Bieg Główny 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
2 Czarnecki Marcin Warszawa Bieg Główny 10km
3 Szymański Artur Warszawa Bieg Główny 10km
4 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
5 Radziewicz Marcin Garbno Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
6 Morawski Marcin Morawski Działdowo Bieg Główny 10km
7 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
8 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg Główny 10km
9 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
10 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
11 Markowska Anna Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
12 Badowska Danuta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
13 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO Golub-Dobrzyń
14 Kucharska Wioletta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
15 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
16 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny 10km SKL Filippides
17 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
18 Szypnik Arkadiusz Iława Bieg Główny 10km -
19 Szypnik Małgorzata Iława Bieg Główny 10km -
20 Gostkowski Wiesław Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
21 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
22 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
23 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
24 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
25 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
26 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
27 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Bieg Główny 10km
28 Cap Dorota Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
29 Cap Tomasz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
30 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
31 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
32 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
33 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
34 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
35 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork
36 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
37 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
38 Przybyła Adrian Ilawa Bieg Główny 10km Run Goku Team
39 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
40 Grzywacz Michał Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
41 Wiśniewski Łukasz Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
42 Sargalska Monika Brodnica Bieg Główny 10km
43 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
44 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
45 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
46 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
47 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
48 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik opłacono
49 Doliwka Paweł Lubawa Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać
50 Dereszewski Wojciech Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
51 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
52 Osowski Adam Osowski Dzialdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
53 Trzebiatowski Michał Iława Bieg Główny 10km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
54 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
55 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
56 Szarmacher Sebastian Szarmacher Działdowo Bieg Główny 10km
57 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
58 Kamiński Łukasz Dębień Bieg Główny 10km Biegam u kolesi
59 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
60 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
61 Kwiatkowska Joanna Iława Bieg Główny 10km
62 Kwiatkowski Sebastian Iława Bieg Główny 10km
63 Tarka Marta Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock
64 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
65 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
66 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
67 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 10km
68 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega
69 Zalewska Marta Iława Bieg Główny 10km
70 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg Główny 10km
71 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
72 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
73 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
74 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
75 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
76 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
77 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
78 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
79 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
80 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
81 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
82 zubowicz katarzyna Wydminy Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
83 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
84 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA
85 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
86 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
87 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
88 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
89 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
90 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
91 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
92 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
93 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg Główny 10km
94 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
95 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
96 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
97 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
98 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
99 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
100 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Główny 10km Morsy z Grudziądza


Wyświetleń: 7254

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ