Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
. | |||||||||
1 | Rybarczyk Ilona | Koło | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | . | |||||
0,7 | |||||||||
2 | Słomowicz Grzegorz Słomowicz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | 0,7 | opłacono on-line | ||||
3 | Bandurovskyi Andrii | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | 0,7 | opłacono on-line | ||||
4 | Pełczyński Maciej | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | 0,7 | opłacono on-line | ||||
5 | Wierzba Wojciech | Młyniec Pierwszy | Trasa piesza ZIELONA 33km | 0,7 | opłacono on-line | ||||
:) | |||||||||
6 | Wiatr Wojciech | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | :) | opłacono on-line | ||||
Aktywni Konin | |||||||||
7 | Zawrocki Benedykt | Budzisław koscielny | Trasa piesza ZIELONA 33km | Aktywni Konin | opłacono on-line | ||||
8 | Zawrocka Joanna | Budzisław Kościelny | Trasa piesza ZIELONA 33km | Aktywni Konin | opłacono on-line | ||||
Bolące Stawy | |||||||||
9 | Pączek Radosław | gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Bolące Stawy | opłacono on-line | ||||
10 | Ryczkowski Piotr | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Bolące Stawy | opłacono on-line | ||||
11 | Grzybowski Mikołaj | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Bolące Stawy | opłacono on-line | ||||
12 | Budzyński Michał | Wełnica | Trasa piesza ZIELONA 33km | Bolące Stawy | opłacono on-line | ||||
Coco Jambo I Do Przodu | |||||||||
13 | Rychlewski Adam Rychlewski | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | opłacono on-line | ||||
14 | Rychlewski Bartosz | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | opłacono on-line | ||||
15 | Chmielewska Zuzanna | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | opłacono on-line | ||||
16 | Bryl Kamil | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | opłacono on-line | ||||
17 | Bryl Dawid | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | opłacono on-line | ||||
18 | Gontarczyk Michał | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | opłacono on-line | ||||
19 | Osztynowicz Ola | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | opłacono on-line | ||||
20 | Trafas Patryk | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | opłacono on-line | ||||
DRINK TEAM | |||||||||
21 | Polus Tomasz | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | DRINK TEAM | opłacono on-line | ||||
22 | Szymanek Tomasz | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | DRINK TEAM | |||||
Daleko jeszcze... | |||||||||
23 | Waleryszak Natalia | Pobiedziska | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Daleko jeszcze... | opłacono on-line | ||||
24 | Andrzejewska Oliwia | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Daleko jeszcze... | opłacono on-line | ||||
25 | Wałęsiak Mariusz | Wrocław | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Daleko jeszcze... | opłacono on-line | ||||
Dekadenci | |||||||||
26 | Pękała Magdalena | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Dekadenci | opłacono on-line | ||||
27 | Turski Jerzy Jeżyk | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Dekadenci | opłacono on-line | ||||
Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | |||||||||
28 | Paluch Bartłomiej | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | opłacono on-line | ||||
Direta | |||||||||
29 | Majewski Artur | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Direta | |||||
Drink Team | |||||||||
30 | Michalski Adam | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Drink Team | opłacono on-line | ||||
Drużyna Twojej Starej | |||||||||
31 | Ignaczak Paweł | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Drużyna Twojej Starej | opłacono on-line | ||||
Drużyna z DYSTANSem | |||||||||
32 | Purol Marta | Wronczynek | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Drużyna z DYSTANSem | opłacono on-line | ||||
33 | Purol Rafał | Wronczynek | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Drużyna z DYSTANSem | opłacono on-line | ||||
Dzikie Koty 45+ | |||||||||
34 | Mortek Norbert | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Dzikie Koty 45+ | opłacono on-line | ||||
35 | Zbyszewska Izabela | Złotniki | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Dzikie Koty 45+ | opłacono on-line | ||||
Festyn Parówkowy | |||||||||
36 | Pućka Tomasz | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Festyn Parówkowy | opłacono on-line | ||||
37 | Gronikowski Krzysztof | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Festyn Parówkowy | opłacono on-line | ||||
38 | Chudy Piotr | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Festyn Parówkowy | opłacono on-line | ||||
Forest Gang | |||||||||
39 | Szczepańska-Dolna Edyta | Bydgoszcz | Trasa piesza ZIELONA 33km | Forest Gang | opłacono on-line | ||||
40 | Farbotko Ania | Bydgoszcz | Trasa piesza ZIELONA 33km | Forest Gang | opłacono on-line | ||||
41 | Ptaszyński Robert | Bydgoszcz | Trasa piesza ZIELONA 33km | Forest Gang | opłacono on-line | ||||
42 | Dziennik Kamila | Łabiszyn | Trasa piesza ZIELONA 33km | Forest Gang | opłacono on-line | ||||
Gacek Team | |||||||||
43 | Gadziński Andrzej | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gacek Team | opłacono on-line | ||||
44 | Pastwa Paweł | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gacek Team | opłacono on-line | ||||
Gofry | |||||||||
45 | Krause Mikołaj | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gofry | opłacono on-line | ||||
46 | Romańczuk Marek | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gofry | opłacono on-line | ||||
47 | Luboński Stanisław | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gofry | opłacono on-line | ||||
InoSCI | |||||||||
48 | Bijok Marcin Bijok | Skoczów | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | InoSCI | opłacono on-line | ||||
49 | Niezgoda Przemysław | Żory | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | InoSCI | opłacono on-line | ||||
KAMIKAZE | |||||||||
50 | Czyżewska Anna | Nekla | Trasa piesza ZIELONA 33km | KAMIKAZE | opłacono on-line | ||||
51 | Czyżewski Tomek | Nekla | Trasa piesza ZIELONA 33km | KAMIKAZE | opłacono on-line | ||||
52 | Bosacka Marzena | Września | Trasa piesza ZIELONA 33km | KAMIKAZE | opłacono on-line | ||||
KB Aktywni Konin | |||||||||
53 | Rychlewska Beata | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | KB Aktywni Konin | opłacono on-line | ||||
54 | Rychlewski Jerzy | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | KB Aktywni Konin | opłacono on-line | ||||
55 | Stepak Włodzimierz | Rudzica | Trasa piesza ZIELONA 33km | KB Aktywni Konin | opłacono on-line | ||||
56 | Stepak Alicja | Rudzica | Trasa piesza ZIELONA 33km | KB Aktywni Konin | opłacono on-line | ||||
KS Tęcza | |||||||||
57 | Łukomski Krzysztof | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | KS Tęcza | opłacono on-line | ||||
58 | Kujawa Mateusz | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | KS Tęcza | opłacono on-line | ||||
Kaptury Ciemności | |||||||||
59 | Cytryński Mariusz | GNIEZNO | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaptury Ciemności | opłacono on-line | ||||
60 | Braciszewski Michał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaptury Ciemności | |||||
61 | Pawlicki Łukasz | Wrocław | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaptury Ciemności | opłacono on-line | ||||
Kaszanka na ciepło | |||||||||
62 | Górna Anna | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line | ||||
63 | Górny Bartłomiej | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line | ||||
64 | Andrzejczak Ania | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line | ||||
65 | Andrzejczak Sebastian | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line | ||||
Kulfony i Moniki | |||||||||
66 | Szubert Przemysław | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | opłacono on-line | ||||
67 | Cegielski Kamil | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | opłacono on-line | ||||
68 | Grygiel Magdalena | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | opłacono on-line | ||||
69 | Grygiel Przemyslaw | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | opłacono on-line | ||||
70 | Komornicki Krzysztof | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | opłacono on-line | ||||
71 | Serocka-Szubert Emilia | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | opłacono on-line | ||||
Los Pollos Hermanos | |||||||||
72 | Kozłowski Tomasz | Bugaj | Trasa piesza ZIELONA 33km | Los Pollos Hermanos | opłacono on-line | ||||
73 | Mikulak Paweł | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Los Pollos Hermanos | opłacono on-line | ||||
NCC | |||||||||
74 | Pawlicki Bartek | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | NCC | opłacono on-line | ||||
75 | Szrajbrowski Michał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | NCC | opłacono on-line | ||||
76 | Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | NCC | opłacono on-line | ||||
77 | Lesiak-Domagała Izabela | Piastów | Trasa piesza ZIELONA 33km | NCC | |||||
Nie Wiedzą Czy Wrócą Team | |||||||||
78 | Cytryńska Katarzyna | GNIEZNO | Trasa piesza ZIELONA 33km | Nie Wiedzą Czy Wrócą Team | opłacono on-line | ||||
79 | KOSOŃ DARIUSZ | WRZEŚNIA | Trasa piesza ZIELONA 33km | Nie Wiedzą Czy Wrócą Team | opłacono on-line | ||||
Niezmordowani | |||||||||
80 | Pietroczuk Dariusz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Niezmordowani | opłacono on-line | ||||
81 | Szmańda Jakub | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Niezmordowani | opłacono on-line | ||||
82 | Frankowska Karolina | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Niezmordowani | opłacono on-line | ||||
No Excuses Team | |||||||||
83 | Berg Dariusz | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | No Excuses Team | opłacono on-line | ||||
Nocne Grzybki | |||||||||
84 | Grześkowiak Dawid | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Nocne Grzybki | opłacono on-line | ||||
85 | Telakowiec Rafał | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Nocne Grzybki | opłacono on-line | ||||
86 | Jasik Wojciech | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Nocne Grzybki | opłacono on-line | ||||
87 | Pakulski Arkadiusz | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Nocne Grzybki | opłacono on-line | ||||
88 | Jargiło Bartłomiej | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Nocne Grzybki | opłacono on-line | ||||
89 | Moszyk Szymon | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Nocne Grzybki | opłacono on-line | ||||
90 | Kubiak Rafał | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Nocne Grzybki | opłacono on-line | ||||
91 | Klimacki Kacper | Poznań | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Nocne Grzybki | opłacono on-line | ||||
Oriento Expresso Team | |||||||||
92 | Bednarek Artur | Pobiedziska | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Oriento Expresso Team | |||||
PDO | |||||||||
93 | Bugajak Bartek | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | PDO | opłacono on-line | ||||
94 | Tomaszewski Damian | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | PDO | opłacono on-line | ||||
95 | Krawczak Piotr | Janowiec Wlkp | Trasa piesza ZIELONA 33km | PDO | opłacono on-line | ||||
96 | PODOLSKI ARTUR PODOLSKI | Poznan | Trasa piesza ZIELONA 33km | PDO | opłacono on-line | ||||
PKO Bank Polski | |||||||||
97 | Frąckowiak Tomasz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | PKO Bank Polski | opłacono on-line | ||||
98 | Drgas Roman | Prochy | Trasa piesza ZIELONA 33km | PKO Bank Polski | opłacono on-line | ||||
99 | Hordecki Marcin | Wolsztyn | Trasa piesza ZIELONA 33km | PKO Bank Polski | opłacono on-line | ||||
PLUMBERS TEAM | |||||||||
100 | Majchrzak Bartosz | Kamionki | Trasa piesza ZIELONA 33km | PLUMBERS TEAM | opłacono on-line | ||||
101 | Majchrzak Monika | Kamionki | Trasa piesza ZIELONA 33km | PLUMBERS TEAM | opłacono on-line | ||||
PUCHACZE | |||||||||
102 | Miedziak Dobromir Miedziak | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | PUCHACZE | opłacono on-line | ||||
103 | Plewa Łukasz | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | PUCHACZE | opłacono on-line | ||||
Rybitwowe Fenomeny | |||||||||
104 | Kasprzak Tomek | Rybitwy | Trasa piesza ZIELONA 33km | Rybitwowe Fenomeny | opłacono on-line | ||||
105 | Dreas Jakub | Rybitwy | Trasa piesza ZIELONA 33km | Rybitwowe Fenomeny | opłacono on-line | ||||
Różowe Berety | |||||||||
106 | Korepta Michał | Świebodzin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Różowe Berety | opłacono on-line | ||||
107 | Nowakowska Sandra | Świebodzin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Różowe Berety | opłacono on-line | ||||
108 | Gurzyński Dawid | Świebodzin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Różowe Berety | opłacono on-line | ||||
SOR | |||||||||
109 | Szymański Marcin | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | SOR | opłacono on-line | ||||
SOR Gniezno | |||||||||
110 | Bruch Mateusz | Witkowo | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | SOR Gniezno | opłacono on-line | ||||
The Naturat | |||||||||
111 | Łochowicz Kacper | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | The Naturat | opłacono on-line | ||||
The Naturat | |||||||||
112 | Koryło Bartłomiej | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | The Naturat | opłacono on-line | ||||
113 | Brenk Jędrzej | Gniezno | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | The Naturat | opłacono on-line | ||||
Walkers | |||||||||
114 | Pieczyński Rafał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Walkers | opłacono on-line | ||||
115 | Leśniczak Tomasz | Nekla | Trasa piesza ZIELONA 33km | Walkers | opłacono on-line | ||||
116 | Michalak Arek | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Walkers | opłacono on-line | ||||
117 | Wiśniewski Grzegorz | Rokietnica | Trasa piesza ZIELONA 33km | Walkers | opłacono on-line | ||||
Wilga Orient / KS Hades Poznań | |||||||||
118 | Wojciech Sebastian | Rokietnica | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | Wilga Orient / KS Hades Poznań | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
119 | Sekulski Mateusz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | opłacono on-line | |||||
120 | Trojanowski Michał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | opłacono on-line | |||||
121 | Multan Maksymilian | Grodzisk Mazowiecki | Trasa piesza ZIELONA 33km (od 16 do 18lat) | ||||||
122 | Szczepaniak Marcin | Konin | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | ||||||
123 | Nowakowski Daniel | Sierzchów | Trasa piesza ZIELONA 33km | ||||||
124 | plewa jerzy | tarnowo podgórne | Trasa piesza ZIELONA 33km | opłacono on-line | |||||
125 | zielinska dominika | tarnowo podgórne | Trasa piesza ZIELONA 33km | opłacono on-line | |||||
126 | plewa adam | tarnowo podgórne | Trasa piesza ZIELONA 33km | opłacono on-line | |||||
127 | plewa natalia | tarnowo podgórne | Trasa piesza ZIELONA 33km | opłacono on-line | |||||
128 | Fiedosiuk Michał | Wągrowiec | Trasa piesza ZIELONA 33km | ||||||
129 | Krawczyk Marek | Wrocław | Trasa piesza ZIELONA 33km | ||||||
bunkrowo.pl | |||||||||
130 | Gronczewski Irek | Kościan | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | bunkrowo.pl | opłacono on-line | ||||
131 | Hajnos Maciej | Zielona Góra | Trasa piesza BŁĘKITNA 44km | bunkrowo.pl | |||||
usterka | |||||||||
132 | Kania Sebastian | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | usterka | opłacono on-line | ||||
133 | Wysocki Michał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | usterka | opłacono on-line | ||||
134 | Antosik Tomasz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | usterka |
Wyświetleń: 13410