Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cichowska Joanna Ostróda Marsz NW 5km 30.00 PLN
2 Ślęzak Adam Elbląg Marsz NW 5km OSP POGRODZIE 30.00 PLN
3 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
4 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m 10.00 PLN
5 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
6 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
7 Sławski Maciej KWIDZYN Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega opłacono
8 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
9 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
10 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m 10.00 PLN
11 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m 10.00 PLN
12 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km 30.00 PLN
13 Cegielska Maja Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
14 Cegielska Roksana Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
15 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML 30.00 PLN
16 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
17 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
18 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
19 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
20 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Bieg Główny 10km 30.00 PLN
21 Cap Dorota Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz 30.00 PLN
22 Cap Tomasz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz 30.00 PLN
23 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
24 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
25 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
26 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
27 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
28 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork 30.00 PLN
29 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
30 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
31 Szczech Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
32 Wadecka Wiktoria Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
33 Przybyła Adrian Ilawa Bieg Główny 10km Run Goku Team 30.00 PLN
34 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
35 Grzywacz Michał Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
36 Wiśniewski Łukasz Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo 30.00 PLN
37 Sargalska Monika Brodnica Bieg Główny 10km 30.00 PLN
38 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI 30.00 PLN
39 DĄBROWSKI WALDEMAR NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km KURZĘTNIK BIEGA 30.00 PLN
40 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
41 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
42 Potorska Julia Lubawa Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m 10.00 PLN
43 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
44 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI 30.00 PLN
45 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik 30.00 PLN
46 Piotrowicz Marcel Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
47 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
48 Roszkowska Oliwia Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
49 Doliwka Paweł Lubawa Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać 30.00 PLN
50 Dereszewski Wojciech Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
51 Zyborowicz Bartłomiej Dubeninki Bieg Główny 10km Kujawscy Runners 30.00 PLN
52 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners 30.00 PLN
53 Osowski Adam Osowski Dzialdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo 30.00 PLN
54 Trzebiatowski Michał Iława Bieg Główny 10km BIEGACZE GORSZEGO SORTU 30.00 PLN
55 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
56 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
57 Szarmacher Sebastian Szarmacher Działdowo Bieg Główny 10km 30.00 PLN
58 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
59 Kamiński Łukasz Dębień Bieg Główny 10km Biegam u kolesi 30.00 PLN
60 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
61 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
62 Kwiatkowska Joanna Iława Bieg Główny 10km 30.00 PLN
63 Kwiatkowski Sebastian Iława Bieg Główny 10km 30.00 PLN
64 Tarka Marta Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock 30.00 PLN
65 Koprowska Angieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI 30.00 PLN
66 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
67 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
68 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
69 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 10km 30.00 PLN
70 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega 30.00 PLN
71 Zalewska Marta Iława Bieg Główny 10km 30.00 PLN
72 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg Główny 10km 30.00 PLN
73 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
74 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
75 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
76 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
77 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
78 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
79 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km 30.00 PLN
80 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
81 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
82 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
83 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
84 zubowicz katarzyna Wydminy Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta 30.00 PLN
85 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega 30.00 PLN
86 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA 30.00 PLN
87 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI 30.00 PLN
88 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
89 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum 30.00 PLN
90 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
91 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
92 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
93 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega 30.00 PLN
94 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
95 Marchlewski Radosław Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
96 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg Główny 10km 30.00 PLN
97 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
98 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
99 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
100 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono


Wyświetleń: 3619

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ