Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | Niezrzeszony | opłacono |
2 | Brodziński Mariusz | Bartniczka | Polska | Bieg Główny 10km | Samindruk Brodnica | opłacono |
3 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
4 | Mówiński Robert | Bratian | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
5 | Wróblewska Joanna | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
6 | Ostrowska Monika | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | Szalone Brodnoczanki | |
7 | Siekliński Bartosz | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
8 | Sargalska Monika | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | ||
9 | Pąk Anna | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
10 | Wisniewski Kamil | Brzozie Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
11 | Wiśniewski Patryk | Brzozie Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
12 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg Główny 10km | KS Sokół Zblewo | |
13 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | Polska | Bieg Główny 10km | ASFALTLOVE DZIKI | |
14 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | opłacono |
15 | Kamiński Łukasz | Dębień | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam u kolesi | |
16 | Osowski Adam Osowski | Dzialdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
17 | Kasprowicz Marcin | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | UKS MOSiR Działdowo | opłacono |
18 | Falba Wioletta | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
19 | Zajączkowski Artur | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
20 | Kasprowicz Wioletta | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
21 | Szarmacher Sebastian Szarmacher | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
22 | Wiśniewski Łukasz | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
23 | Morawski Marcin Morawski | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
24 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
25 | Budzińska Dorota | Fijewo | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
26 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
27 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
28 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
29 | Piotrowicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
30 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
31 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10km | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | opłacono |
32 | Chojnicki Damian | Głogowo | Polska | Bieg Główny 10km | Born To Run - Chojnicki Team | opłacono |
33 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
34 | Piskorska Iwona | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
35 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |
36 | Kucharska Wioletta | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |
37 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO Golub-Dobrzyń | |
38 | Badowska Danuta | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |
39 | Osińska Marlena | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
40 | Pedynkowski Radosław | Grodziczno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
41 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg Główny 10km | BDD | |
42 | Guzmann Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
43 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | Morsy z Grudziądza | |
44 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono |
45 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono |
46 | Wierzbowska Agnieszka | Hartowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
47 | Przybyła Adrian | Ilawa | Polska | Bieg Główny 10km | Run Goku Team | |
48 | Kremski Rafał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
49 | Święcki Przemysław | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
50 | Laskowski Bartosz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
51 | Czarzasty Zbigniew | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | Zeno Team | opłacono |
52 | Święcki Dariusz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z TEAM IŁAWA | opłacono |
53 | Ślasa Katarzyna | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
54 | Modrzejewski Zbigniew | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | Iława | opłacono |
55 | Guzowski Piotr | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | BGS IŁAWA | |
56 | Typa Aleksandra | IŁAWA | Polska | Bieg Główny 10km | ||
57 | Zalewska Marta | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | ||
58 | Kwiatkowski Sebastian | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | ||
59 | Kwiatkowska Joanna | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | ||
60 | Barszczewska Sylwia | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
61 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
62 | Szczypiński Krzysztof | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
63 | Szczypińska Dorota | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
64 | Ślasa Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
65 | Szypnik Małgorzata | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | - | |
66 | Szypnik Arkadiusz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | - | |
67 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
68 | Makowska Danuta | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg Główny 10km | Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie | |
69 | Broda Szymon | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg Główny 10km | Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie | |
70 | Lewandowski Wojciech | Jamielnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
71 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | Janikowo | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
72 | Chalastra Andrzej | Kępniewo | Polska | Bieg Główny 10km | IKS SMOK Orneta | |
73 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
74 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
75 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
76 | Wojciechowska Justyna | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
77 | Żuchowska Paulina | Krotoszyny | Polska | Bieg Główny 10km | AZS UMK TORUŃ | opłacono |
78 | Ulińska Otylia | Krzemieniewo | Polska | Bieg Główny 10km | zamek Kurzętnik | opłacono |
79 | Najdrowski Kamil | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta | |
80 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
81 | Furmanek Jakub | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
82 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
83 | Dereszewski Wojciech | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
84 | Gostkowski Wiesław | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
85 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
86 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
87 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |
88 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
89 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | opłacono |
90 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
91 | Woźniak Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
92 | Maliszewska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |
93 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |
94 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |
95 | Falasa Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
96 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
97 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
98 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
99 | Pysiak Paweł | Linowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
100 | Piotrowicz Artur | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono |
Wyświetleń: 16570