Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Korpusińska Magdalena Włocławek Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
2 Wojciechowska-Lamsallak Maria Włocławek Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
3 Otremba Miriam Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich opłacono
4 Hapke Tomasz Wilkowo Polska Bieg Główny 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
5 Czarnecki Marcin Warszawa Polska Bieg Główny 10km
6 Szymański Artur Warszawa Polska Bieg Główny 10km
7 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Polska Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
8 Radziewicz Marcin Garbno Polska Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
9 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m SP Boża Wola opłacono
10 Morawski Marcin Morawski Działdowo Polska Bieg Główny 10km
11 DULSKI Tadeusz Grudziądz Polska Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
12 Trzeciak Magdalena Olsztyn Polska Bieg Główny 10km
13 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Polska Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
14 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
15 Markowska Anna Grudziądz Polska Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
16 Badowska Danuta GOLUB-DOBRZYŃ Polska Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
17 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 10km ENDO Golub-Dobrzyń
18 Kucharska Wioletta GOLUB-DOBRZYŃ Polska Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
19 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
20 Petka Lucyna Starogard Gdański Polska Bieg Główny 10km SKL Filippides
21 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Polska Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
22 Szypnik Arkadiusz Iława Polska Bieg Główny 10km -
23 Szypnik Małgorzata Iława Polska Bieg Główny 10km -
24 Gostkowski Wiesław Kurzętnik Polska Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
25 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
26 Jeznach Anita Kurzętnik Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
27 Skocki Piotr Lipowiec Polska Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
28 Skocki Kamil Lipowiec Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
29 Jeznach Olga Kurzętnik Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
30 Jeznach Patrycja Kurzętnik Polska Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
31 Przyborkiewicz Małgorzata Toruń Polska Marsz NW 5km Pierniki Toruń
32 Chuchra Szymon Toruń Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
33 Chuchra Mateusz Toruń Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
34 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Polska Marsz NW 5km Pierniki Toruń
35 Bieniak Lena Kętrzyn Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
36 Tomczak Ewa Ciechanów Polska Marsz NW 5km
37 Tomczak Marcin Ciechanów Polska Marsz NW 5km opłacono
38 Cichowska Joanna Ostróda Polska Marsz NW 5km
39 Ślęzak Adam Elbląg Polska Marsz NW 5km OSP POGRODZIE
40 Krusińska Weronika Warlubie Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
41 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
42 Ciura Magda Iława Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
43 Klonowski Błażej Iława Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
44 Sławski Maciej KWIDZYN Polska Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega opłacono
45 Szypnik Mateusz Iława Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
46 Szypnik Amelia Iława Polska Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
47 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
48 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
49 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Polska Marsz NW 5km opłacono
50 Cegielska Maja Brzozie Lubawskie Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
51 Cegielska Roksana Brzozie Lubawskie Polska Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
52 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Polska Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
53 Lenart Miłosz Kętrzyn Polska Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
54 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Polska Bieg Główny 10km opłacono
55 Ślasa Michał Iława Polska Bieg Główny 10km opłacono
56 Kasprowicz Sylwester Rybno Polska Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
57 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Polska Bieg Główny 10km
58 Cap Dorota Susz Polska Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
59 Cap Tomasz Susz Polska Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
60 Kucki Kamil Narzym Polska Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
61 Szczypińska Dorota Iława Polska Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
62 Szczypiński Krzysztof Iława Polska Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
63 Milas Mariusz Susz Polska Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
64 Pąk Anna Brodnica Polska Bieg Główny 10km opłacono
65 Kaszubowski Zenon Malbork Polska Bieg Główny 10km Active Malbork
66 Dębski Jan Sucharzewo6 Polska Bieg Główny 10km opłacono
67 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Polska Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
68 Szczech Olga Kurzętnik Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
69 Wadecka Wiktoria Kurzętnik Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
70 Przybyła Adrian Ilawa Polska Bieg Główny 10km Run Goku Team
71 Kurajk Marian Gdańsk Polska Bieg Główny 10km opłacono
72 Grzywacz Michał Małe Bałówki Polska Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
73 Wiśniewski Łukasz Działdowo Polska Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
74 Sargalska Monika Brodnica Polska Bieg Główny 10km
75 Kopaczel Paweł Rybno Polska Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
76 Kogut Szymon Szafarnia Polska Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
77 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
78 Potorska Julia Lubawa Polska Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
79 Kogut Sławomir Szafarnia Polska Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
80 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
81 Ulińska Otylia Krzemieniewo Polska Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik opłacono
82 Piotrowicz Marcel Kurzętnik Polska Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
83 Birbach Wiktor Kurzętnik Polska Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
84 Roszkowska Oliwia Kurzętnik Polska Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
85 Doliwka Paweł Lubawa Polska Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać
86 Dereszewski Wojciech Kurzętnik Polska Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
87 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Polska Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
88 Osowski Adam Osowski Dzialdowo Polska Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
89 Trzebiatowski Michał Iława Polska Bieg Główny 10km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
90 Balewski Błażej Lubawa Polska Bieg Główny 10km - opłacono
91 Budzińska Dorota Fijewo Polska Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
92 Szarmacher Sebastian Szarmacher Działdowo Polska Bieg Główny 10km
93 Kuciński Rafał Tylice Polska Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
94 Kamiński Łukasz Dębień Polska Bieg Główny 10km Biegam u kolesi
95 Barszczewska Sylwia Iława Polska Bieg Główny 10km opłacono
96 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Polska Bieg Główny 10km opłacono
97 Kwiatkowska Joanna Iława Polska Bieg Główny 10km
98 Kwiatkowski Sebastian Iława Polska Bieg Główny 10km
99 Tarka Marta Płock Polska Bieg Główny 10km Active Runners Płock
100 Koprowska Agnieszka Lubawa Polska Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono


Wyświetleń: 13780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ