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
99 | Strzelecka Paulina | Malbork | Marsz Nordic Walking | ||||||
100 | Markowicz Kornelia | Malbork | Biegi dla dzieci | ||||||
101 | Markowicz Kacper | Malbork | Biegi dla dzieci | ||||||
102 | Ananiew Agnieszka | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
103 | Zima Leszek | Nowiec | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
104 | Sucharzewski Adam | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
105 | Wąs Anastazja | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
106 | Piotrewicz Marcel | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
107 | Wąs Kamil | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
108 | Korytkowski Bartosz | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
109 | Kornytowska Laura | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
110 | Korytkowski Jakub | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
111 | Prencikowska Michalina | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
112 | Dec Antek | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
113 | Paliga Igor | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
114 | Paliga Nadia | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
115 | Gacioch Wojtek | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
116 | Gacioch Magda | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
117 | Chełstowski Kacper | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
118 | Chełstowska Lena | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
119 | Brzozowski Alana | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
120 | Brzozowska Julka | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
121 | Tomaszewska Zosia | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
122 | Jędziejewski Olek | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
123 | Ochniki Dagmara | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
124 | Kizemiski Wiktor | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
125 | Kopacz Ada | Nowiny | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
126 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
127 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
128 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
129 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Bieg | opłacono | |||||
130 | Mackiewicz Julia | Piaski Sztumskie | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
131 | Szczepański Hubert | Piaski Sztumskie | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
132 | Skurtys Cezary | REDA | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
133 | Skurtys Amelia | REDA | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
134 | Skurtys Kornelia | REDA | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
135 | Skurtys Dagmara | REDA | Marsz Nordic Walking |
Wyświetleń: 11801