Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
.
1 Rybarczyk Ilona Koło Trasa piesza BŁĘKITNA 44km .
0,7
2 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 opłacono on-line
3 Bandurovskyi Andrii Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 opłacono on-line
4 Wierzba Wojciech Młyniec Pierwszy Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 opłacono on-line
5 Słomowicz Grzegorz Słomowicz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 opłacono on-line
:)
6 Wiatr Wojciech Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km :) opłacono on-line
Aktywni Konin
7 Zawrocka Joanna Budzisław Kościelny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin opłacono on-line
8 Zawrocki Benedykt Budzisław koscielny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin opłacono on-line
Bolące Stawy
9 Grzybowski Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy opłacono on-line
10 Ryczkowski Piotr Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy opłacono on-line
11 Pączek Radosław gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy opłacono on-line
12 Budzyński Michał Wełnica Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy opłacono on-line
Coco Jambo I Do Przodu
13 Bryl Kamil Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
14 Chmielewska Zuzanna Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
15 Rychlewski Bartosz Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
16 Rychlewski Adam Rychlewski Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
17 Trafas Patryk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
18 Osztynowicz Ola Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
19 Gontarczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
20 Bryl Dawid Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
DRINK TEAM
21 Szymanek Tomasz Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km DRINK TEAM
22 Polus Tomasz Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km DRINK TEAM opłacono on-line
Daleko jeszcze...
23 Andrzejewska Oliwia Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Daleko jeszcze... opłacono on-line
24 Wałęsiak Mariusz Wrocław Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Daleko jeszcze... opłacono on-line
25 Waleryszak Natalia Pobiedziska Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Daleko jeszcze... opłacono on-line
Dekadenci
26 Turski Jerzy Jeżyk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci opłacono on-line
27 Pękała Magdalena Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci opłacono on-line
Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa
28 Paluch Bartłomiej Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
Direta
29 Majewski Artur Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Direta
Drink Team
30 Michalski Adam Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drink Team opłacono on-line
Drużyna Twojej Starej
31 Ignaczak Paweł Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drużyna Twojej Starej opłacono on-line
Drużyna z DYSTANSem
32 Purol Rafał Wronczynek Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drużyna z DYSTANSem opłacono on-line
33 Purol Marta Wronczynek Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drużyna z DYSTANSem opłacono on-line
Dzikie Koty 45+
34 Mortek Norbert Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Dzikie Koty 45+ opłacono on-line
35 Zbyszewska Izabela Złotniki Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Dzikie Koty 45+ opłacono on-line
Festyn Parówkowy
36 Chudy Piotr Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Festyn Parówkowy opłacono on-line
37 Gronikowski Krzysztof Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Festyn Parówkowy opłacono on-line
38 Pućka Tomasz Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Festyn Parówkowy opłacono on-line
Forest Gang
39 Dziennik Kamila Łabiszyn Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang opłacono on-line
40 Ptaszyński Robert Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang opłacono on-line
41 Farbotko Ania Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang opłacono on-line
42 Szczepańska-Dolna Edyta Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang opłacono on-line
Gacek Team
43 Pastwa Paweł Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team opłacono on-line
44 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team opłacono on-line
Gofry
45 Luboński Stanisław Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry opłacono on-line
46 Romańczuk Marek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry opłacono on-line
47 Krause Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry opłacono on-line
InoSCI
48 Bijok Marcin Bijok Skoczów Trasa piesza BŁĘKITNA 44km InoSCI opłacono on-line
49 Niezgoda Przemysław Żory Trasa piesza BŁĘKITNA 44km InoSCI opłacono on-line
KAMIKAZE
50 Bosacka Marzena Września Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE opłacono on-line
51 Czyżewski Tomek Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE opłacono on-line
52 Czyżewska Anna Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE opłacono on-line
KB Aktywni Konin
53 Rychlewski Jerzy Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin opłacono on-line
54 Rychlewska Beata Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin opłacono on-line
55 Stepak Alicja Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin opłacono on-line
56 Stepak Włodzimierz Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin opłacono on-line
KS Tęcza
57 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza opłacono on-line
58 Kujawa Mateusz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza opłacono on-line
Kaptury Ciemności
59 Pawlicki Łukasz Wrocław Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności opłacono on-line
60 Braciszewski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności
61 Cytryński Mariusz GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności opłacono on-line
Kaszanka na ciepło
62 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
63 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
64 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
65 Górna Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
Kulfony i Moniki
66 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
67 Komornicki Krzysztof Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
68 Grygiel Przemyslaw Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
69 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
70 Cegielski Kamil Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
71 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
Los Pollos Hermanos
72 Mikulak Paweł Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos opłacono on-line
73 Kozłowski Tomasz Bugaj Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos opłacono on-line
NCC
74 Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC opłacono on-line
75 Lesiak-Domagała Izabela Piastów Trasa piesza ZIELONA 33km NCC
76 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC opłacono on-line
77 Pawlicki Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC opłacono on-line
Nie Wiedzą Czy Wrócą Team
78 Cytryńska Katarzyna GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Nie Wiedzą Czy Wrócą Team opłacono on-line
79 KOSOŃ DARIUSZ WRZEŚNIA Trasa piesza ZIELONA 33km Nie Wiedzą Czy Wrócą Team opłacono on-line
Niezmordowani
80 Frankowska Karolina Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani opłacono on-line
81 Szmańda Jakub Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani opłacono on-line
82 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani opłacono on-line
No Excuses Team
83 Berg Dariusz Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km No Excuses Team opłacono on-line
Nocne Grzybki
84 Klimacki Kacper Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
85 Kubiak Rafał Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
86 Moszyk Szymon Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
87 Jargiło Bartłomiej Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
88 Pakulski Arkadiusz Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
89 Jasik Wojciech Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
90 Telakowiec Rafał Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
91 Grześkowiak Dawid Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
Oriento Expresso Team
92 Bednarek Artur Pobiedziska Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Oriento Expresso Team
PDO
93 Krawczak Piotr Janowiec Wlkp Trasa piesza ZIELONA 33km PDO opłacono on-line
94 Tomaszewski Damian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO opłacono on-line
95 PODOLSKI ARTUR PODOLSKI Poznan Trasa piesza ZIELONA 33km PDO opłacono on-line
96 Bugajak Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO opłacono on-line
PKO Bank Polski
97 Drgas Roman Prochy Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski opłacono on-line
98 Hordecki Marcin Wolsztyn Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski opłacono on-line
99 Frąckowiak Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski opłacono on-line
PLUMBERS TEAM
100 Majchrzak Monika Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM opłacono on-line
101 Majchrzak Bartosz Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM opłacono on-line
PUCHACZE
102 Plewa Łukasz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PUCHACZE opłacono on-line
103 Miedziak Dobromir Miedziak Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PUCHACZE opłacono on-line
Rybitwowe Fenomeny
104 Dreas Jakub Rybitwy Trasa piesza ZIELONA 33km Rybitwowe Fenomeny opłacono on-line
105 Kasprzak Tomek Rybitwy Trasa piesza ZIELONA 33km Rybitwowe Fenomeny opłacono on-line
Różowe Berety
106 Gurzyński Dawid Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety opłacono on-line
107 Nowakowska Sandra Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety opłacono on-line
108 Korepta Michał Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety opłacono on-line
SOR
109 Szymański Marcin Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km SOR opłacono on-line
SOR Gniezno
110 Bruch Mateusz Witkowo Trasa piesza BŁĘKITNA 44km SOR Gniezno opłacono on-line
The Naturat
111 Łochowicz Kacper Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km The Naturat opłacono on-line
The Naturat
112 Brenk Jędrzej Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km The Naturat opłacono on-line
113 Koryło Bartłomiej Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km The Naturat opłacono on-line
Walkers
114 Pieczyński Rafał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers opłacono on-line
115 Michalak Arek Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers opłacono on-line
116 Wiśniewski Grzegorz Rokietnica Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers opłacono on-line
117 Leśniczak Tomasz Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers opłacono on-line
Wilga Orient / KS Hades Poznań
118 Wojciech Sebastian Rokietnica Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Wilga Orient / KS Hades Poznań
_BRAK NAZWY_
119 Szczepaniak Marcin Konin Trasa piesza BŁĘKITNA 44km
120 Krawczyk Marek Wrocław Trasa piesza ZIELONA 33km
121 Multan Maksymilian Grodzisk Mazowiecki Trasa piesza ZIELONA 33km (od 16 do 18lat)
122 Fiedosiuk Michał Wągrowiec Trasa piesza ZIELONA 33km
123 Nowakowski Daniel Sierzchów Trasa piesza ZIELONA 33km
124 Trojanowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
125 Sekulski Mateusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
126 plewa natalia tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
127 plewa adam tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
128 zielinska dominika tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
129 plewa jerzy tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
bunkrowo.pl
130 Hajnos Maciej Zielona Góra Trasa piesza BŁĘKITNA 44km bunkrowo.pl
131 Gronczewski Irek Kościan Trasa piesza BŁĘKITNA 44km bunkrowo.pl opłacono on-line
usterka
132 Antosik Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka
133 Wysocki Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka opłacono on-line
134 Kania Sebastian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka opłacono on-line


Wyświetleń: 7493

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ